İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Fatma Palaz15.02.2022 - 0 /


Kale Yapı'ya alıcı olarak geldik. Ali Bey ve Berfin Hanım bizimle ilgilendi memnun olduk ilgilerinden. Bizleri gezdirdi evlere bakmamız için gönlümüzce teşekkür ederiz. Emekleri ve ilgileri için çok memnun kaldım. 

Bülent Bora Rümeysoğlu15.02.2022 - İstanbul / Avcılar


Kale Yapı firmasını ilk ziyaret ettiğimiz andan itibaren Ali Bey ve Yıldız Hanım'ınsıcak ilgisi ile karşılaştık. Verdiği servisten son derece memnun kaldık. Teşekkürler.ale Yapı firmasını ilk ziyaret ettiğimiz andan itibaren Ali Bey ve Yıldız Hanım'ınsıcak ilgisi ile karşılaştık. Verdiği servisten son derece memnun kaldık. Teşekkürler.

Kale Yapı21.01.2022 - İstanbul / ESENYURT


Güven ve emniyet sorununun artığı bu yılda riskli işlerde aklınıza takılan her soruyu rahatlıkla sorabilir ve yanıtlarınızı alabilirsiniz. Yardım ve destekleriniz için Kale Yapı ve ekibine teşekkür ederiz.

Ayrıca güven veren görüş önerisinden dolayı Sinan Bey'e ve Muzaffer Bey'e teşekkür ederiz.

Büşra Tezsoy19.01.2022 - İstanbul / GUZELYURT


Güler yüzlü ve ilgili davranışlar sergilediğiniz için ve her konuda yardımcı olduğunuzdan dolayı teşekkür ederiz.

Hakan Gümüş19.01.2022 - İstanbul / GUZELYURT


Güler yüzlü ve ilgili davranışlar sergilediğiniz için ve her konuda yardımcı olduğunuzdan dolayı teşekkür ederiz.

Kader MUCUK14.12.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Tamer Bey sayesinde istediğim daireyi bulduk sonunda. Kendisi de sağolsun canla başla bize yardımcı oldu. Aynı şekilde Ahmet Bey'de bizim için çok güzel emeklerde bulundu. Hepsinden önemlisi güler yüzleri bizi ayrıca memnun etti. Teşekkür dileklerimi sunuyorum.

Şerife KARA03.12.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Sevgili kardeşimiz Ramazan Gültekin ve Hasret Korkmaz bize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Gerek dairedeki görsel ve anlatımda harikaydı. Gayet güzel ve kibar davrandılar. Bu konuda kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Kale Yapı olarak böyle güler yüzlü çalışanlarla çalıştığınız için yönetim olarak çok şanslısınız. Her şey için teşekkürler.

Aslıhan Mısır25.11.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Başka bir Emlak firmasıyla olan olan rendevumu Kale Yapı'da çalışan arkadaşların güler yüzü, anlayışı ve ilgileri sayesinde günü en iyi şekilde bitirdim. Eray Bey ve Büşra Hanım anlayışı ve ilgileri bana yıllardır tenıyormuş hissi verdi. Güvenin çok kıymetli olduğu şu dönemde böyle bir kadroyla çalışıyor olmanız şirketiniz adına büyük şans. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Ali DÜVENCİ16.11.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Kale Yapı ile yaptığımız  telefon görüşmesi sonucu ofisinize geldik. Kadir Aslan Bey bize portföyündeki daireleri sundu. Sağ olsun hepsini tek tek gezdirdi. Bütçemize uygun bir daireyi almaya karar verdik. Kadir Aslan Bey ve Gürbüz Öncer Bey’e çok teşekkür ederiz bizi daire sahibi yaptığı için.

İbrahim BAŞBEKLEYEN11.11.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Kadir Bey ve Sinan Bey’den çok memnun kaldık. İlgi ve alakaları için teşekkür ederiz. Gürbüz  Bey’in bizlere yardımcı olması konusunda çok teşekkür ederiz. Güzelyurt Şubenizin çalışanlarından ve güler yüzlü karşılamalarından ilgi alakalarından dolayı çok çok teşekkür ederim.

Dr. Seda KARATEKE09.11.2021 - 0 / YAKUPLU


KALE YAPI LTD. ŞTİ'ne;

Fatih Avcı Bey'e en başından beri göstermiş olduğu ilgi, güven ve saygı için çok teşekkürlerimi sunuyorum. Aynı şekilde; Çağatau Onur Yuvarlak Bey'e en başından itibaren gösterdiği ilgi, dürüstlüğü ve verdiği güben için teşekkürlerimi sunuyorum. KALE YAPI'nın ismi geçen iki çalışanın şirket için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde, hele ki böyle sert yaşam şartları altında güven duygusunun zedelendiği ve hatta yok olduğu böyle bir dönemde, KALE YAPI, Fatih Avcı ve Çağatay Bey ile karşılaştığım için çok şanslı hissediyorum. Desteğiniz ve güveniniz için minnettarım.

Yunus TAŞTEMUR04.11.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Uzun yıllardır takip ettiğimiz bir firmasınız. Gelip görüştüğümüzde Sayın Mümtaz Akkuş Bey tarafından karşılandık. Her adımda kendisi bizzat yardımcı oldu. Her şeyi gayet hoşgörü ve açıklayıcı bir tavır ile anlattı. Kendisine ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Kendilerine burdan çok teşekkürümüzü iletmeyi borç biliriz.

Hamide ÖZDEMİR01.11.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Karşılaşmamızdan vedalaşmamıza kadar çok kibar, sade bir dille bilgi aldım ve gösterilen ilgiden memnun kaldım. Sunumda evler hakkında dürüst görüşleri de benim için önemliydi. Personele ilgi  ve alakaları için teşekkür ederim.

Halil AKBABA27.10.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Bugün Kale Yapı’ya geldim. Sinan Bey ve Erhan Bey bana çok yardımcı oldular. Şubedeki diğer arkadaşlar bizimle çok iyi ve güzel ilgilendiler. Çok memnun oldum. Kale Yapı’ya geldiğim için çok mutluyum ve çok memnun oldum. Sinan Bey’e, Erhan Bey’e ve diğer arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Ümit BAYRAM25.10.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Kale Yapı’yı aradım. Kadir Aslan Bey ile görüştüm. Bana güzel bir daire gösterdi. Daireden memnun kaldım. Daire konusunda görüştüğümde sorun yaşamadım. Gürbüz Bey fiyat konusunda yardımcı oldu. İlgi ve alakaları için teşekkür ederim. 

Nurcan VURAL20.10.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Şubedeki arkadaşlardan Recep Palıt'ın dairemize tanıtımı ve saygılı davranışı bizi çok memnun etmiştir. Furkan Kajan'ın ilgili davranışı bizi ayrıca memnun etmiştir. Çalışmalalarınızın devamını dileriz.

Ali GENCER15.10.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Ev almak için çıktığımız bu yolda Kale Yapı’ya geldik. Gürbüz Bey bize çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz. Güleryüzlü samimi içten davrandılar. Ercan Bey’e, Ezgi Hanım’a ve tüm çalışanlara ilgi, samimiyet ve içtenliklerden dolayı ben ve ailem adına sonsuz teşekkür ederim.

Sibel EFE11.10.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Elif Hanım sayesinde Kale Yapı’ya geldim. İlgi ve alakası beni memnun etti. Daha sonra Şube Müdürü Doğu Bey, beni anlayıp isteklerim doğrultusunda güzel bir daire gösterdi. İnşallah güzel bir ev alımı ve yatırım yapmış olurum. Herkese Kale Yapı’yı tavsiye ederim.

Elif ÖZER05.10.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Günlerdir Esenyurt civarından ev arıyorduk. Tam umudumuzu kaybettiğimiz anda Doğ Bey ile tanıştık. Tam aradığımız şekilde bütçemize uygun ve güzel bir çevrede ev bulmamızı sağladı. Doğu Bey’in sabırlı ve güleryüzlü kişiliğinin profesyonel iş hayatına gayet olumlu bir şekilde yansıttığını düşünüyorum.

İhsan AKBAĞ29.09.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Sinan Bey bizim dairemizi sattı, ve onunla beraber çok daireler gezdik. Gece 23.30’a kadar istediğimiz daireyi 10 gün süreyle sonuna bulduk. Hem dairemizi sattık hemde bizi daire sahibi yaptı. Ona çok teşekkürler.

İlker BAKAÇ17.09.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Kale Yapı’ya ev satın alımı için gelmiştim. Burada görüştüğümüz Doğu Bey ve Selim Bey yeterince ilgi ve alaka göstermiştir. Bize verdikleri güven sayesinde ev alımını Kale Yapı’dan yapmaya karar verdik.

Ahmet Sami Taşdemir15.09.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Genellikle güven veren, samimi ve düzgün iş yapmaya çalışan arkadaşlarla tanıştım. Başta Yakup Bey ve ekibinden Gökhan Bey ve Tamer Bey’e yaklaşımlarından dolayı içten teşekkürlerimi sunarım. Ümit ederim ki, işlemimiz neticeleninceye kadar bu memnuniyetim devam edecek. 

Ezgi Beyaz10.09.2021 - İSTANBUL / MEYDAN


Değerli Kale Yapı, şirketinizin Meydan Şubesinde bulunan Serdinç Bey, Ömer Hüseyin Bey ve Kader Hanım gayrimenkulü almamızda etken rol oynadılar. İçten, samimi ve güvenilir yaklaşımları bizleri ziyadesiyle memnun etti. Herbirine müteşekkir olduğumuzu belirtir, siz değerli Kale Yapı şirketine hayırlı işler dileriz. Kazançlı ve bereketli çalışmalar dileriz.

Ecem Fatma Yumuk08.09.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapıya geldim. Gürkan Bey ve Nadir Bey evleri gezdirerek ev seçimi yaptım. Mehmet Bey’de iyi pazarlık yaparak evi almama vesile oldu. Teşekkür ederim saygılar, Ecem Fatma Yumuk.

Temel Bora02.09.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Nevzat Bey ve Rahmi Bey ilgili ve güler yüzlülerdi. Çok memnun kaldık. Nevzat Bey tek daire gösterdi, ve sözleşmemizi yaptı. İlgi ve alakalarından dolayı çok memnun kaldık. Kale Yapı’dan çok memnun kaldık.

Veli Aslan31.08.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Öncelikle teşekkürlerimi sunarak görüşlerimi bildirmek isterim. Gerek Gürbüz Bey’in gerekte Veysel Bey ve Mehmet Bey’in yardımlarımdam dolayı bir ev sahibi oldum. Bu durumdan olası mutluluk duydum, sevincimi daha nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum doğrusu. Her şey için teşekkür ederim.

Deniz Tosun27.08.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Kale Yapı'ya geldim. Mert Bey ve Sinan Bey benimle çok iyi ilgilendiler. Kendilerine teşekkür ederim. Özellikle pazarlık aşamasında bize çok yardımcı olan Doğu Bey'e çok ama çok teşekkür ederim.

Tuğçe Sarı25.08.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Öncelikle Kale Yapı müşterisi olarak teşekkürlerimi sunuyorum. Bizimle ilgilenen Ali Kayalar Bey’in hizmetinden çok memnun kaldık. Güler yüzü ve mağdur insandan anlayıp kendisi gibi düşünüp yardım ve desteği için teşekkür ederiz. Başarılarının ve başarılarınızın devamını dilerim.

Mahmut KEŞEN23.08.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Yaklaşık 1 aya yakındır ev arayışı içerisindeyim. İnternet üzerinden bulduğum ve ziyaretlerine gittiğim yerler hep yalan üzerine birşeyler anlatmıştı. Ama Kale Yapı olarak yalan üzerine bir şeyle karşılaşmadım. Özellikle Ferdi Bey bizimle çok ilgilendi ve istediğimiz daireyi bulmak adına çok yardımcı oldu. Kendisine özellikle çok teşekkür ederim. Akabinde bulduğum daire ile ilgilenen Gürbüz Bey ve Veysel Bey bize gayet güler yüz ve yardımcı olarak bu dairenin alınması için bana güven verdiğinden daireyi alma kararı aldım. İlgilenen tüm arkdaşlara tekrar teşekkürler.

Ahmet Ariç18.08.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı’nın özellikle Yusuf İlhan, Ahmet Gözcü ve Ebru Hanım’ın göstermiş olduğu ilgiden memnun kaldık. Yusuf Bey sayesinde istediğimiz evi bulduk. Tüm ekibin başarılarının daim olmasını dilerim.

Muhammed İslam Karababa16.08.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Uzun yıllardır daire arıyordum. Yusuf Palıt ve Selim Emre Reyhan isimli personelleriniz bizimle beraber arayışa girdiler, dairemizi bulduk ve aldık allahın izniyle. Çalışan personellerinizi tebrik ediyoruz.

Şükrü BARUTÇU12.08.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Kale Yapı’ya Elif Hanım sayesinde geldik. Uzun süre aradı ve takip etti. Sıcak kanlı ve pozitif konuşmaları ile emlak piyasasına bakış açımı değiştirdi. İyi ki tanımışız kendisini, bizi daire sahibi yaptı. Doğu Bey’inde bize göstermiş olduğu daireler ve yardımseverliği bizle evimizde hissiyatı verdi. Her şey için teşekkürler.

Melih Hamaliyev09.08.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı şubesine geldik. Karşılama çok iyiydi. Rahmi Bey bize çok yardımcı oldu. Bölgeler gezdirdi ve istediğimize göre daireyi sonunda bulduk. Rahmi Bey, Erhan Bey, Yakup Beyve Ahmet Bey’den çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederim ve çevreme tavsiye edeceğim. İyi çalışmalar dilerim.

İbrahim Kural05.08.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Kale Yapı’ya Güzelyurt şubesine geldim. Kadir Bey bizimle çok ilgilendi, ayrıca Veysel Bey’de bizimle ilgilendikleri için çok teşekkür ederim. Gürbüz Bey ev konusunda pazarlıkta bize çok yardımcı oldular. Hepinize çok teşekkür

Ramina Aslanova03.08.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Kale Yapı ile ilk yaptığım ticaretten sonra çok mutlu ve kendimi güvende hissettim. Yatırımları doğru şekilde analiz ederek maksimum kazanç elde etmemi sağlayan Selim Bey ve Ünal Bey'e çok teşekkür ederim. Daire alım sürecini doğru yöneten Doğu Bey'e de ayrıca teşekkür ederiz.

İlknur YILDIZ30.07.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı bünyesinde bize yardımcı oaln öncelikle Dilek Hanım ve Nadir Bey'e gönülden teşekkür ederiz. Samimi yaklaşımları, açıklayıcı bilgi paylaşımları ile aklımızda tüm sorulara cevap verdiler. Tüm sabırlarıyla birkaç daire gösteriminden sonra aklımızdaki daire için başvuru yaptık. Kale Yapı ailesine, Şube Müdürü Mehmet Bey'e, Dilek Hanım ve Nadir Bey'e sonsuz sevgi ve saygılarla.

Fesih İŞLER28.07.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya Bağcılar'dan geldim. İlk geldiğimden beri en güzel yüzle Rmazan Bey ve Oğuzhan Bey bana göstererek karar vermeme yardımcı oldular. Kale Yapı'yı herkese tavsiye ederim.

Mehmet Şerif Fazil26.07.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Anlayışlı ve ilgisinden dolayı gayet memnun kaldık. Kendilerime olan güvenini tebrik ediyorum. İkna kabiliyeti yüksek. Güler yüzlü ve keyifli bir kişilikten keyif dolu bir satış oldu. Kendisini tebrik eder ileri ki başarılarondan dolayı şimdiden tebrik ediyoruz. Yusuf Bey ve Tamer Bey'e teşekkür ederiz.

Cennet TEKCE15.07.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Değerli Kale Yapı çalışanları sizinle çalışmaktan çok memnunum. Başarılı kadronuz ve güler yüzleriniz hiç solmasın. Şube çalışanlarınızdan Nazif Bey ve Yusuf Bey'in çalışma sisteminden, güler yüzlerinden ve samimiyetlerinden çok memnun kaldım. Yeniden görüşmek üzere.

Maşallah BECERİK12.07.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Baran kardeşim restorantımıza yemek yemeye geldi. Samimiyetine inandırıp firmasının kurumsallığıyla güvenimizi kazandı. Bir kardeşim olarak kendisine çok teşekkür eder firmasına hizmetinden dolayı ayrıyeten teşekkür ederim. Her zaman eşe dosta önerim olaraktır Kale Yapı. 

Şermin ERTÜRK02.07.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Telefonda Elif Hanım ile görüştük. Sinan Bey çok ilgiliydi. Detayları Sinan Bey sunumumuzu gerçekleştirdi. Doğu Bey pazarlık konusunda çok yardımcı oldu. Tüm çalışanlar güler yüzlüydü. Kahve içinde ayrıca teşekkür ederim.

Şenay KÖROĞLU30.06.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Kale Yapı'dan personelleriniz Ünal Bey ve Ahmet Bey beni anlayıp istediğim gibi bir daire gösterip bana yardımcı oldukları için teşekkür ederim. Fiyat konusunda bana yardımcı olan Doğu Bey'e de çok teşekkür ederim.

Sedef Zehra KOCABAY28.06.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Merve Civan ve Volkan Yiğitoğlu vasıtasıyla geldik. Tüm personellerden, Çağrı Aykurt ve Nazif Sömer Bey'den ilgi alaka ve tüm yardımlarından çok çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Çağrı Bey, Nazif Bey ve tüm personellere güler yüzlü karşılamaları Kale Yapı'dan çıkana kadar olan ilgileri için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Selami KAHVECİ23.06.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Geldim, Sinan Bey ve Mehmet Bey güler yüzlü çok güzel karşıladılar. Daireleri gezdirdiler. Çok ilgilendiler, çok memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Firdevs YILDIZ21.06.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kapıdan girdiğimiz andan itibaren gösterilen ilgi ve alakadan dolayı kendimizi evimizde gibi hissettik. Bize bu duyguyu hissettiren Can Doğan ve Ferhat Yalım beyefendilere çok müteşekkirim.

Elif ÖZTÜRK18.06.2021 - İSTANBUL / MEYDAN


Kale Yapı Emlak şirketine geldim. Güler yüzlü danışmanlarınızla karşılaştım. Çok memnun kaldım. İlgi ve hoşgörülü olduklarını tüm kalbimle söyleyebilirim. Ali Bey ve Okan Bey'e çok teşekkür ederim ilgilerinden dolayı. Başarılarınız daim olsun. Her şey için teşekkürler.

Emrullah YAVUZ16.06.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı'ya ilk geldiğimizden itibaren bizi karşılayan arkadaşımız Yusuf Bey ile iletişimimiz çok güzel geçmiş olup çok memnun kalmıştık. Sizlere ve çalışanınız olan Yusuf Bey'e teşekkür ederiz.

Salman Ünal14.06.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik. Nadir Bey ve Hatice Hanım bizimle oldukça ilgilendiler. Mehmet Bey'e yardımcı olmasından dolayı teşekkür ederiz. Tam aradığımız daireyi bize buldular. Hoş sohbetlerinden dolayı Müdür Bey'e de teşekkür ederiz.

Kübra KARA10.06.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı LTD. ŞTİ. firmasında çalışan Serdar Bey ve Burak Bey göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Güler yüzlü ve sıcak kanlı olduklarından kendilerine de güveniyorum. Burada çalışanlardan da ilgilerinden dolayı da çok çok teşekkür ederim.

Serpil KIZGIR08.06.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Kale Yapı'ya geldim. Elif Hanım sayesinde bütün arkadaşlar yardımcı oldular. İstediğimiz daireyi bulduk, her şey için teşekkür ederiz.

Şahin Burak SIR04.06.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Öncelikle Esenyurt bölgesinde bir çok emlak firmalarını gezip şirketlerin artısını ve eksiğini gördüm. Son noktamı Kale Yapı olmak üzere belirledim. Diğer firmalardan daha iyi hizmet verdiğini sunumuyla, ilgisiyle, güzel diksiyon ve konuşmalarıyla çok memnun ettiler. İstemiş olduğum fiyat aralığını araştırarak en uygun daireyi buldular.

Yeter BAKAR02.06.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Geldim çok memnun kaldım. İlgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bir daire daha alırsam kesinlikle Kale Yapı'dan alacağım.

Nilgün ÖZKAN31.05.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Sayın ev arayanlar bize öncelikle Kale Yapı'yı mutlaka gelip bu iyi niyetli ve dürüst elemanları tanımanızı ve güven duymanızı tavsiye ederim. Ben güvendim, sizde güvenin ve güzel bir ev sahibi olun.

Sevda ÇOŞAR27.05.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Adem Bey ve Berkay Bey sunumları, müşteri yaklaşımları, gösterilen adres ve dairelere hakim olmaları oldukça taktide şayandı.

Volkan KAZAR25.05.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Uzun zamandır daire arıyordum. İstediğim gibi daireyi bulmama vesile olan Erdi Bey ve Tugay Bey'e teşekkür ederim. 4 yıl önce ilk dairemi aldığım Yusuf Palıt'a da teşekkür ederim.

Nimet ÇİMEN21.05.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kadir Bey ve Baran Bey'i iyi ki tanıdım. Çok samimi ve içten oldukları için tüm herkese Kale Yapı'yı tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. İyi ki varsınız Kadir Bey ve Baran Bey

Oğulmaral ORAZOVA20.05.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapıya geldik. Nevzat Bey ve İsmail Bey'den çok memnun kaldık. Bir ev beğendik, aldık. Hayırlısıyla inşallah evimizi alıp bizde bir ev sahibi olacağız. Kale Yapı vesilesiyle ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. 

Fakiye PEKER18.05.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Selim Bey ile görüşüp ofise geldik. Güler yüzlülükleri ve ilgilerinden çok memnun kaldık. Ellerinden geldiği kadar ilgilendiler. Sinan Bey'de profesyonel yaklaşımıyla bize güven kazandırdı. En güzel ve en faydalı evi kendimiz için bulduk. Çok teşekkürler.

Kemal POLAT17.05.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


İlgi ve alakadan çok memnun kaldım. Erdi Bey ve Tugay Beye çok teşekkür ederim. Evim kadar rahat ettirdikleri için inşallah evimizi ve tapumuzu sorunsuz alıp olayı hayırlısıyla noktalarız. Herkese çok teşekkür ederim.

Kemal KILIÇSAN28.04.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Müşteri ve insan ayırmaksınız ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Temsilcilerinizin ve firmanızın başarılarının devamını diliyoruz. Nevzat Oğuz ve Kadir Aslan'a ilgilendikleri için teşekkür ederiz.

Perinaz YILDIRIM27.04.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Gürbüz Bey ve Kadir Bey geç saate kadar benimle itinayla bir şekilde ilgilendiler. Kadir Bey'in aracılığıyla günlerdir takibinde oldu. Bana her seferinde yardımcı oldu. Gürbüz Bey, Kadir Bey'in ilgi ve alakalarından dolayı işlerini severek yapmalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Çok memnun kaldım.

Muhammed Ayaz BAYDUK26.04.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Personeliniz olan Sinan Bey'in konuşma tarzı olsun, davranış, hitap, ve anlatımı olsun, ilgilenmesi ve gerekli açıklamaları yaptığı için kendisine çok teşekkür ederim. Doğu Bey'inde ilgilenme, konuşma üslubundan dolayı olaya hakim ve anlaşılır şekilde yardımcı olduğu için teşekkürler. Kale Yapı'da böyle çalışanlar olduğu sürece sonuca en kısa zamanda ulaşırsınız. Her şey için Doğu Bey ve Sinan Bey'e teşekkür ederim.

Ersin YILDIRIM22.04.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Şirketinizle irtibata geçtiğimiz günden beri şirketinizin çalışanı ve müşteri temsilciniz Dilek Hanımın göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güler yüzlülüğü beni ve ailemi son derece memnun etmişti. Profesyonel yaklaşımı sunmuş olduğu alternatif öneriler ve çözümler doğrultusunda karar vermemize katkıda bulunmuştur. Kendisine ve kurumunuzda böyle bir personel bulundurduğunuzdan dolayı teşekkür ederim.

Onur FERMAN21.04.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Recep Palıt ve Yusuf Palıt kardeşlere ilgilendikleri ve sıcak kanlı olmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Kale Yapı olarak çok şanlısınız. Böyle çalışanlarınız var oldukça kazancınız bol olsun inşallah.

Emine DUMAN19.04.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Geldiğimiz, buraya giriş yaptığımız andan itibaren bizi güler yüzünüzle karşıladınız. Zor beğenen annemi bir ikna ettiniz. Mehmet Bey ve Nadir Bey'in ilgisi, alakası ve anlayışı için çok teşekkür ederiz. İyi ki Kale Yapı!

Nuriye MAHDUM16.04.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Rahmi Bey'in ilgisi ve alakası için teşekkür ederiz. Ev almamız için çok uğraştı. Kendisine tekrardan çok teşekkür ederiz.

Okan MENGÜL15.04.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Geldiğimiz dakikadan itibaren güler yüzlü karşılanmak ve enerji uyumu bizi çok memnun etti. Doğru, dürüst ve samimi satış anlayışıyla başta şube Müdürü Doğu Bey ve bizimle ilgilenen Furkan Bey ve Ahmet Bey'e çok teşekkür ederim.

Büşra ORAK14.04.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Uzun zamandır daire arayan bir müşteriydim ve hiçbir emlak ofisi bize bu şekilde sıcak, sevecen ve en önemlisi sonuç odaklı yaklaşmamıştı. En memnun kaldığım noktalardan birisi buydu. Özellikle mahallemizden bir tanıdık vasıtasıyla Yusuf Bey ile iletişime geçtik. İkisine de sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Onur BAŞ13.04.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı Gayrimenkul firmasını Tamer Bey sayesinde tanıdım. Tamer Bey ve Fatih Bey aracılığıyla dairemi almamdaki ilk adımı attım. Daire sunumları ve yönlendirilmede çok yardımcı oldular. Güler yüz ve tam donanımlı bir ekiple karşılaştık. Her şey için çok teşekkürler.

Gülistan Banu DEMİRHAN12.04.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya 18.03.2021 tarihinde geldim. Ali Bey ve Ceyda Hanım daireyi tanıttılar bize. Çok memnun kaldık. Göstermiş oldukları 3+1 bahçe katını beğenmiş olup verdikleri hizmetten de memnun kalarak sözleşmemizi imzaladık.

Ali KARAHAN09.04.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Tamer Bey ve Veysel Bey'e bize olan ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Arzuladığım daireyi sayelerinde edindim. Ayrıca Gürbüz müdürümüzün fiyat ve ödeme konusunda bulunduğu katkılardan dolayı teşekkür ederim.

Yeşim TANAÇ08.04.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı Gayrimenkul personellerinin bizi karşılaması öncelikle çok güzeldi. Gösterdikleri daireler arasında seçtiğimiz daire de diğer dairelerden de memnun kaldık. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Melisa TOPAL07.04.2021 - İSTANBUL / MİMAR SİNAN


Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Sabırla ve hassasiyetle ilgilendiniz, kafamızın takıldığı konularda gerekli açıklayıcı konuşmalar ile sorularımızı cevapladınız. Sorunsuz ve yorucu olmayan bir alışveriş olmasını diler, size hayırlı kazançlar bol satışlar dilerim.

Tayfun TUNCAY06.04.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı ve Yakuplu şubesinde çalışmakta olan bütün personellere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Güler yüzünüzden dolayı da ayrıca bir teşekkürü hak ettiklerini düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Hülya MUSLU05.04.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik ev almak için. Bizi karşılayan Adem Bey ve Nevzat Bey, çok yardımcı oldu ve çok memnun kaldık. Gerek bir müşteri gerek bir dost olarak çok memnun kaldık. Dairemizi alacağız inşallah müşteri memnuniyeti açısından çok iyi.

Elif BİROL02.04.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Arkadaşlarımızın ilgi ve alakalarını gerçekten harika. Öncelikle Kale Yapı'ya ve burada çalışan İsmail Bey ve Nazif kardeşlerime teşekkür ederim.

Kadir YILMAZ01.04.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik. Firmayı ve yöneticisini aynı zamanda temsilcilerini çok beğendim. Umarım ev sahibi oluruz. Tapuya kadar bir sorun olmayacak, temennim böyle.

Hüseyin OLABAAROIÇ31.03.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Yeni aldığım evimde emeği geçen, Ünal Bey'e, Selim Bey'e, Doğu Bey'e, Betül Hanım'a ve tüm Kale Yapı çalışanlarına şükranlarımı sunarım.

Mustafa YILMAZ30.03.2021 - İSTANBUL / MEYDAN


Hizmetlerinden dolayı bizimle ilgilenen Caner Bey'e, Ali Bey'e ve Nigar Hanıma çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Harun GÜÇLÜ29.03.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Sinan kardeşim ilgi ve alakasından yaklaşımından memnunuz, halk ticaretini biliyor. Hayırlı işler diliyorum, tekrar çalışmayı düşünürüm.

Nusret KESKİ26.03.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Yusuf ve Bülent Bey ilgi ve alakalarından gayet memnun oldum. Sürecin takibini en iyi şekilde yürüteceği güvenim tamamdır. Teşekkürler.

Abdulkadir OSMAN25.03.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik. İsmail ve Fatih Bey gayet güler yüzlü, hoş ve ellerinden geldiği kadar fazlasıyla yardımcı oldular. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Battal EKİNLİ24.03.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Avcılar Şube Sorumlusu Ahmet Kaya Bey bizi telefonla aradı. Telefonda ufak bir sohbet ettik. Ne istediğimi sordu, bizde istediklerimizi anlattıktan sonra Ahmet Bey'in önerdiği daireleri tek tek gezdik. Ve hayalimizdeki daireyi Kale Yapı ve Ahmet Bey sayesinde bulduk. Nazif Bey'in destekleri ile çok güzel bir daire sahibi olduk. İbrahim Niteliğin ise samimiyetine güvenerek gönül rahatlığı ile dairemizi aldık. Tüm Kale Yapı ailesine teşekkür eder, sağlıcakla kalın. Son olarak Fatih Bey'in güler yüzlü ve aile sıcaklığını unutmayalım.  Ve kızımız Dilan Hanım sözleşme hazırlama koşturmasını o güzel tebessümü ile durması bizi hoşnut etti. Herkese tekrar teşekkür ederim.

Recep ERYER23.03.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldim. Serdar Bey'den çok memnun kaldım. Anlayışı, hoşgörüsü, yardım ve sevecenliği bakımından taktire layıktır. Başarılarının devamını dilerim.

Sevil SEYİDOVA22.03.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Harika bir ekiple tanıştım. Kredi işlemlerinde Semra ve Özüm Hanım çok yardımcı oldular. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Beylikdüzü şubeden Erdi ve Tugay Bey ev sahibi olmamda çok yardımcı oldular. Tüm Kale Yapı ailesine çok teşekkür ederim.

Ayşe KARABACAK19.03.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Seyfullah Bey ve Fatih Bey'in yardımları için çok memnunuz. Bilgilendirilme ve her konuda aklımızda hiç soru işareti kalmaması için çabaladılar. İşlerini  hakkıyla yapıyorlar. Her şey için çok teşekkürler. Bir aile, dost kazandık, kazandınız. 10/10 diyoruz.

Leyla EGENOVA18.03.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Ev sahibi olmamızda yardımcı olan Mümtaz Bey'e çok teşekkür ederim. İlk zamanlar çok tereddüt ettim ama sonrasında bize verdikleri güvenden dolayı için rahat bir şekilde süreç devam etti. Kale Yapı çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı herkese çok teşekkür ederim.

Anılcan AKBULUT17.03.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Telefonda yapılan görüşmeler ile ofise geldiğimizde konuşulan her şey birebir aynıydı. Kendimizi sağlıklı güvende hissettik, ilgi ve lakadan memnunuz. Her şey çok iyiydi.

Ayşe ÖNER16.03.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik. Çok memnun kaldık. Hepsine çok teşekkür ederiz. Hayırlısıyla aldık. Mehmet abimizde çok yardımcı oldu iyi ki Kale Yapı'dan aldık. Hepsine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Emin TANKAŞ15.03.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Kale Yapı'ya geldim. Burada bir daire satın aldım. Satın alınmaya kadar bizimle çok güzel ilgilendiler. Satın aldıktan sonra kombim ile alakalı bir sıkıntı çıktı. Serdinç Bey bu konuda çok yardımcı oldu. Allah hepsinden razı olsun. Kalemin anahtarı burada.

Ali KELEŞ12.03.2021 - İSTANBUL / MEYDAN


Kale Yapı Gayrimenkul şirketi tarafından Sıraç Bey ve Ali Bey bize çok güzel sunumlarıyla ve güler yüzleriyle yardımlarından ötürü çok teşekkür ederim. İyi Çalışmalar.

Zeyni KORKUT11.03.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Firmanızın saygın ve güler yüzlülüğünüzden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Nazif Bey'den allah razı olsun, gösterdiği ilgi ve alaka güler yüzlülüğünden dolayı şükranlarımı  sunarım. Size hayırlı çalışmalar, bol kazançlar dilerim. Saygılar.

Mansur DOĞAN10.03.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldim. Furkan Bey ve Oğuzhan Bey'e bize daire almada yardımcı oldular. Kendilerine ve Kale Yapı çalışanlarına teşekkür ederim.

Şenay TUNCER09.03.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya girdiğim andan itibaren bizi karşılayan Fatih Bey ve Ahmet Bey'in ilgi, alaka ve güler yüzlü olmalarından dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca Fatih Bey'in tanışık çıkmasından dolayı ve emlakçılara karşı önyargımızı kırmasına sebep olduğu için için sonsuz teşekkürler.

Gülsüm KARAGÖZ08.03.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Fatih ve Mehmet Bey'den bizimle ilgisinden dolayı çok teşekkürler. Böyle çalışanlarınız olduğu için çok şanslısınız. Her şey için teşekkürler. Temur Karagöz

Recep DÖŞ05.03.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Bir çok emlakçı gezdikten sonra kurumsal yapısı ve çalışanlarından çok memnun kaldım. Ve tercihimi sizden yana kullandım. Benimle ilgilenen Hüseyin Bey, Bedrettin Bey ve hemşerim çıkan Recep Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Saygılarımla. Başarılı bir işletme onu temsil edenlerden anlaşılır. Ben başarılı buldum. Tebrik ederim.

Hasan KIRCA04.03.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı Gayrimenkul'de Müşteri Danışmanı Sıraç Bey çok ilgilendi. Ahmet Bey bizim istediğimiz ve almamızda yardımcı oldu. Sunum yapan Sıraç Bey ve Serdar Bey daireyi bize çok güzel bir şekilde yardımcı oldular. Güler yüzleriyle tüm çalışan personellere teşekkürlerimizi iletiriz.

İsmail Cem ŞAHAN03.03.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı'dan çok memnun kaldım. Tuğçe Hanım güler yüzlü ve sıcak kanlılığıyla karşıladı. Yusuf Bey ve Tamer Bey detaylı bir şekilde bilgilendirmemi yapıp benim için uygun daireyi bulup daire almamdaki ilk adımda bana yardımcı oldular. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Fırat EFE02.03.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Merhabalar Kale Yapı. 02.02 2021 tarihinde daire için geldiğimiz Kale Yapı'dan Yunus Bey ve Selami arkadaşların ilgi ve alakasından son derece memnun kaldık. Sonsuz teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz. Şube müdürü Sayın Mehmet Cansever Bey'in yardım ve katkılarından ötürü sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi sunarız.

Farnoosh Hassan Pourzidee01.03.2021 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'ya geldim. Elif Hanım bana telefonda yardımcı oldu. Şubeye geldiğim zaman Doğu Bey bilgisiyle bizi aydınlattı ve istediğimiz daireyi bize gösterdi. Doğu Bey'e ve Elif Hanım'a çok teşekkür ederim.

Semih Mustafa ÖZCAN26.02.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Mukaddes Hanım ve Gürkan Bey daire sunumuna yardımcı oldular. Teşekkür ederim.

Farahai TEZJAN25.02.2021 - İSTANBUL / MEYDAN


İlgi ve alakanızdan dolayı Serdinç Bey ve Furkan Bey'e çok teşekkür ederim.

Ergün ÇELİKTEN24.02.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


İstediğimiz dairelere baktık. Memnun kaldık. İlgi alaka iyiydi. Altuğ Bey ve Recep Bey ilgilendiler. Memnun kaldık.

Bilal DEMİREL23.02.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Sağolsun Sinan Bey, Furkan Bey ve Doğu Bey gerçekten samimi, içten ve ivedilikle tüm süreçlerde yanımızda oldular. Ayrıca fiyat ve ücret politikalarındaki şeffaflık da kurumsallıkla açısından da gayet sistemli ve oturmuş bir düzen olduğunun göstergesidir. Son olarak çalışanların bir kurumda ve kurumun görünen yüzünde ne kadar etkili olduğunu yaşayarak tecrübe etmeme vesile olan Sinan Bey, Furkan Bey ve Doğu Bey'e hususen en samimi teşekkürlerimi arz ederim. Özellikle Sinan gibi bir çalışanına sahip olmanız kurumunuza ayrı bir değer katıyor.

Abdullah KARA22.02.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Kale Yapı Güzelyurt şubeye geldim. Berkay Bey, Adem Bey ve Talat Bey'den memnun kaldım. Gürbüz Bey'e de ayrıca teşekkür ederim.

Zulay Bachayeva SALMANOVA22.02.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Öncelikle Behzat ve Can Bey'e çok teşekkür ederim. Her konuda bize yardımcı oldular. Onlar sayesinde biz evimiz oldu. Sürecin en başından tapumuzu alana kadar her konuda bize yardım ettiler. Kale Yapı ailesine ilgi ve alakalarından dolayı çok minnettarız. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İyi ki Kale Yapı hep Kale Yapı..

Mohammad SHAROK18.02.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı ailesine teşekkür ederim. Başta Kadir Bey ve Can Bey'e sonsuz teşekkürler. İlgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldım.

Züleyha ELEK17.02.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldim. Mukaddes Hanım çok güzel ağırladı. Güler yüzüyle bizi çok memnun etti. Kale Yapıya ve çakışanlarına çok teşekkür ederim.

Pınar ÜNSAL17.02.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Çok anlayışlı ve özverili olan Nevzat Bey ve Zeynep Hanıma çok teşekkür ederiz. Sıkılmadan bize beğenebileceğimiz evleri gezdirdiler. Geç saatte aramama rağmen Nevzat Bey yardımcı oldu. Hafta sonu şubeye gelerek sözleşmemizi hatırlattı. İnşallah tapumuzu da alıp yurt dışına mutlu bir şekilde döneriz. Kale Yapı ailesine çok teşekkürler.

Okan IRMAK16.02.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Çağrı Bey ve Tugay Bey'e göstermiş oldukları emekler için çok teşekkür ederim. İhtiyacımız olan daireyi doğru tespit ederek satışa ivme kazandırdıklarını söyleyebilirim. Saygılı ve özverili davranışları için de ayrıca teşekkür ederim.

Hasan ASLANOĞLU16.02.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Yusuf Palıt Bey ilk görüşmemizden itibaren her yönden bizi çok iyi karşıladı. Güler yüzlülüğüyle samimiyetiyle bizlere çok güven verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Baran Bey de aynı şekilde çok iyi ilgilendi ona da çok teşekkür ederim.

Fırat ÇAMLI12.02.2021 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'ya geldim. Salim Bey ve Ahmet Bey bana çok yardımcı oldular. Çok memnun kaldım. Doğu Bey pazarlık konusunda yardımcı oldular. Ekibe teşekkür ederim.

Okan IRMAK12.02.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Emlakjet çalışanı ve müşterimiz adına bizimle ilgilenen İsmail Bey ve Tugay Bey nokta atışı daireler göstererek satışa ivme kazandırmıştır. Saygılı ve özverili davranışları için kendilerine teşekkür ederiz. Saygılarımla..

Seyit Ali DÖLEK11.02.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kayseriden İstanbul Esenyurt'a geldim. Kale Yapı'dan daire beğendim. Allah razı olsun, Recep Bey ve Can Bey kardeşimin yardımcı oldular. Sağ olsunlar.

Ebru ÇELİK11.02.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik. Çok güzel ilgilenildi. Bütçeme göre evler baktım. Nadir Bey ve Mukaddes Hanım bizimle çok güzel ilgilendiler. İstediğim daireler fiyatları pahalı olduğu için bütçeme uygun evler baktım. Sonunda karar verdik. Şimdi bütçeme göre evimi almaya karar verdik. Gösterdikleri ilgiden ve güleryüzden dolayı size çok teşekkür ederiz.

Abdullah KARA10.02.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Kale Yapı Güzelyurt şubeye geldim. Berkay Bey, Adem Bey ve Talat Bey'den memnun kaldım. Gürbüz Bey'e de ayrıca teşekkür ederim.

Sevcan BALKAN10.02.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya  geldiğim zaman güler yüzlü karşılandım. Ve bizimle Davut Bey çok ilgilendi. Bilgisi tecrübesi güzel yüzle yardımcı oldu. Sabırla tüm sorularımızı cevapladı. Yardımlarından dolayı Davut Bey'e ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Bilal DEMİREL09.02.2021 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Görmüş olduğumuz ilgi ve alaka bizi gayet memnun etti. Özellikle Doğu Bey, Sinan Bey ve Furkan Bey'in ilgilenme metot ve yöntemleri tam bir aile samimiyeti ve içtenliğindeydi. Hususi olarak bizlerle ilgilenme ve öncesinde yapılacak araştırma ile alakalı yapılan ön çalışma kurumun yaptığı işe ne kadar değer verildiğini göstermekteydi.

Ümit DOĞMACI09.02.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Kale Yapı'ya geldim. Talat Bey ve Adem Bey ilgilendiler. Güleryüz ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederim. Gürbüz Bey için de ayrıca teşekkür ederim.

Aleyna KURBANOVA04.02.2021 - İSTANBUL / MEYDAN


Çok çok memnun kaldık. Çisel Hanım ve Fatih Bey bizim çok ilgilendiler. İlgi ve alakaları için teşekkür ederim.

Fadime LÜLE04.02.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapıya geldik. Recep Bey ve Altuğ Bey çok yardımcı oldular. Allah onlardan razı olsun bize bütün kolaylığı sağladılar. Bu kadar çabuk olacağını bilmiyorduk çok çok teşekkür ettik herkese. Allah'ım işlerinizi kolay getirsin. Rabbim iyilerle karşılaştırsın.

Mercan MUTLU03.02.2021 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'ya Elif Hanım ile görüşüp geldik. Okan Bey ve Elif Hanım daire konusunda bize çok yardımcı oldular. Doğu Bey pazarlık konusunda ve daire konusunda bizi anlayıp doğru daireleri önerdiği için kendilerine çok teşekkür ederim.

Melek DURMUŞ03.02.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Personelden çok memnun kaldık. Özellikle Melek Hanım ve Veysel Bey bizimle çok güzel ilgilendiler ve çok güzel ağırlandık. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz.

Elif BAHAR02.02.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Bizimle çok yakından ilgilendiğiniz için başta teşekkürler. Danışmanlarınız çok sıcak kanlı çok yardımcı oldular. Her türlü alternatif sundular. Güvenilir olduğunu hissettiğimiz için evi de beğendiğimiz için çok memnun kaldık. Açık sözlü güvenilir çalışanlarınız olduğu için mutlu olduk.

Emine KÖYMEN02.02.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Gürkan Bey, Ebru Hanım ve Kale Yapı'ya Mehmet Bey'e gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. 3 gün dolaşarak sonunda en güvendiğim firma olarak Kale Yapı'da karar verdim. Çok mutluyum.

Altun TUNCA01.02.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Kale Yapı'ya geldik. Yunus Bey çok yardımcı oldular. Çok iyi niyetli yardımları için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hacı YILMAZ01.02.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Öncelikle Fatih Bey ve Serdar Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bizimle çok güzel bir şekilde ilgilendiler ve sayelerinde ev sahibi olduk. Süreç boyunca bizi her konuda bilgilendirdiler ve aklımızdaki tüm her şeyi cevapladılar. Gerçekten çok ilgilendiler. Tüm Kale Yapı çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Muhammet SARI & Gülten SARI29.01.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Ali Bey, Serdinç Bey ve Ahmet Bey'den memnuniyet samimi bir ticaret başarısından dolayı teşekkür ederim.

Hüseyin GÜNDEM29.01.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı'ya geldik. İlgilerinden çok memnun kaldık. Özellikle Çisel Hanım ve Metin Bey'in ilgilerinden hissederek memnun kaldık. Daha çok ticari ilişkiden çok karşılıklı samimi davranışlarından dolayı memnun kaldık. Özellikle Yakup Bey'in ayrıca ilgilerinden dolayı müteşekkirim.

Mehmet Emin TANKAŞ28.01.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


İlgi ve alakanızdan çok memnun kaldım teşekkür ederim. Serdinç Bey ve Bedrettin Beye de teşekkür ederim. Kredi işlerimizle uğraşan Buket Hanıma ayrıca teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık.

Süleyman BAHAR28.01.2021 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Hiç bir şikayetim olmadı. Çok memnun kaldım. Bize her türlü konuda yardımcı olundu. Kredi konusunda olsun diğer konularda olsun tüm ekip arkadaşlar el birliği ile yardımcı oldular. Herkese teşekkür ederim.

Ferdi YÜKSEL27.01.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Nevzat Bey ve Mukaddes Hanım'ın ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Gerçekten çok yardımcı oluyorlar. Kale Yapı olarak size de çok teşekkür ederiz. Böyle personeller çalıştırdığınız için başarılarınızın devamını dilerim. Birinci daireyi 5 dakika önce imzaladım. Buda ikinci daire için. Tekrar teşekkürler.

Hasan ALGAN27.01.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik. Fatih Bey ve Mukaddes Hanım çok yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Herkese teşekkürler.

Abdullah TARHAN26.01.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldim ve ilgilenen Muhammed Bey ve Selim Bey'in ilgi ve alakalarından memnun kaldığımı belirtebilirim.

Ferdi YÜKSEL26.01.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Nevzat Bey ve Mukaddes Hanım çok ilgilendiler. İşlerini laikiyle yapıyorlar. Gerçekten yardımcı oluyorlar, ilgi ve alakalarından dolayı gerçekten çok teşekkür ederiz. Böyle personelleriniz artmasını istiyoruz. Kale Yapı olarak size de ayrıca teşekkür ederiz.

Figen TOPÇUOĞLU25.01.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı'ya çok teşekkür ederim. Personeliniz Tugay Bey ve Erdi Bey'in inanılmaz ilgi ve alakası tüm sorularıma net cevaplar aldım ve evim oldu.

Eren TÜRK25.01.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Çok memnun kaldık, çok güzel karşılandık. Nevzat Bey bir sürü daire gösterdi. Hepsi çok güzeldi ama bir tanesini çok beğendik. Memnun olmamız adına çok uğraştı, buradan mutlu ayrılıyoruz, her şey için çok teşekkürler. Kendi çevremiz, dostlarım dahi buradaki güler yüz ve karşılama konusunda herhangi bir ekstra öneride bulunmama gerek yok. Her şey zaten gereğince güzel.

Tarık ŞENEL21.01.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Gerçekten güler yüzlü ve ilgili personelden aydınlatıcı bilgiler ve gerçeklikle doğru orantılı memnuniyet duydum. Verilen samimi ve güler yüzlü hizmet için çok teşekkür eder hayırlı başarılı çalışmalar dilerim. Bu güzellikleri, eşim dostum ve arkadaşlarımla paylaşacağım. Böyle ev arayışında olan arkadaşlarımı yönlendireceğim.

Selen AYLANÇ21.01.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Ceyda Hanım ve Yunus Bey ile ev almaya karar verildi, çok memnun kaldık. Dairelerimizi gördük beğendik. Çok yardımcı oldular. Çok teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Faruk YILMAZ20.01.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Ailece Kale Yapı'ya geldik. Gezdiğimiz önerdikleri daireyi beğendik. Kale Yapı çalışan arkadaşlar ilgi alakadan dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Rana Nur KIRAÇOĞLU20.01.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Tugay Bey ve Erdi Bey ile evlere baktık ve beni her konuda gerek ileriye dönük, gerekse şimdiki dönem içerisinde çok önemli bilgiler çıkardılar. İkisine de teşekkür ederim.

Gülten ALDARI19.01.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Tesadüf Kale Yapı'ya geldim, arkadaşlar sağ olsun çok güzel ilgilendi. Kendileri sayesinde ev sahibi olmak üzere adım attık. Yusuf Bey ve Recep Bey ilgi ve alakalarına çok teşekkür ederim.

Nejla KARAKAYA19.01.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya ilk geldiğimizde girişte Ahmet Kaya beyin bizi sıcak karşılamasıyla ve güler yüzü ile çok mutlu olduk. Sonra 20 dakika sohbet ederek aklımızdaki daireyi kağıda dökerek 45 dakika içerisinde Fatih Bey ile beraber sunum yaptılar. Toplamda 7 daire gösterdiler ve de her dairenin artısını eksini söyledi. Artı güven verdiler. 4 yıldır daire arıyorum, Ahmet Bey'in tecrübesi ile dairemizi satın aldık. Ahmet Bey ve Fatih Bey'e teşekkür ediyorum. Kale Yapı'daki kariyerinde başarılar. 

Buket TUNCA18.01.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik. Çalışan arkadaşlar bize uygun fiyatlı daireler gezdirdiler. Çok memnun kaldık. İlgilendikleri için teşekkür ediyoruz, hayırlı müşteriler bol kazançlar.

Mustafa BEYTEKİN18.01.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Yakup Bey ve Yusuf Bey bize gösterdikleri sıcaklık, yakın ve alakalarından memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz, Saygılar.

Murat KALE15.01.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Firmanıza gelmiş olduğumuz Kale Yapı memnuniyeti Emre Bey ve Yusuf Bey çok iyi hoşgörü ve sadakat içinde karşılandığımız kesin çok emeklerine sağlık ve başarılar dilerim.

Muharrem BÜYÜK15.01.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Yazıhanenize geldiğimizden beri bize karşı ilgilerinden dolayı gerek sunum gerek daire göstermeleri, yapmış oldukları konuşmaları, ikna yetenekleriyle bizi ikna edip Allah nasip kısmet ederse sayelerinde daire sahibi olacağız. Başarılarının devamını diler, hayırlı işler dilerim. Nevzat Oğuz, Ahmet Kaya, arkadaşlara ayrı ayrı teşekkürler.

Aliya KUSHERA13.01.2021 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kazakistan'dan beri Okan Bey ile görüşme sağladık. Buraya gelmeden Doğu Bey bizlere yardımcı oldu. Geldiğimizde çok fazla ilgilendiler. İsteklerimiz doğrultusunda yardımcı oldukları için Okan Bey ve Orçun Bey'e çok teşekkür ederim. Kale Yapı'dan başka firmaya gitmedik. Teşekkür ederiz.

Marjana KHEMEDOSA13.01.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Erdi Bey ve Baran Bey bizimle çok güzel ilgilendiler. Evleri gezdirdiler. Her şey için çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

Alkan BULUT12.01.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geidik. Kale Yapı çalışanı Şengül Hanım ile Coşkun Bey'in güler yüzlü, hoşgörüden çok çok memnun kaldık. Ve onların aracılığıyla bir ev sözleşmesi yapıp, kredili ev başvurumuzu yaptık. Hayırlısı olsun.

Davut YILDIRIM12.01.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Veysel Abi, bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi. Gülen yüzü ve samimi davranışları ile bize çok yardımcı oldu. Özellikle 15 gün içinde kiracı bulacağını söylediği için çok memnun oldum. Ömer abi de sıcak kanlılığı ve verdiği bilgiler bize çok yardımcı oldu. İş hayatında ikisine de başarılar diliyorum. Verdiğiniz bilgiler ve yardımınız için teşekkür ederim. Allah utandırmasın.

Mustafa Kemal SEFER11.01.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Ahmet Kaya beyefendinin ilgi ve alakasıyla bir daire almaya karar verdik. Kendisinin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim. Bize bir çok daire gösterdi. Bizim için çok olumlu yapıcı olduğu için Kale Yapı şirketine ilgi ve alakaya teşekkürler.

Saffet DOĞAN11.01.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Sayın Çağrı ve Mehmet Bey ile tanıştık. Çok ta memnun kaldık. Bizimle iyi ilgilendiler ve uğraştılar. Kendilerine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Çiğdem ÖRNEK07.01.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Erdi Bey ve Bülent Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kale Yapı ailesine ayrıca teşekkürler.

Turgut KAFKAS07.01.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldim. Fatih Çakır ve Fatih Turfan bizle çok iyi ilgilendi. İstediğimiz bir daireyi buldu. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Sahide AKBABA06.01.2021 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'ya internet üzerinden iletişime geçip güzel bir ilgi ile karşılanınca kendi evimi alacağın. Kurum işte bu dedim ve gerekeni yapan Orçun Bey, Okan Bey, bize gösterdikleri daire için kendilerine çok teşekkür ederim. Ve pazarlamacı Doğu Bey'e ayrıca çok teşekkür ederim. İyi ki Kale Yapı'ya geldim.

Ufuk TOPRAK06.01.2021 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Firma Sorumlusu Mehmet Bey ile dairelere baktık. Kendileri gayet iyi samimi bir yaklaşım sergilediler. Teşekkür ederim.

Nazile BAYTEKİN05.01.2021 - İSTANBUL / YAKUPLU


Yakup Bey ve Yusuf Bey'den memnun kaldık. İlgi ve alakalarından dolayı Fatih Bey'den bize vermiş olduğu bilgilerden yardımcı olmalarından memnun kaldık. Hepsine teşekkür ve saygılarımızı iletiyoruz.

Aysel KARAMAN05.01.2021 - İSTANBUL / MERKEZ


Orçun Bey ve Sinan Bey çok ilgilendiler. Çok memnun kaldık. Sözleşmeyi'de Doğu Bey ilgilendi. Ödemelerimize göre ev bulmaya çalıştılar. Çok uğraştılar.

Faruk ÖZTOPRAK04.01.2021 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


İnsan ilişkilerindeki sosyal iletişim ve samimiyeten sıcak ortam ofis çalışmalarınızdaki hassasiyet güven veriyor. Gayrimenkul işlemlerinin önündeki en büyük engel olan güven sorunlarını sizinle aştık. Teşekkürler. En iyi günler dileklerimle

Mehmet TUNÇ04.01.2021 - İSTANBUL / AVCILAR


Furkan ve Caner kardeşime göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Pazarlıkta büyük payı olan Erhan Bey'e ayrıca teşekkür ederim.

Çiğdem ÖRNEK31.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı ve çalışan personellerine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle Bülent Bey ve Kadir Bey'e ayrıca Erdi Bey'e özellikle çok kısa bir süreçte işlerimizi hızlı bir şekilde yürüttüler. İnşallah bizi memnun eden kardeşlerimizin iş hayatında büyük yerlere gelmesini temenni ederim.

Hasan ALGAN31.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Bugün dairemizin tapusunu aldık çok mutluyuz. Mukaddes Hanım ve Fatih Bey'e sabırlı oluşlarından ve bu zorlu süreçte bizimle yol kattetikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz. Yakın çevremize önereceğiz. Kale Yapı'ya çok teşekkür ederiz.

Eren TÜRK30.12.2020 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Gayet hızlı ve sonlandırıcı bir tapu işlemleri Nevzat Bey'e ve Zeynep Hanım'a verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim. Daha önce Nevzat Bey ile daire alan İsmail Bey'in tavsiyesi üzerine geldim. Her şey için teşekkür ederim.

Özcan ALTUN30.12.2020 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


11.12.2020 tarihinde tapu için yardımcı olan Kale Yapı ve Sinan Bey ve Ersin Bey kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yaptıkları yardım, özveri çalışmalarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Dilek AYAN29.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapıya geldim, Öncelikle Ünal Bey ve Okan Beyler bizi karşıladılar. Pazarlık esnasında Doğu Bey, kredi aşamasında Buket Hanım yardımcı oldu. Tapu günü sosyal aktive alanından güzel vakit geçirmemizi sağlayan temizlik personeli dahil tüm Kale Yapı ailesine teşekkür ediyorum.

Emine ŞAHİN29.12.2020 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


İlk Güzelyurt Kale Emlak'ta Melek Hanım ile görüştük. İlgisi ve alakası beni memnun etti. Veysel Bey ile tanıştık, gerçekten aile bireyi olarak çok yakın bulduk. Allah yolu açık etsin, Buket Hanım çok ilgilendi, samimiyeti alakası bize sıcak geldi, güler yüzlü Betül Hanım işleri yolları açık olsun. Allah hepsinden razı olsun.

Aykut AYDIN28.12.2020 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Tapuya gidip gelene kadar hem Fatih Bey hem de Mukaddes Hanım her şeyimizle ilgilendi. Kredi ayarlanması, çekilmesi tüm banka işlemlerinde Özüm Hanım takibi ve yönlendirmesi ve nezaketi muhteşemdi. Yunus kardeşimin ofisten çıkıp tekrar gelene kadar takibi ve dostluğu çok iyiydi. Son olarak ta Sosyal Medya Sorumlusu Orhan Bey'e nazik tavrı ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederiz.

Yusuf TAŞKIN28.12.2020 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Yunus Bey tapu alınana kadar yanımızda olduğundan ötürü kendisine çok teşekkürler ilgisi için. Ofisteki çay kahve ikramları için de teşekkürler çok güzel ağırlandık. Tapu kadastrada hep yanımızda olan Yunus Bey ilgisi ile bizi mağdur etmedi, umarım daha iyi yerlerde görürüz kendisini.

Yelda Cemal NAZLI25.12.2020 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Beklediğimizden daha fazlası kadar, güvenilir bir firma. Çoğu kişinin dediği gibi değil, korkularımızı yendi bunu en içten söylüyorum kafanız rahat bir şekilde, sorunsuz buraya gelebilirsiniz. Çalışanlar olarak bütün ekibe çok teşekkür ediyoruz. 

Burcu ÇELİK25.12.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'dan daha önce arkadaşım ev aldığı için, tekrardan burayla görüşmeye geldik. Sinan Bey sayesinde arkadaşım tekrardan ev sahibi olası geldi. Davut ve Sinan Bey'e ilgi alaka ve yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Mustafa ELVAN23.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldim. Ferdi Bey, Furkan Bey ve Dilek Hanım bizimle ilgilendiler. Teşekkür ediyorum kendilerinden Allah razı olsun.

Mehmet KARAKAYA23.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Hatice Hanım sayesinde tanıştık çok kibar karşılandık. Telefonda ve müracaatta bulunduk ve merkez şubeye geldiğimizde de Sinan Bey ile tanıştık. Mükemmel insanlar prensipte anlaştık.

Mahmut BİLDİK22.12.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Arkadaşlar 2-3 daire gösterdikten sonra, beğendiğimiz daire oldu ve satış yaptık. Arkadaşlar gayet ilgili ve güler yüzlü davrandılar. İlgi ve alakaları için teşekkürler.

Ozan ALTUN22.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldiğimde Ersin Bey ve Sinan Bey'e çok teşekkür ederim. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim gerçekten ilgi alaka ve sohbetleri iyiydi, Ersin Bey ve Sinan Bey'e çok teşekkür ederim.

Gülcan HIDIR21.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Sahibinden ilan görerek Kale Yapı'ya geldik. Bizimle Yunus Bey hoşgörülü şekilde ilgilendi. Devamında Oğuzhan Bey de dahil eve baktık. Tüm bilgilendirmeleri yaptılar. Gerekli olan tüm eksiklikleri tamamlayacaklarını temin ettiler. İlk gelip tecrübe ettiğim evi aklıma yatarak almayı düşündük. Memnun kaldık Kale Yapı'ya Teşekkür ederiz.

Fatime GÜN21.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Dilek Hanım ve Nevzat Bey süpersiniz, ben sizden çok memnun kaldım. Her şey gönlünüzce. Harikasınız. Her şey için çok çok teşekkür ederim. Kızkardeşim Sunu Ali'yi ev sahibi yaptınız, annemin çok çok duasını aldınız. İnşallah beni ev sahibi yapacaksınız. Gönlü ve yüzü güzel insanlar dilekcim ve nevzatım çok çok sağol. Hayat daima sizlere güzel sürprizler getirsin.

Pınar DİNGİL18.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Sevgi değer Kale Yapı, samimiyetiniz ve içtenliğiniz ayrıca güveniniz bizi çok memnun etti. Sizi tercih ettiğimiz için çok memnun olduk. Tekrar tekrar sizi tercih edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. İyi ki var Kale Yapı.

Kübra TAŞKIN18.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik. Ali ve Yunus Bey bize bir çok ev gösterdi. Bizim isteklerimiz doğrultusunda baktığımız bir evi beğendik ve almaya karar verdik, memnunuz.

İstek ÇELİK17.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Hatice Bey ve Sinan Bey ile daire bakmaya gittik. Göstermiş oldukları hizmet ve memnuniyet bizi çok sevindirdi.

Mühür AYDIN17.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Ali Bey ve Ramazan Bey'den çok memnun kaldık. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Ayrıntılı bilgilendirdiler bizi sağ olsunlar. Hepinizden Allah razı olsun.

Ergin GÜLER16.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik, Şengül Hanım ve Ferdi Bey'e teşekkür ederiz. İlgi ve alakalarından dolayı daireyi bize beğendirdiler, kalemizin anahtarını aldık sayenizde teşekkürler Kale Yapı.

Aykut AYDIN16.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Fatih Bey ve Mukaddes Hanım güler yüzlü ve samimi tavırlarıyla bizi mutlu etti. Her şey için teşekkür ederim.

İlhami TÜRKAN15.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Sunum yapan arkadaşlara Ferdi Bey ve Şengül Hanıma ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. İlgi ve sevecen tavırları ile bizleri memnun etmişlerdir. Kale Yapı ailesine başarılar dilerim.

Hasancan ÖZBEK15.12.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldim. Çisel hanımla tanıştık. Serdinç Bey bize tam 6 adet daire gösterdi. Sabrı için çok teşekkür ediyorum. Çisel Hanım ve Serdinç Bey gibi çalışanlarınız olduğu için çok şanlısınız.

Özlem KOTAN14.12.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Doğu Bey, Okan Bey ve Orçun Bey'le geldim ve ev için bilgi aldım ve çok güzel ve memnun kaldım. Kale Yapı LTD ŞTİ çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

Duygu AKKAYA14.12.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Ünal Bey'le telefonla konuştuğumuzdan beri ilgi ve alakasını kesmediği ve elinden geleni yaptığı için çok teşekkür ederiz. Geç oldu gelmemiz ve ama ev sahibi olabildik. Her şey için teşekkür ederiz.

Ayşe Gül TANKAŞ11.12.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


İlgi ve alakanız için teşekkürler, gayet ilgili ve özverili bir çalışma gösterdiler. Çok memnun kaldık, başarılarının devamını dilerim.

Ahmet DELİOĞLU11.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


içeri girdiğim andan son ana kadar, güler yüz hiç eksik olmadı. Aynı zamanda ilgi ve alaka içinde çok memnun kaldık. Kale Yapı'ya teşekkür ediyorum.

Faysal KAYA10.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Çalışanlar güler yüzlü sempatik, samimi ve içtenlikle her konuda yardımcı oldular. Çok mütevazi davrandılar ikramları sınırsız. Burada ki herkes mükemmel ben ve ailem olarak çok memnun kaldık. Başta müdüre ve tek tek çalışanlara başarılar dilerim. Hepsine teşekkür ederim. Hepsinden Allah razı olsun. Başarı sağlık huzur ve mutluluklar dilerim. Kale Yapı ile çalışmayı herkese tavsiye ederim.

Gökhan GÜLER10.12.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


İlgi ve alaka sonsuz teşekkürler, güler yüzleriyle fiyat konusunda ve her türlü olanağı tanıdıkları için çok teşekkür ederiz.

Hatice DEMİR09.12.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Eşimle birlikte sabah uyandık bugün bir daire sahibi olalım dedik. Kale Yapı ile görüşme yaptık. Güzel bir daire beğendik. Sözleşmemizi yaptık. İnşallah tapumuzu da görürüz.

Hüseyin BAĞCI09.12.2020 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Firmanızla tanıştığımız günden (12.11.2020) sözleşme imzalanan sürece kadarki tüm hizmetlerimiz (Adem Bey ve Talat Bey) son derece memnun kaldım. Ofis müdürü Gürbüz Bey son derece ilgiliydi. Her şey çok iyiydi. Ofis personeli, emlak danışmanları ilgili ve bilgiliydi. Yakın çevreme firmayı kesinlikle tavsiye edeceğim. 

Yakup YAKAR08.12.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Gayet samimi ve içten bir karşılama be ilgi var. Memnun ve mutlu olduğumuz bir alışveriş yaptık. Başarılarınızın devamını dilerim. Özellikle Ahmet Kaya arkadaşımızın ilgisi ve tavsiyeleri çok faydalı oldu. Kendisine başarılar dilerim.

Nurcan KILIÇ08.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapıya ev için geldik. Çok sıcak karşılandık. Güler yüzlü personeller çok ilgiliydi. Tamda aradığım özellikte evi buldum. Özellikle Bahtiyar Bey ve Gürkan Bey  çok yardımcı oldu. Hayalimizdeki eve kavuştum. Hepsine teşekkür ederim. Ev almak isteyen herkese tavsiye ederim. Sonsuz teşekkürler.

Zümrüt TANRIKULU07.12.2020 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Rahmi Bey ve Adem Bey ev konusunda yardımcı oldular. Onlara ve Kale Yapı ailesine teşekkür ederim. Ayrıca Gürbüz Bey'e açıklayıcı konuşmasından ötürü çok teşekkür ederim.

Meki OKALİN07.12.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı çalışanları güzel şekilde karşılamaları memnun ettiği için bu daireyi satın aldık çalışanlarınızdan çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Meki OKALİN07.12.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı çalışanları güzel şekilde karşılamaları memnun ettiği için bu daireyi satın aldık çalışanlarınızdan çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Abidin DENİZHAN04.12.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


İlk başta Tuğçe Hanımla görüşerek Kale Yapı ailesini tanıdım. Yakup Bey ve Yusuf Bey benimle ilgilendiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Ramazan TÜNEL04.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Değerli Kale Yapı çalışanları hizmetiniz için çok teşekkürler. Yardımlarınızla aldığım evden memnun kaldım. Bu süreçte gerek firma sahibi gerekse çalışanlarının ilgisinden ve uğraşlarından memnun kaldık. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

Fatih Ahmet AKBULUT03.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Öncelikle Kale Yapı'ya çok teşekkür ederiz. Şengül Hanım ve Nevzat Bey'e gülen yüzlerinden samimiyetlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bize samimi ve düzgün davranış memnun ettikleri için çok memnun kaldık. Tekrar görüşmek üzere. Her şey yeterince yerli yerinde. Daha güzel ve mutlu günlere.

Kylym KUBATBEKOVA03.12.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı aradım, ve geldim. Benimle iyi niyetiyle ilgilenen ve çok güzel daireleri gösteren Kadir Aslan ve Ranaz Rad Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Şube müdürü Doğu Uzunhan'a katkılarından dolayı dolayı, beni kırmadıkları için ayrıca teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Hamiel SHOGHİ02.12.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Bundan 2 ay önce gelmiştik. Çok samimi bir şekilde ilgilendiler. Diğer emlakçıları da gezdim. En büyük en iyi daireyi gösterdiler. Çok memnun kaldık. İşlerini çok iyi yapıyorlar.

Suna ARLI02.12.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Allah razı olsun bizi bir daire sahibi yaptılar. Nevzat Bey'le Dilek Hanım'a çok teşekkür ederim. Hangi kapıya gittiysem boş döndüm. Sağolsun beni ev sahibi yaptılar, Allah ne muradınız varsa versin.

Duygu GÜZEL01.12.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Erdi Bey'in ev tanımı, yol gösterme, pazarlama konusunda inanılmaz güzel performansı takdir sayandır. Emeklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Zeki MOLLAAHMETOĞLU01.12.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Çok memnun kaldım, Ahmet ve Orçun Bey benimle çok güze ilgilendiler. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Gürsel BEY30.11.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı'ya geldiğimizde dolayı çok memnunuz, Sizi tandığımıza çok sevindik. Her şey çok açıktı, teşekkürler.

Umut ATALAY30.11.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Uzun zamandır daire arayışımı Davut Bey ve Yusuf Bey sayesinde buldum. Arkadaşlardan ve İsmail Bey'den çok memnunum. Herkese teşekkürler.

Salim SEZİN27.11.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı ailesine çok teşekkür ederim. İlgi ve alakalarından çok memnun kaldım. Tam istediğim gibi daire verdiler. Kale Yapı'ya ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Faik TATLI27.11.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Arkadaşlarınızdan (Recep Bey) gayet samimi ve yapmış olduğu yardımlardan dolayı çok teşekkür ederim. Ticaret hayatında başarılarının devamını canı gönülden dilerim. Kolay gelsin. 

Mustafa KARA26.11.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Öncelikle Serdinç ve Sinan Bey'e teşekkür ederim. Anlayışla karşılandık. Bizlerle baya ilgilendiler. Çok memnun kaldık. Çalışan tüm arkadaşlara da sonsuz teşekkürler.

İsmail ÖZKIRAN26.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik, Ali Bey ve Yunus Bey daire gösterdiler. Çok memnun kaldık. Gösterdikleri güler yüzden dolayı teşekkür ederiz.

Volkan EROĞLU25.11.2020 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Başarılı ve dürüst çalışmamızdan dolayı teşekkür eder. Mutluluklar dilerim. Çalışanlarınızdan özellikle Buket Hanım ve Recep Bey'e teşekkür ederiz.

Muammer BİLGİSEVEN25.11.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya ilk girdiğimiz andan itibaren karşılayış, güleryüz ve içten samimiyetinden memnun kaldığımız Fatih Bey ve Erhan Bey'e sonsuz teşekkürü bir borç biliriz.

Mehmet SARITAŞ24.11.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı kaliteli bir firma olduğu için bu firmayı seçtik. Avcılar şubedeki satıcı arkadaşlardan Fatih Bey, Çisel Hanım ve Davut Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler.

Güven YAVUK24.11.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Yusuf Bey bizimle çok ilgilendi. Çok samimi ve içten birisiydi. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Mümtaz Bey'de yine çok ilgiliydi. Bütün personeller çok ilgiliydi. Hepsine teşekkür ediyorum.

Kenan DEMİRHAN23.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Coşkun Bey Oğuzhan Bey memnuniyetli bir şekilde daireyi gösterdiler. Onlar sayesinde hevesle ev sahibi oluruz inşallah. Teşekkürlerimizi sunarız. Kale Yapı'ya ve çalışanlarına.

Chanbel SHAUCH23.11.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı'ya geldim, Muhammed Bey ve Yusuf Bey çok iyi daireler sundular. Bize güler yüzlü ve yakın davrandılar. Teşekkür ederiz.

EDIP BERKSOY21.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Bir aydır aradığımız daireyi Dilek Hanım ve Nadir Bey sayesinde bulduk. Çok memnun kaldık, çok teşekkürler.

Suat TEKİŞ21.11.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Müşteriye memnuniyet güler yüz  ilgi ve alakaları memnuniyet verici ve 100 üzerinden 100'dür.

Ahmet YILDIZ20.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Arkadaşlarınız güler yüzlü yaklaşımları ve alakalarından çok memnun kaldık. Firmanıza teşekkür ederiz. Nevzat Bey ve Muhammet Bey'e ayrıca teşekkür ederiz.

H. Celal ŞANLI20.11.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Personelinizden ilgisinden çok memnun kaldım. Müdürünüz, İsmail Bey'den, Ferhat Bey'den ve Can Bey'den çok memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Bayram GÜZEL19.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Şengül Hanım ve Ferdi Bey sağ olsunlar çok ilgi ve alaka gösterdiler. Allah razı olsun, hepsinden göstermiş oldukları ilgiden çok memnun kaldık kendilerine teşekkür ederim.

Buğse Gül GÖLKER19.11.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya internet sitesi üzerinden bulduk. Ahmet Kaya Bey bize çok yardımcı oldu. Hizmet, kalite ve güvenden hiç ödün vermediler. Çok memnun kaldık. Evimizi satın aldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Gözde KAPTAN18.11.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı LTD ŞTİ Ahmet Bey ve Sinan Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok memnun kaldık.

Muradiye ÖZENCİ18.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldiğimiz andan itibaren Ali Bey ve Mukaddes Hanım'ın ilgisinden çok memnun kaldım sayelerinde bir evimiz oldu. Kendilerine ve Kale Yapı'ya çok teşekkür ederim.

Türkan ULUSAN17.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldik. Şengül Hanım ve Ferdi Bey daire sunumu yaptılar ve istediğimiz daireyi aldık. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Mehmet Bey'de pazarlıkta indirimlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Songül BOZBAY17.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapıya geldiğim için çok memnunum. Bizi Dilek Hanım ve Gürkan Bey çok güzel bir şekilde ağırladı. Aradığımız tarz evi bize buluşturmak için gösterdikleri çaba bizi çok mutlu etti. Kale Yapı'ya teşekkürler.

Engin TOLUAY16.11.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Firmanızın elamanlarından Nazif Sömer  arkadaşımızın bize gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı önce firmanıza sonra kendisine şükranlarımızı ifade etmeyi kendime bir borç bilirim.

Mücahit KAYA16.11.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'ya Selim Bey vasıtasıyla geldim. Ahmet Bey ile birlikte güzel daireler gösterdiler ve bir tanesini almaya karar verdik. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Amine Nur ÇETİN12.11.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Ev almak için başvurduğumuz Kale Yapı çalışanları bizimle çok güzel ilgilendiler. Özellikle Ahmet Bey ve Serdinç Bey bizimle çok güzel ilgilendiler. Daireleri gezdik, gördük en güzel daireye karar verdik. Sözleşmemizi yaptık, hayırlısıyla işimiz olacak. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.

Serap OK12.11.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Firmanızdan ve çalışanlarınızdan çok fazla memnun kaldık. İlgi ve alaka güler yüz anlayış saygı çerçevesinde günümüz geçti. Sabırla müşteriye davranışları gerçekten eşim ve ben aşırı memnun kaldık. Saygı ve sevgiyle ayrıldık.

Kader ÖLMEZ11.11.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Babam, ben ve erkek kardeşim Van'dan ev almak için İstanbul'a geldik. Sezer Bey bizi otelden alıp ofise getirdi. Bizimle en çok ilgilenen Davut Bey oldu. Bundan sonrası için de söz verdi yardımcı olmak için. Her şey için teşekkür ederiz. Güler yüz, samimiyet, güvenirlik ve en önemlisi bir yuva sahibi yaptıkları için. Tavsiye isteyenlere, ev almak isteyenlere önerebileceğim bir yer.

Fatih SAVAŞ11.11.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Şube Müdürü Yakup Bey başta olmak üzere, müşteri temsilcisi arkadaşlar Metin ve Mustafa Bey her konuda eksiksiz olarak yardımcı oldular. Gösterdikleri anlayış ve yardımları için teşekkür ederim.

Sinan Pepa10.11.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Kale Yapı çalışanlarından müşteriye karşı ilgilerinden çok memnun kaldım. İlk Ela Hanım aramıştı beni öyle firmayı tanıdım ve sonrası Yusuf kardeşim ile hep diyalog halinde olduk. Yusuf'tan çok memnun kaldım oda benim bir kardeşim artık. İnşallah bundan sonra size daha çok müşteriyi ben getireceğim. Saygılar, sevgiler.

Zeynep ORHAN10.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Feri Bey ve Şengül Hanım ile gün içerisinde ilk buluşmadan itibaren güler yüz, açıklayıcı anlatımları ve samimiyetle ilgilenmeleri doğrultusunda biz de kalemizin anahtarını Kale Yapı'dan almaya karar verdik. Çok teşekkür ederim.

Elvan ÖZDEMİR09.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Arkadaşımız Nevzat Oğuz çalışanınızın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetimizi tarafınıza bildirirken, Kale Yapı bünyesinde daha iyi yerlerde görmek istediğimizi, bundan sonra Kale Yapı ailesi tarafından gayrimenkul sahibi olmak istediğimizi tarafınıza bildiririz.

Necla ÖZBEK09.11.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı'nın çok sempatik ve güler yüzlü bir elemanı. İşlemlerimiz çok hızı ilerledi ve çok memnun kaldık. Dürüst ve çok güvenilir bir eleman. Tugay Bey'e çok teşekkür ederiz. Bu yakın karşılamadan dolayı.

Rodica TÜYSÜZ07.11.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Ben Rodica Tüysüz. Sizin şirkete satılık daire bakmaya geldim. Personeliniz  Yusuf Palıt bize gülen yüzle karşıladı. Gülen yüzle, çok kibar bir beyfendi. Çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Ahmet DELİBAŞ07.11.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Ofise girdiğim andan çıktığım ana kadar gerekli yardım ve özveriyi en üst seviye de yaptıkları için başta Can Doğan, sonrasında Ferhat Bey ve en sonunda vurucu noktayı İsmail Bey ile gerçekleştirdiğimiz için tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Her şey için teşekkürler

Kadir Kaan SUİÇMEZ05.11.2020 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Okan Bey bizi iyi bir şekilde karşıladı. Onun bizi karşılaması bizi buraya yönlendirdi. Bizim bütçemize uygun daireleri bize güzel bir şekilde gezdirdi. Bir tane daire üzerinde karar kıldık. Pazarlık neticesinde almaya karar verdik. Bu esnada, Orçun Bey, Ünal Bey, Okan Bey'in gösterdiği ilgi ve alaka bu daireyi almamızda önemli rol oynamıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Oktay AVŞAR05.11.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'yı internetten ilk duyduğumda piyasadaki diğer firmalar gibi düşündüm açıkçası. Ancak gerek gayrimenkulün gösterilmesi, gerekse diğer işlemler de hem firma yetkilisi hem de Fatih Bey ve Şengül Hanım sabır ve hoşgörülü yaklaşımlarıyla gerçekten müthiş performans gösterdiler. Kendilerine çok teşekkür eder, bundan sonraki iş yaşamlarında başarı ve sağlık temenni ederim.

Eyüp ÇELİK04.11.2020 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Kale Yapı'ya çok memnunum bize çok hizmet ettiler. Çok güler yüzlü insanlar güvenilir. Bedrettin ve Yusuf Bey'e ayrıca teşekkürler. Bizimle çok güzel ilgilendiler.

Türkan ULUSAN04.11.2020 - İSTANBUL / GENEL MÜDÜRLÜK


Şengül Hanım ve Ferdi Beyin ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Kale Yapı ailesi sayesinde ev sahibi oldum. Tapu sürecindeki tüm işlemleri sorunsuz ve sıkıntısız halde halledildi. Birinci dairemi aldım. Bu memnuniyetlerim sayesinde ikinci dairemi de almaya karar verdim. Tüm Kale Yapı çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Nami EKŞİ02.11.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Çalışanlarınız Kadir Bey ve Ünal Bey bizimle gerektiği gibi ilgilenmiş, ellerinden geleni yapmıştır. Oldukça yorulduklarından dolayı belki küçük bir ödülü hak etmiş olabilirler. Her şey için çok teşekkürler. Umarız herkes için en iyisi olur.

Elanur SAĞLAM02.11.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Detaylı bilgi ve ilgilerinden dolayı, Okan Bey ve Selim Bey'e çok teşekkür ederiz. Sayelerinde ev sahibi olduk, çok kararsızdık. Alma niyetinde değil, düşünme aşamasındayken, tavsiyeleri ve ilgileri bizi ev sahibi yaptı. Tüm ekibe gönülden teşekkür ederiz. Her şey çok güzel, böyle devam.

Mahmut BOY30.10.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Esin Hanım olsun, İsmail Bey olsun, hepsi bizimle çok güzel ilgilendiler. Onların sayesinde, tapumuzu da çok şükür aldık. Kale Yapı ailesine çok teşekkür ederim. Herkesin eline emeğine sağlık.

İhsan SÖYLEMEZ30.10.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı çalışanlarına, Fatih Bey ve Mukaddes Hanıma ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Başından ve tapuya kadar yardımlarından da dolayı tekrar teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Zeki MOLLAAHMETOĞLU26.10.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Öncelikle Orçun Bey'e çok teşekkür ederim. İlgisi alakası çok güzel. Diğer personelde gayet ilgiliydi. Çay ve kahve ikramı gayet güzeldi. Her şey şeffaf ve açıktı. Bu arada Sinan Bey'e de çok teşekkür ederim.

İlyas ARSLAN26.10.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Öncelikle Yusuf Bey'e çok teşekkür ederim. Danışman arkadaşların ilgi ve alakası samimi ve özel. Tapu sürecimiz gayet akıcı ve güvenilir oldu. Dairemin Kale Yapı dairesi olduğu için çok memnunum.

Muhammet ALTIN23.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Öncelikle hayalimizdeki eve Kale Yapı ile kavuştuğumuzdan dolayı çok çok memnun olduk. Bu süreçte emekleri olan başta Sinan Bey, Esra Hanım, Şube Müdürü Erhan Bey ve Betül Hanım'ın ilgi, alaka, yardımseverlik ve güler yüzlülüklerinden dolayı kendilerine şirketinizin nezdinde teşekkürlerimi bir borç bilirim. Ayrıca şirketinizde bu nezde personeller bulunduğu sürece biz müşteriler ve firmanız olarak gerek rektörünüzde gerek de diğer sivil toplum kuruluşlarından her daim farkınız çıkacağınızdan eminim. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar.

Emine ÖZGÜR23.10.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Göstermiş olduğunuz sabır ve detaylı çalışmanız için, çok teşekkür ederiz. Çevremde ev arayışında olan yakınlarıma mutlaka tavsiye edeceğim bir kurum. Bahtiyar Bey'e teşekkürler ve saygılarımla.

Turgut AYMERGEN22.10.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı çalışanları Esin Hanım ve Baran Bey ile tanıştım. Emlak olarak satılan evleri gezdik, içlerinden en uygun olanı seçerek fiyat hususunda anlaştık. Müdür olarak yanımıza gelerek bize çok yardımcı olan İsmail Bey'le gerekli evrakları tamamladık. yapılan satıştan her iki tarafında memnun olduğunu kanısındayım. Kendi adıma ev sahibi olmamı sağlayan, kale yapı çalışanlarına sonsuz teşekkür eder, iş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Furkan YILMAZER22.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Erkan Bey bizlere yoğun ilgi ile yerleri gösterdi ve doğru yeri bulmamızı sağladı. Çok memnun kalmakla birlikte Kale Yapı ailesine katılmış olduk. Diğer bir özellikle İsmail Bülbül Bey'in de katlarından İsmet Mirzeoğlu Bey'in de yaklaşımından dolayı hepsine çok teşekkür ederim. Daha iyi yerlere gelmelerini de temelli ederim. Teşekkürler Kale Yapı Ailesi

Münet AYDEMİR21.10.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Biz buraya daire bakmaya geldik. Ferdi Bey ve Şengül Hanım bizle ilgilenmeye geldiler, aradığımız evi bulduğumuzdan bize çok yardımcı oldular, bizi ev sahibi yaptılar.  Minnettarız emeklerine teşekkür ederiz.

Necati ERKOL21.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Hoşgörülü, çok cana yakın müşteri ile çok ilgilenen değerli bir arkadaş. Öncelikle şunu söylemek istiyorum ikna kabiliyeti çok iyi. Aklımda ev almak bile yokken, ikna kabiliyeti ev aldırabilir. İlgisinden çok memnun kaldık, bu yüzden size ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

Amine Nur ÇETİN20.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldik ve Serdinç ve Ala Bey ile tanıştık, gayet ilgili ve güzel karşıladılar. Bize 3 tane daire gösterdi Serdinç Bey. Birini beğendik çok güzeldi inşallah kredimiz çıkarsa hayırlısıysa alacağız. Teşekkür ederiz.

Aliye SOYDAR20.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Ev almak için telefonla kale yapıyı aradık. Bize metrobüse kadar almaya İbrahim Bey'i araçla gönderdiler. Biz eşim ve beni ev göstermeye araçlarıyla götürdüler. Alternatif daireleri gösterdiler. Gerekli anlaşmaları satıcı ile yaptılar. Bize olan davranışları gayet güzeldi memnun kaldık iş henüz sonuçlanmadı. Tapu işlemleri ve banka kredisi çıkınca ve evi kiraya verecekler. 

Muhammet ALTIN19.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Şirketinizde çalışan Sinan Bey ve Meva hanımın göstermiş olduğu ilgi, alaka ve sıcak kanlılıklarından dolayı, nezdinizde teşekkürü bir borç bilirim. Sinan Bey aklımızda yokken satış konusunda bizi daire sahibi yapmıştır. Bölgede yaklaşık 6 aydır daire bakıyorum, hatta farklı bir firmadan sözleşme yaptım. Sinan Bey'in göstermiş olduğu daire içimize inanılmaz güzel gelmiştir. Emeklerinizden dolayı başta Sinan Bey ve Meva hanım olmak üzere siz değerli şube müdürünüz Erhan Bey'e çok teşekkür ediyorum. Sevgililerle

Muhammet TEKİN19.10.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldim. Burada görevli Ferdi Bey ve Şengül Hanım beni karşıladı. Kendilerine istediğim daireyi anlattım. Tam da istediğim dairenin bulunduğunu söyledi. Ayrıca dairenin sahibiyle buluştular. Gerek daire sahibine gerek Ferdi Beye gerek Şengül Hanıma her türlü daireyle ilgili sorular sorduğumda hepsi de bana güvenilir bil şekilde istediğim cevapları verdiler. Kale yapı ailesine çok teşekkür ediyorum. Birebir tam güvenilir bir firma olduğunu iddia ediyor, ve tüm daire sahibi olmak isteyen herkese güvenilir bir şekilde tavsiye ediyorum. Saygılarımla

ADEM ÜLGEN16.10.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'ya geldiğimde aklıma gelen dairenin Selim Bey ile ve Kale Yapı ailesi ile tanışmış olduğumdan çok memnun kaldım. Doğu Bey ile birlikte beğendiğimiz daireyi bulduk. Gerekli zamanı bize ayırdıkları için teşekkür ederim. Sadece daire için değil böyle bir çalışan Kale Yapı çevremdeki insanlara anlatmaktan memnun kalacağım. İlginize ve saygılı görüşünüz için teşekkür ederim.

AYŞE KESKİN16.10.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'yı Kadir Bey sayesinde tanıdık. İlerleyen süreçte Doğu Bey ile birlikte ev arayışımızı devam ettirdik ve sonuç olarak ofis çalışanları olsun Kadir ve Doğu Bey olsun bizimle çok ilgilendi, gayret gösterdi ve hayalimizdeki eve kavuştuk inşallah. Kale Yapı ve çalışanlarından Allah razı olsun. Bizim içinde hayırlısı olsun. Her şey için onsuz teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun.

FATMA OKAY16.10.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Uğur Bey ve Can Bey bizimle çok güzel ilgilendiler, sağolsunlar. Doğru bir yolda ilerlememizi sağladılar ve doğru karar vermem de çok büyük katkıları oldu ve bu evi almamda büyük payları var. Allah razı olsun ben çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum Can Bey, Uğur Bey ile Kale Yapı'ya.

SENANUR ÇALIK15.10.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'ya geldiğim için memnunum. Diğer yerlerden çok daha iyi. İlgileri, uzmanlıkları çok iyi. Önce Sinan Bey ile görüştük. Bizi Doğu Bey'e getirdi. İkisinden de çok memnun kaldım. İşlerinde çok iyiler. Çok memnun kaldım. Teşekkürler Kale Yapı.

ATİLLA ÇAKIER14.10.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapıya daha önce kuzenimin tavsiyesi üzerine geldik. 2.evimizi aldık. Nevzat Beyden çok memnun kaldık. Bize istediğimiz kriterleri daire seçeneklerini sunmuş. Nevzat Beye ve Zeynep Hanıma ilgi ve alakalarından dolayı Teşekkür Ederiz.

ŞAHİN KOÇAK 13.10.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı emlak şirketine geldiğimde Nadir Bey ve Hatice Hanım tarafından karşılandım. Kriterlerime uygun daireleri anlattım. ve bu kritere uygun dairelere bakıp bir daireye karar verdim. Onlarda daire konusunda yeterince yardımcı oldular.

Hepsine ilgi alaka için Teşekkürler.

ERCAN EKER 13.10.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Ahmet Bey'le yapılan telefon görüşmesinden sonra son derece ilgili davranan Ahmed Bey Coşkun Bey ve Doğu Bey'e çok teşekkür ederiz. İlgili ve yapıcı tavırları sayesinde ev sahibi olduk.

Bu bölgede tekrar çalışmak gerekirse mutlaka Kale Yapıyı tercih edeceğiz.

FURKAN YILMAZER13.10.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Erkan bey bizlere yoğun ilgi ile yerleri gösterdi.ve en doğru yeri bulmamızı sağladı. çok memnun kalmakla birlikte kale yapı ailesine katılmış olduk. diğer bir şekilde İsmail Bülbül Beyin de katkılarından İsmet mirzaoğlu beyinde yaklaşımından dolayı hepsine çok teşekkür ederim. Daha iyi yerlere gelmelerini de temenni ederim.


Teşekkürler Kale Yapı Ailesi.

Arif Kaplan24.07.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


10 Haziran 2020'de ofisinize geldim. Beni güler yüzüyle karşılayan ve masaya oturmaya davet eden Taner Bey'den başlayarak daha sonra portföyünde bulunan daireleri göstermek için Gayrimenkul Danışmanı Nadir Çelik geldi. Biraz sohbet ettikten sonra daireleri göstermek için bir daireye gittik. Giderken ve gelirken tüm bilgileri benimle paylaştılar. Sonra ofise geldik ve tam istediğim daireler olmadığı için karar veremedim ve ofisten ayrıldım. Ertesi gün 11 Haziran 2020'de Ferdi Demir beni telefonla aradı ve beni olduğum yerden aldı. Üç tane daireye götürdü. Sonra karar vermek ve pazarlık yapmak için Mehmet Bey'le görüştük. Nasıl olduğunu anlamadan el sıkıştık. 

Şimdiden tüm çalışanlara özverili ve samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Öznur Pakar24.07.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Bir hafta süren emlak arayışımızda bize en çok yardımcı olan Kale Yapı'nın değerli çalışanları Gürkan ve Nadir Bey'e teşekkür ederiz.

Melek Kartel03.06.2020 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Ev almaya geldim, kendi evime gelmiş gibi karşılandım. Hepsine çok teşekkürlerimi sunuyorum, çok iyi ağırlandım. Çok teşekkür ediyorum hepsine.

Kasım Eminel03.06.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya internet ve bir referans sayesinde ulaştım. İstanbul'a geldiğimde Ferdi Demir Bey'i arayıp ön bilgiyi aldım. İkna kabiliyeti ve mütevazi oluşu ailemize güven verdi. Herkese tavsiye edeceğim.

Ayrıca sabırla yardımcı oldukları için Ferdi Demir ve Sinan Ergün Bey'e teşekkür ederim.

Seçgül Kesekler03.06.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Bir işin başlangıç sürecinde güven duygusunu en derinden hissettiğim bir ortamdı. Öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Kale Yapı'nın insan ayrımı yapmadan, eşit özverilerle, sabırla ve istekle işlerine ve güvenip gelen müşterilerine sonsuz saygıları var bundan eminim. Uzun bir arayışın ardından ben mutlu ve içim rahat ev sürecimi noktalıyorum. Tüm çalışanların güler yüzlü ve yardımları için sonsuz teşekkürler.

Muzaffer Arabulan03.06.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı Gayrimenkul olarak gayet sıcak kanlılıkla ve hoş görüyle karşılandık. Gayet memnun kalmakla birlikte ileride yatırım olarak da düşünebileceğimiz tek adres oldu diyebilirim. Hem güvenilir hem samimiyetleriyle kalbimizde taht kurdular diyebilirim. 

Mehmet Emin Sönmez28.05.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Doğu ve Nazif Bey'e benimle ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Her konuda şeffaf, dürüst ve hoşgörülü bir şekilde bana yardımcı oldular. Müşterinin nasıl bir ev istediğini çok iyi anlayıp, o doğrultuda en uygun evi önerdiler. Fiyat konusunda ise sanki evi kendileri için alıyormuş gibi benim yerime pazarlık yaptılar. Bunların doğrultusunda değerli kardeşlerime tekrar teşekkür ediyorum.

Yılmaz Akşam28.05.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Geldiğimiz ilk dakikadan sonuna kadar ilgi, alaka, kişilik, birikim, konuya hakimiyet, güleryüz, devamında da arkadaşlardan çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim.

Erhan Yıldız28.05.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı bünyesindeki arkadaşlarım gerek güler yüzlü, gerekse yardımcı oldukları konular için teşekkürü borç bilirim. Yolunuz açık olsun.

DURAN TUZCU20.05.2020 - İSTANBUL /


Kale Yapı ailesine çok teşekkür ederim.Bütün süreçlerde çok yardımcı oldular bütün ekibe çok teşekkür ederim özellikle Can Doğan Bey ve Uğur Bey e ve muhasebeye ve Anıl Bey e ilgi ve alakarından dolayı çok teşekkür ederim çok başarılı ve güzel bir firma ok teşekkürler

Halit Can Bilon24.12.2019 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'dan memnun kaldık. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Ecem Uğurlu24.12.2019 - İSTANBUL / MERKEZ


Çok yardımcı oldular. Bizim taleplerimize uygun daireler göstermeye çalıştılar. Oğuzhan Bey bizimle çok ilgilendi. Çok yardımcı oldu bize. Doğu Bey de bizim yanımızdaydı hep. Onun da bize çok yardımı oldu.

Selçuk Alagöz24.12.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


Yetkililerin ilgisi çok güzeldi. Sunumları, alternatifleri memnun edici. Kısmet olur da başka bir ev alacak olursak ilk geleceğimiz adres Kale Yapı olacaktır. 

İlginiz için teşekkürler.

Zeki Dayam24.12.2019 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldim, Doğu Bey ve Ali Bey yardımcı oldu. İstediğim daireyi buldular, kendilerine çok teşekkür ederim.


İsmail Adıgüzel24.12.2019 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Kale Yapı'ya geldim. Uğur Bey karşıladı. Çok ilgilendi ve güler yüzlü, çok teşekkür ederim.

Gürbüz Bey çok ilgilendi, çok çok teşekkür ederim.

Başarılarınızın devamını diliyorum.

Melisa Karakaş24.12.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


Çalışanlarınızın güler yüzü, samimiyeti ve gerçekten yardımcı olmaları bizi çok mutlu etti. İnsanlara bu kadar içten yaklaşan ve yardım eden kişilerin olması şirketinize olan güvenimizi arttırdı. Çok teşekkür ederiz.

Ayrıca çay ve kahve ikramlarız taze ve güzeldi. Özellikle Ramazan Bey ve Gülsüm Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Kadir YALÇIN01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı'ya geldiğimde güzel karşılamanın yanında kendimi evimde hissettim. Bütün çalışalara en içten teşekkürler. Özellikle Çağrı Bey' e sonsuz teşekkür. İnşallah mutlu sona ulaşacağız.

Esat YAKÇİN01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı firma çalışanı Recep Bey'in bizlere göstermiş olduğu üstün hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz. Daire sunumundan bizlere çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Kale Yapı firmasına ve çalışanlarına ve de Recep Beye göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Volkan KÜÇÜK01.07.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldim. Davut Bey ve Ramazan Bey ile tanıştım. Bana çok yardımcı olarak uygun ve güzel daireler gösterdiler. Yardımlarından dolayı teşekkürler.

Atilla KIVIRCIK01.07.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldim. Fatih Bey, Ramazan Bey Ve Erhan Bey'de güler yüz ve misafirperverliği ile karşılaştık. Çaylar, kahveler harika. Yakınlık ve güzel karşılanma gördük. Çaycı Hanımefendiye de ayrıca teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.

Teşekkür ederiz.

Tevfik TUNÇ01.07.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldim. Ramazan Bey ve  Kayahan Bey bana güzel daireler gösterdiler. Beni daire sahibi yaptıkları için önce Kale Yapı'ya sonra arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Hüsamettin YÜKSEL01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Uğur Bey Doğu Bey ile  aldığımız eve birlikte baktık. ellerinden gelen ilgi ve alakayı gösterdiler. teşekkür ederim. Ayrıca Gürbüz Bey' ede teşekkür ediyorum.

Ersin ERŞENEL01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Sabırla ve defalarca bize dairelerini gösterip her zaman güler yüzlü bir hizmet sağladılar. Başta Veysel Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Melahat TAŞCAR01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Öncelikle Büşra Hanım sonra diğer satışçı arkadaşlarınızın ilgisinden dolayı Kale Yapı'ya teşekkür ediyorum. Bol kazançlar diliyorum.

Mesut GÜNEN01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Gürbüz Bey ve Mustafa Bey gayet güler yüzlü, sevecen bir şekilde karşılamakla beraber bizle çok güzel ve yakından ilgilendi. Kendilerine çok Teşekkür ederiz. İnşallah evimizde olursa daha da onur duyarız. çok teşekkürler.

Necmi YAĞIZ01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Arkadaş Tavsiyesi ile geldim. Satış elemanının ilgisine teşekkür ederim. Daireyi almamda çok yardımcı oldular.Kale Yapı'ya çok teşekkürler. Ayrıca bu alanda bana çok yardımcı olan Veysel Beye minnettarım. Çok teşekkür ederim kendisine. Daireleri gezdirmekte olsun, pazarlıkta olsun, sağolsun... Aynı zamanda Doğu Bey'ede çok teşekkürler. Saygılarımı sunarım.

Behzat TEMUR01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Gökhan Bey ve Uğur Bey gerekli özveriyi kullanarak bizlere uygun isteğimiz doğrultusunda gezdirip bir talepte ekstra bir ücret almadılar. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. İyi bir ticaret oldu.

Cemil KAYA01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Firmanıza geldiğimiz andan itibaren çok iyi karşılandık. Sunumlar çok iyiydi. Sonuç olarak ev aldık,  memnun kaldık.Doğu Bey ve Uğur Bey çok ilgiliydi. Konu hakimiyetleri son derece iyiydi. Herkese çok teşekkürler.

Tuğçe MACİT01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı'ya geldim. Bütçemi alabileceğim ev fiyatını söyledim ve ona göre evler gösterdiler. Göstermiş oldukları evler hem güzel hem de uygundu. Erdi Bey çok ilgilendi bizimle. Beğendiğimiz evi alabilmemiz için elinden geleni yaptı. Kendisine ve Kale Yapı'ya çok teşekkür ediyorum.

Müjdat ALAT01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


İlgi alakalarından çok memnun kaldım.İşini çok iyi tabir ediyor. İşinde çok başarılı, bizi ikna etti. Bizi ev sahibi yaptı. Müşteri olarak çok memnun kaldık Yusuf Bey'den. Başarılarının devamını temenni ederim. İyi çalışmalar.

Güngör HANCI01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı ile Doğu Bey vasıtasıyla tanıştım ve Kale Yapı'nın Beylikdüzü, Avcılar Esenyurt'ta şubelerinin olduğunu, kurumsal firma olduklarını belirtti. Yakuplu Şubeden Mehmet Bey Bana güzel bir daire gösterdiler, aldım. Herkese Kale Yapı'yı tavsiye edeceğim.

Cuma KESKİNER01.07.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Kale Yapı'ya ailece geldik. Güler yüzle karşılandık. Yakup Bey ve Dilek Hanım bize daireleri gezdirdiler.Biz dairede mutabık kaldık. Arkadaşlar sıcak kanlı. Hayırlısı olur İnşallah

Ayhan OKÇU01.07.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


İletişim konusunda gayet başarılı buldum. Eş Duyum(Empati) yapabilen çalışanlarınız bulunmaktadır. Güler yüzlü ve anlayışlılar. Yardımsever bakış anlayışı ve geniş perspektife sahipler.

İlyas YETER01.07.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Daire arayışı için Kale Yapı'ya gelerek Ferdi Bey ve Yakup Bey bize gereken alakayı gösterdi ve dairemizi aldık.Kale Yapı'ya ve kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Serkan YETİM01.07.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Gün boyunca yardımcı olup daire dolaştırmaya zaman ayırdıkları için Mehmet Bey ve Gürkan Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.

09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


شكرا على التعامل ، كانت فرصه جيدة

Turgay ZENGİN09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


اشكر جميع العاملين لهذه الشركة نيبابة عني وعن اصدقائي لقد كانت فرصه جيدة

Basel SUDANİ09.04.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


التعامل جيد والموطفين جيدة المعامله معهم 

شركةجيدة جدآ وصادقين با التعامل مع الزبون

Ömer ÇAĞLAR09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Bütün Kale Yapı personelini candan kutluyorum. İşini profesyonel yapıyorlar. Sanki kendi evimdeymişim gibi hissettirdiler. Orada bulunan arkadaşlar bizimle o kadar ilgilendiler ki İsmail Beyden tutun Erdi Bey ve Filiz Hanıma sizler adına canı gönülden teşekkür ediyorum. Aile bireyi gibi davrandılar. çok iyi ağırladılar. Tekrardan teşekkür ediyorum.

Saygılarımla...

Caner KILIÇ09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Bizimle ilgilenmelerinde herhangi bir sıkıntı olmadı. Güler yüzlü sempatik ve dürüst olmaları bizim için hem güven hemde alıcı açısından herhangi bir sıkıntı olmadı. Gözü kapalı güvenebilirsiniz. Özleri de bir sözleri de bir. Güvenilir bir firma tavsiye ederim.

Bekir DEMİREL09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı müşteri temsilcisi olan Nazif Bey ile internet üzerinden iletişim bilgilerini alarak tanıştık. Bize uygun daire bulmamızda çok yardımcı oldu. Güler yüzü ve samimiyeti ilgi alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Turgay ASLAN09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı çalışanları çok güler yüzlü ve çok yakın oldukları için çok teşekkür ediyorum. Fatih Bey kardeşimizin ilgisinden memnun kaldım. İlgili Kale Yapı ailesine çok teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Adem GÜN09.04.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Kale Yapıda daire aramak için geldim. Ali Bey ve Gürkan Bey aradığım daireyi bulmam için ellerinden geleni yaptılar. Bundan dolayı Kale Yapı ailesine çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Mahmut YILMAZ09.04.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Geldim gördüm sağ olsunlar ilgilendiler. Çok memnun kaldım. Dilek Hanım ve Uğur Bey bizimle çok ilgilendiler.Çok yardımcı oldular. Gezdik gördük daireleri. Beğendi. Dilek Hanım ve Uğur Beyin fikirleri her konuda beni memnun etti. Sağ olsunlar. Teşekkürler.

Sevgi ÇİFTÇİ09.04.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Sevgi Çiftçi- Cengiz Çiftçi 

Biz ailecek güvenerek ve çok memnun kalarak geldiğimiz Kale Yapı'dan çok memnun kalarak ayrılıyoruz. Gürkan ve Metin Beyin ilgi ve alakalarından çok memnun kaldık. Güler yüzlü güvenilir sağlam bir firma herkese tavsiye ederiz.

Seher KÜLÇE09.04.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Aradığımız daireyi Kale Yapı sayesinde bulduk. Güler yüzlü ve samimi tavırları bizi çok mutlu etti.Herkese tavsiye ederim. Hamit Bey ve Mukaddes Hanıma başarılarının devamını diler tüm Kale Yapı ailesine teşekkür ederim.

Düzgün GENÇ09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Yaklaşık 3 aydır Beylikdüzü ve Esenyurt çevresinde daire aramakta idim. En son Kale Yapı Sn. İsmail BÜLBÜL Beyefendi ile tanıştım. Yardımları ve analiz kabiliyetinden dolayı ev sahibi olduk. Kendisine teşekkürlerimizi iletir Böyle bir kurumsal firmaya yakışır biri olmasından dolayı kendisine teşekkürlerimizi iletmeyi bir borç bilmekteyim

Kasım SEYMİY09.04.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


İnsanın işini severek yapması ve isteyerek yapması en güzeli aslında. Yapının içine saygı duymak, insanlara en iyi nasıl yardımcı olabilirim düşüncesi...Bana ev almamda yardımları dokunan Fatih Bey ve Büşra Hanıma en içten duygularımla teşekkür ederim.

Hazal ACUNGÜÇ09.04.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


İsteklerimize göre bize en uygun ve beklentilerimizi karşılayan daireleri gösterdiler. Fazlasıyla ilgili ve yardımseverlerdi. Kendimize uygun daireyi seçmemizde çok yardımcı oldular. Teşekkür ederiz.

TURGAY KAVUK27.05.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Geldiğimiz Kale Yapı çalışanları bizleri güzel bir şekilde karşıladılar. İhtiyacımız olan daireyi bize uygun olan tesbitle verdiler. Bu konudan dolayı teşekkür ediyorum.

FATMA ESİN DODO15.05.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Ben Esin Dodo ilk defa eşim ve ben cesaretimizi toplayıp bir bakalım diye girdiğimizde bize verdikleri güven ve cesaretle ev almak üzereyiz. Teşekkür ederiz Kale Yapı ve teşekkür ederiz Kale Yapı çalışanları. Bu yüzünüzün her zaman gülmesi dileği ile.

DİLARA KENÇTEMURMAYIS 2018 - Istanbul / GÜZELYURT


İlginiz ve alakanız için teşekkür ederiz. Aldığım daireden gayet memnun kaldım.

ARSLAN BAŞ12.05.2018 - Istanbul / FATİH


Ev sahibi olmak için attığımız ilk adımda Kale Yapı ile yollarımız kesişti. Çalışanlar sıcak kanlı ve samimi. Sohbet havasında kararımızı verdik.Sonuç olarak da hayatımızdaki eve kavuştuk.Kale Yapı çalışanlarına hizmetlerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

ABDULLAH POLATMAYIS 2018 - Istanbul / FATİH


Şirketin müşterilerle diyaloğu çok iyi. Müşteri memnuniyeti ve güvencini alabiliyor.

AYŞE SEVGİLİMAYIS 2018 - Istanbul / FATİH


Ben Ayşe Sevgili ilginize ve alakanıza çok teşekkür ederim.Sizden o kadar memnun kaldım ki hiç başka yerlere gitme gereği duymadım. Allah bol kazanç versin. İşlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

SAKİNE İNCİRMAYIS 2018 - Istanbul / FATİH


Arkadaşların davranış ve tavırları , l yaklaşımları güzel. ilgi ve alaka gösteren emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

MUSTAFA ÖZKANMAYIS 2018 - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı elemanlarının davranış ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. yaptıkları hizmetten memnun kaldığımızı beyan ederim.

FERHAT AKCABA24.05.2018 - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı firmasında daire alımında yapmış olduğum görüşmede personelin bilgisinden ve yakın ilgisinden son derece memnun oldum. Hepsine çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.

FATMA KAYA İLK17.05.2018 - Istanbul / ESENYURT


Görevli arkadaşlar her konuda doğru bir şekilde bilgilendiriyor ve ilgili davranıyorlar.Güler yüzlü ve anlayışlarına teşekkür ederiz.

KAAN KAKAN12.05.2018 - Istanbul / ESENYURT


Geldik, gördük memnun kaldık. Herkese öneririz.

RIDVAN GEÇİNİRMAYIS 2018 - Istanbul / ESENYURT


İlgi ve alaka çok iyi, nice uzun satımlara.

YONCA GENCEL ACIL13.05.2018 - Istanbul / AVCILAR


Müşteri memnuniyetine önem veren bu doğrultuda hareket eden bir firma. Tercihlerimizi göz önünde bulundurarak bize ev alma alternatifleri sunması ve gerçek konumlarla çalışması bizi memnun eden bir nokta.

ÜMİT ÇULLUNİSAN 2018 - Istanbul / YAKUPLU


Müşteriye davranış biçimi olarak çok iyi , güler yüzlü , ikna kabiliyeti yüksek ve müşteriyi memnun edecek düzeyde niteliklere sahip çalışanlar var. Teşekkür ederiz.

İFFET KARAGÖL03.04.2018 - Istanbul / AVCILAR


Güler yüzünüz ve samimi davranışınızdan ötürü çok teşekkür ederiz. Umarım başka tapu slayt görüntüsünün arasında bizimde fotoğrafımız olur.Tekrar tekrar teşekkürler.

GÜNGÖR OTURAN04.04.2018 - Istanbul / FATİH


Ofise geldik çay ve tatlı ikramımız yapıldı.Daireleri gezdik.Tüm personelden memnunuz. Saygılarımla,Teşekkür ederiz.Hayırlı günler,hayırlı işler.

EMRULLAH GÖKÇENİSAN 2018 - Istanbul / FATİH


Kale Yapı'ya öncelikle çok çok teşekkür ederim. Mükemmel bir Ailem oldu. Burada çok memnun oldum. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

LEMAN BOZKAYANİSAN 2018 - Istanbul / ESENYURT


Bizimle ilgilenen arkadaşlar gayet iyi davrandılar.İsteğimize göre hareket ettiler. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

ELİF AVCI22.04.2018 - Istanbul / ESENYURT


Çalışma arkadaşlarınız bizi güler yüzle karşıladı.Detaylı şekilde bizim isteklerimize göre detaylı bir biçimde teker teker anlattılar.Aklımızda soru işareti kalmaması için bizi aydınlattılar. Teşekkür ediyoruz.

HAMİ PATAN18.03.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Saygıdeğer Kale Yapı ; çalışanlarınızın bizlere göstermiş oldukları özverili yardımdan dolayı teşekkür ederim. Gerek yardım konusunda gerek yönlendirme konusunda her türlü yardımı sağladılar. Kendilerine en içten dileklerimle teşekkür ederim.

YAHYA YILMAZ29.03.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı olarak vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldım. Çalışan elemanlar müşteriyi çok güzel karşılayıp müşterinin istediği kriterlerde daireleri göstermiştir.

ALİ MURAT YEŞİLTEPE - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Personeliniz güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmaktadır. Gereken yardımı da yaparak ev sahibi olunması konusunda bize yardımcı oluyorlar. Teşekkürler.

HAKAN BAYDAŞ25.03.2018 - Istanbul / ESENYURT


İlgi ve alakadan dolayı çok memnun olduk. Güler yüzlü ve samimi insanlar ile çalıştığımız için teşekkür ederiz.

SUAT GİRGİN14.03.2018 - Istanbul / ESENYURT


Hoş geldiniz ile başlayan evin anahtarı alırken her şeyi ile ilgilenen seferber olan güler yüzlü hoşgörülü satış bölümü çalışanlarından fazlasıyla memnuniyet duyduk. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

DEMET DEMİR - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı'da ki çalışanlarının bizimle ilgilenmesinden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca ilgi ve alakalarından dolayı yine çok teşekkür ederim.

HASAN ÇULHAMART 2018 - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı ve çalışanlarından gördüğümüz memnuniyet ekseriyetinde bize gösterdikleri saygıdan dolayı teşekkür ederiz.Başarılarının devamını diliyoruz.

NESRİN SİNCARMART 2018 - Istanbul / AVCILAR


Çok teşekkür ederim çok memnun kaldım. Bizlere dürüst davranışlarından memnun kaldım.. Bu ülkede kardeşlik vazifesini yapan tek firmadır. Teşekkürler.

SALMAN YILMAZ08.03.2018 - Istanbul / AVCILAR


Ben hepinize çok teşekkür ediyorum.İlgili ve alakalı olmanız bizi onura etti. Ben Salman Yılmaz ve eşim Hamiyet Yılmaz çok teşekkür ediyoruz. Saygılarımla. Böyle devam edin.

GONCA ACAR28.02.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Güler yüzlü, içten, samimi, hoşgörülü bir karşılama yapıldı. Bu güzel samimiyetlerinden dolayı Kale Yapı ekibine teşekkür ederim.

ÇAĞLA ERGÜL - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


İlgilenen kişiler sıcak karşıladı ve tanıdık gibi davrandılar. Güven sağladılar. Ne istediğimizi anlayıp ellerinden geleni yaptılar. Memnunuz.

ERCAN SEVİ12.02.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Bize yardımcı olan arkadaşların güler yüzleri bir hedef doğrultusunda bize adım atmak için yardımcı olmaları bizi çok mutlu etti ve memnun bıraktı. Her şey için çok teşekkürler.

HÜMEYRA BİÇEK-TUNCAY ÖZMEN05.02.2018 - Istanbul / ESENYURT


Geniş, ferah, saygın bir ortamda kaliteli ve güzel bir şekilde karşılandık. Güzel ifadelerle iletişim kurduk. Her şey güzel gelişti. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

ADİL TATLI - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı'dan daire aldım. Kendilerine teşekkür ederim. Gayet memnun kaldım. Gezdirip gösterdiler.

EDNAN VOLKANER10.02.2018 - Istanbul / ESENYURT


Arama yaptıktan sonra ulaşım konusunda her türlü yardımcı olundu. Ofiste güler yüzlü ve hoş sohbet bir görüşme oldu. Evleri gezerken nazik davranıldı. Genel olarak çok memnunuz.

ALİ YILMAZ25.02.2018 - Istanbul / ESENYURT


İlgi alaka ve ikramlar çok güzeldi. Müşterinin ne istediğini biliyorlar. Her şey için teşekkürler.

GÖKÇE ÇİÇEK ÇETİN12.02.2018 - Istanbul / YAKUPLU


Gayet muntezan bir sözleşme oldu. Güzel ve hoş bir şekilde karşılandım. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

GÖKHAN DALI02.02.2018 - Istanbul / YAKUPLU


2017 yılı Kale Yapı tarafından Yakuplu kiralık dairede tarafınızdan memnun kaldım. Satın aldığım daire için sizden hizmetinizin devamını beklerim. Saygılarımla

KEZBAN YILDIRAN - Istanbul / YAKUPLU


Arkadaşlar açık net ve samimi olduklarını hissettirdiler. Ve insana güven veren yaklaşımlara sahipler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

MAZLUM DÜŞKÜN - 0 / AVCILAR


Kale ailesine teşekkür ederim. Bu yuvaya gelmekle çok şanslı olduğuma inanıyorum. Ev sahibi olmakla sizleri tanımakla gururluyum. Teşekkür ederim.

ŞENAY UYAN04.02.2018 - Istanbul / AVCILAR


Kale Yapı'ya internet sitesinden ulaştık. İlk karşılamadan ve çıkışımıza kadar çok güler yüzlü , aydınlatıcı ve hiçbir soru işareti olmadan ayrıldık.

ESRA KARABIYIK11.02.2018 - Istanbul / AVCILAR


Son dönem gezmiş olduğum firmalardan daha profesyonel bir ekiple gezmek bizim daha rahat ev şeçmemizi sağladı.Ekibinize teşekkür ederim. Bundan sonra ki süreçte de memnun ve profesyonel bir destek alabilirim. İlginizden dolayı personellerinize teşekkür ederim.

ŞERAFETTİN ÖZARSLAN03.02.2018 - Istanbul / AVCILAR


Müşteri Karşılama olarak güler yüzlü, saygılı ve düşünceli davrandılar. Benim ne istediğimi bütçem doğrultusunda ellerindeki seçenekleri göstererek güven ve iyi bir itibar bıraktınız. Ev satmak yerine müşterinin isteği doğrultusunda uygun ev sahibi yapmaya çalıştınız.

KENAN AKGÜN - 0 / FATİH


Kale Yapı ile internet aracılığıyla tanıştık.İlgileri için teşekkür ederiz. Çok ilgilendiler , kısmetse taşındığımızda tavsiye edeceğiz. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere. Güler yüzünüz için teşekkürler.

TARIK ÜNSAL24.01.2018 - Istanbul / FATİH


2018'in soğuk bir gününde çay eşliğinde davet edildik.Bu davet üzerine evleri gördük, gezdik karar verdik.İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

GÜLÜMSER ÖZKAN08.01.2018 - Istanbul / FATİH


Firmanız çalışanları içten , samimi , profesyonel arkadaşlar. Güven verdiler bize. İlginize çok teşekkür ediyoruz. Her şey Mükemmel. Teşekkürler.

TUNCER ORAK07.01.2018 - Istanbul / FATİH


Kale Yapı'dan memnun kaldım. Teşekkür ederim ilgi ve alakaları için. Saygılarımla.

CAHİT ÇELİKOCAK 2018 - Istanbul / FATİH


Allah razı olsun çok ilgilendiler. Çok memnun kaldım.

TUNCER URAL - Istanbul / FATİH


Sağ olsunlar hepside çok ilgilendi. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.

AHMET GÖL - Istanbul / FATİH


İnternette gezerken tesadüfen gördüm ve aradım. Ofise geldim. Çalışan arkadaşlar hoş ve mütevazi bir karşılama ile bana uygun daireleri gösterdiler değerlendirdim. Bana uygun şekilde tek tek gezdirdiler. Çok memnun oldum. Tüm çalışan arkadaşlara teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dilerim.

ÖZGÜL AYIRTÇI27.01.2018 - Istanbul / YAKUPLU


Biz çok memnun kaldık. Çok ilgilendiler. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler.

ÖZLEM KANDEMİR06.01.2018 - Istanbul / YAKUPLU


Ev almak için geldiğimizde güler yüzle karşılandık. Gerçekçi fiyat ve istediğimiz şartlarla ev almak için yönlendirildik. Gayet memnun kaldık. Bizimle iyi bir şekilde ilgilendiler. Şubedeki Arkadaşlar oldukça sıcak kanlıydı. Memnun kaldık.

AYŞE BATUR - Istanbul / AVCILAR


İlginiz için teşekkürler. Firmanızdan gerçekten çok memnun kaldım. Çok ilgili çalışanlarınız var .Çok yardımcı oldular. Sağolsunlar.

LEYLA KARARMIŞ18.01.2018 - Istanbul / AVCILAR


Arkadaşlardan, Hizmetten, Güleryüz ve ikramlardan, Kale Yapı'dan memnun kaldık. Teşekkürler.

YILMAZ GÜNAY27.01.2018 - Istanbul / AVCILAR


İyi ki Kale Yapı'ya geldim. Ev sahibi oldum. Gerçekten de memnun kalarak ayrıldım. Sağlık ve mutluluk dilerim. Bizleri mutlu ettiğiniz için teşekkür ederim.

HÜSEYİN ÖZCAN21.01.2018 - Istanbul / AVCILAR


İnternette bulum, araştırdım. İyi firma olduğunu anladım ve geldim şubenize.Yüz yüze konuşup daireleri gezdik , gördük, beğendik. Karşılama çok iyi herkese tavsiye ediyorum.

CELİL YAMAN07.01.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Gösterilmiş olan ilgiden baştan sona memnun kaldık. Kale Yapı Ailesine teşekkür ederiz.

SEVİM GÜNDÜZ - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı'dan ve çalışanların ilgi, alaka ve güler yüz göstermelerinden çok memnun kaldım. Herşey için teşekkür ederim.

HATİCE CİDAN29.01.2018 - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı'nın ve bütün personellerin bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

FATMA kOÇ26.01.2018 - Istanbul / ESENYURT


Bizlere yer gösterme konusunda, karşılamada arkadaşlar gayet iyiydiler. Kale Yapı elemanlarından musmutluluk duyduk. Sizlere ve çalışanlarınıza başarılar dilerim.

ZELİHA KOLUKISAOĞLU02.07.2017 - Istanbul / AVCILAR


Bizim iş yerinize ikinci gelişimiz. Çok memnun olduğumuz için , çok iyi karşılandığımız için sayenizde daire sahibi olacağız.Çok teşekkür ederiz.

SİNAN ŞAHİN03.06.2017 - Istanbul / AVCILAR


Kale Yapı çalışanlarına teşekkür ederim. Çok yardımcı oldular. Kale Yapı'ya hayırlı işler dilerim.

NAİL ÇAYRIKÇI04.06.2017 - Istanbul / AVCILAR


Yardımcı olan personel arkadaşlarımın verdiği hizmetler olumlu yönde olup genel olarak memnun olduk. Teşekkürler.

GÜLSÜM SARIKAYA - Istanbul / GÜZELYURT


Genel anlamda güleryüz ,hizmet ,sunumluluk , verilen sözler ,yardım ve destek Personel A dan Z ye son derece mükemmel...

AHMET YILMAZ11.06.2017 - Istanbul / GÜZELYURT


Aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık.Başarılarınızın devamını dilerim.

MUSA ERTÜRK01.06.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Arkadaşların ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Ofisinize ilk adım attığımız andan itibaren ilgi ve alaka süperdi. Teşekkürler.

SUNA DEVELİOĞLU11.06.2017 - Istanbul / GÜZELYURT


İlgi ve alakalarından çok memnun kaldık. Pazarlık konusunda ellerinden geleni yaptılar. Satın aldığımız evin konumu kullanacağımız araçları her şeyi bize tanıttılar.Biz her şeyden çok memnun kaldık. Kale YApı ekibine çok teşekküler.

SELBİNYAZ BABAYÜZ14.06.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Kale Yapı çalışanlarından çok memnunuz. Bütün aile mutlu ve memnunuz.

İLHAN ARAÇ20.08.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Çalışan arkadaşların ilgileri gayet iyi. Ayrıca sadece ev satmak için değil bizim ihtiyaçlarımıza göre ev önerdiler Hayırlısıyla bir ev aldık. Her şey için teşekkür ederiz.

İLHAN ŞENGEL16.06.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Kale Yapı çalışanlarımızdan çok memnunuz. İçten insanlar, işini yüksek sebeplerle bilen , bizi çok mutlu ettiler.Çok teşekkür ederiz. Bütün aile mutlu ve memnun kaldı.

ZATU OĞRAŞ13.06.2017 - Istanbul / YAKUPLU


İlgi ve alakanız ,müşteri memnuniyetiniz, bilgilendirmeniz gayet samimi geldi.

GÖKHAN KARABIYIK18.07.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Arkadaşlar çok güler yüzlü, çok anlayışlı yardımcı oldular. İnşallah Allah utandırmaz. Memnun oldum. Müşterilerle ilişkileri çok güzel. Allah kolaylık versin.

HÜSEYİN GÖZEN10.08.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Arkadaşlarımız daire gösteriminde ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

FİKRET OSMANOĞLU12.11.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Telefon görüşmesi sonucunda sizlerle tanıştık. Çok iyi Karşılandık ve memnun olduk. çalışanlarınızla evleri gezdik ve birinde karar kıldık. Alım sonucunda çalışanlarınızın yardımıyla mutabık kaldık. Bu konuda sizlere ev sahibi yaptığınız için çok teşekkürler. Saygılarımla

- Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Firmanız ile telefonda görüşme vasıtası ile gelip tanıştım. Hizmetinizden memnun kaldık. Gayet güzel ağırlandık. Evleri dolaştık. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

- Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Hizmetinizden, hoşgörünüzden, güler yüzlü karşılamanızdan dolayı teşekkür ederiz.

FATİH KARAÇAM - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Yapılan görüşmeler gayet güzel geçti. Firma yardımcı oluyor her konuda...

HAYDAR YILMAZ - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Çalışanlar gayet ilgili ve güler yüzlü. Bizim ev sahibi olmamızı onlar daha çok istediler. Ve bize çok yardımcı oldular. Hepsine çok teşekkür ederiz. Bizde ev yolunda yardım ettik.

NADİR ALATÜRK - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı'ya geldik. Bizleri çok iyi karşıladılar. Bizlere yardımcı oldular ve bizleri çok memnun ettiler. İnşallah tapumuzu alacağız. İşlerinizde başarılar dileriz.

HALİME AKDOĞAN07.07.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Güzel , temiz ve iyi insanlar. Güler yüzlü ve insana güven sağlıyorlar..

SERDAL ALKAN18.07.2017 - Istanbul / AVCILAR


İlgili , güler yüzlü ve yardımsever bir ortamla karşılaştım. Memnuniyetimi belirtiyorum. İnşallah işlerimizi daha da iyi halledeceğimiz zaman daha da iyi olacak. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

SADİ DUTAL - Istanbul / AVCILAR


Harkulade çalışanlar ve çok iyi,çok huzurlu çalışanlar. Hepsi çok efendi ve sakin insanlar olduğundan ben çok memnun oldum. Teşekkürler.

MURAT SAKALLI - Istanbul / AVCILAR


Çok memnunuz.

HÜLYA KAYA23.07.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Sıcak kanlı ve güler yüzlü yaklaşımıyla bizi kırmayan, özel isteklerimize saygı gösteren ve yardımcı olan ekibimize teşekkürü bir borç bilirim. İnşallah pişman olmadan evimizde mutluluğumuzda iyi bir şekilde onarız. Vesile olup evimizi bulduğumuz için.

RESUL TALAS22.07.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Yakuplu Şubesinde bulunduğum süre boyunca konuk severlik bakımından gayet iyiler.

SÜMEYYE ALCI - Istanbul / YAKUPLU


Bizi karşılamaları dürüst olmaları ilgilenmeleri, durumumuza göre ilgilenmeleri, ödemelerde yardımcı oldukları için teşekkürler.

OSMAN AKGÖL - Istanbul / YAKUPLU


Ev sahibi olmak için Kale yapı inş firmasına geldim iyi karşılandım çalışan personellerin güler yüzü ve ikramları bni çok memnun etti. Allahtan dileğim, böyle olmaları saygılarımla

ORHAN AKTAŞ - Istanbul / GÜZELYURT


Çok nazik ve yardım sever işçiler.işimiz görüldü. tekrar çalışmak dileğiyle.

08.07.2017 - Istanbul / MERKEZ


Arkadaşların ilgi ve alakalarından gayet memnun kaldık gelip işimizi halledip gidiyoruz ,TEŞEKKÜRLER çalışmalarınızda başarılar dilerim.

FATİH KORKMAZ15.07.2017 - Istanbul / MERKEZ


CANAN KAPLAN - Istanbul / MERKEZ


Aldıgımız daireden memnun kaldım Kale yapı'ya teşekkür eder sürekli başarılarını dilerim.

- Istanbul / MERKEZ


Kale yapı'ya geldigimizde hiç umutlu degildik , ama aradıgımız evi sonunda bulduk, teşekkürler Kale Yapı çalışanları.

GÜLŞEN TOPAL31.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Kale Gayrimenkul'e geldigim için çok memnunum , çalışanlarınızdan dolayı memnun kaldıgımı söyleyebilirim , başarılarınızın devamını diliyorum . GÜLŞEN TOPAL

NAZİK ÖZTÜRK - 0 / BEYLİKDÜZÜ


Sevgili Kale Yapı ve Ailesi üç sene önce geldigim sizlerle tanıştım bir arkadaş iyi bir dost kazandım, çok güvenilir Aile ortamı gibi sıcak ve güvenilir ortam iyiki tanımışım sizleri, iyi bir dost kazandım şimdi tekrar sizlerle beraber inşaallh iy bir ev sahibi olmak istiyorum, iyiki varsınız , nice bereketli iyi senelere .

KADİR KOÇAK01.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Göstermiş oldugunuz öz veriden dolayı teşekkür ederim inşallh dairemizin tapusunu'da görürüz.

ZELİHA FERİK13.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Çok kısa sürede tanımış oldugum Kale Yapı inş. Ldt şirketi personelin müşteriye karşı ilgi ve alakası olarak çok mennun oldum,herşey için kendilerine çok teşekkür ederim , inşallh almış oldugumuz dairede oturmayı nasip olur , kendilerine dua ederiz. Başarılarının devamını dilerim , Bol satışlar olur İnşallhh

FATİH YILDIZ20.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Sahibinde.com dan gördügüm Kale Yapı 'dan servis saglaması güler yüzlülük ve iyi hizmet anlayışından memnun kaldım.

EYÜP YÜKSEL21.05.2017 - Istanbul / AVCILAR


Kale yapı ile başka bir emlak firması sayesinde tanıştık , burada çalışan arkadaşların hepsi çok yardımsever ve işlerini layıgı ile yapıyorlar , sayelerinde yeni bir yuvaya kavuştuk. Herkese çok teşekkür ederim,emlak alırken kesinlikle çalışmanız gereken bir firma .

CEREN ALPER14.05.2017 - Istanbul / AVCILAR


FARUK AKSOY - Istanbul / AVCILAR


Kale Yapı'nın konutlarına internetten bakıp telefonla irtibata geçtim ,personellerin tamamı gereken ilgi ve alakayı gösterdiler , bir tane ev begendim, onu alamazsam bile arkadaşların yogun ilgisinden dolayı ev alma tercihim Kale Yapı'dan olacaktır. Teşekkürler

NURGÜL KURTOGLU - Istanbul / GÜZELYURT


MUSTAFA AŞK27.05.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Merhabalar , internet üzerinden buldugum Kale yapı şirketine ilk ziyaretimizde bizleri tanımamalarına ragmen 40 yıllık bir dost gibi arkadaş gibi aileden bir gibi bizleri karşılayacak güler yüzlü ve sıcak davranışlarıyla bizlerin gönlümüzü fethettiler desem yeridir . Hiç sıkılmadan bizlerle tam 4 saat ilgilendiler . Toplam 6 daire gezdik sagolsunlar her dakika güler yüzleri hiç solmadı . Kendilerine çok çok teşekkür ederim.

SONGÜL ÇİMENTEPE - Istanbul / YAKUPLU


Dogru düzgün davranış güzel karşılama ilgili alakalı bir yapı . Güler yüzlü karşılama insanları sıcak .

SONGÜL ÇİMENTEPE - Istanbul / YAKUPLU


Dogre düzgün davranış güzel karşılama ilgili alakalı bir yapı . Güler yüzlü karşılama insanları sıcak

ÖZLEM SÜTLÜ13.05.2017 - Istanbul / MERKEZ


Güleryüzlü ve davranışlarıyla ve bizlerle yürekten ilgilenmelerinden gerçekten çok memnun olduk bize içtenlikle ve gerçeklikle güzel kolaylıklar sagladılar hepinize çok teşekkür ediyorum herşey gönlünüzce olsun . saygılar

FATİH YILDIZ20.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Sahibinden.com da gördüğüm Kale Yapıdan servis sağlaması güler yüzlülük ve iyi hizmet anlayışından dolayı memnun kaldım.

ZELİHA FERİK13.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Çok kısa sürede tanışmış olduğum kale yapı ile personelinin müşteriye karşı ilgi alakası olarak çok memnun oldum. Her şey için kendilerine çok teşekkür ederim. İnşallah almış olduğumuz dairede oturmak nasip olur. Kendilerine de dua ederiz. Başarılarının devamıni dilerim. Bol satışlar olur inşallah.

KADİR KOÇAK01.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Göstermiş olduğunuz öz veriden dolayı teşekkür ederim. İnşallah dairemizin tapusunuda görürüz.

CEYHUN DEMİRCİİSTANBUL - Istanbul / MERKEZ


Kale yapının bize vermiş olduğu hizmetten son derece memnun kaldık fakat metin dik göstermiş olduğu ilgi ve alakaya özel olarak teşekkür ediyorum ve çevreme tavsiye edeceğim her şey için teşekkürler

ÖZLEM SÜTLÜ13.05.2017 - Istanbul / MERKEZ


Güler yüzlü ve davranışlarıyla ve bizlerle yürekten ilgilenmelerinden gerçekten çok memnun olduk bize içtenlikle ve gerçeklikle güzel kolaylıklar sağladılar hepinize çok teşekkür ediyorum her şey gönlünüzce olsun. Saygılar

SONGÜL ÇİMENTEPEİSTANBUL - Istanbul / YAKUPLU


Doğru düzgün davranış güzel karşılama ilgi alakalı bir yapı. Güler yüzlü karşılama insanları sıcak.

FARUK AKSOY31.05.2017 - Istanbul / AVCILAR


Kale yapının konutlarına internetten bakıp telefonla irtibata geçtim. Personellerin tamamı gereken ilgi ve alakayı gösterdiler. Bir tane ev beğendim,onu alamasam bile arkadaşların yoğun ilgisinden dolayı ev alma tercihim kale yapı olacaktır. Teşekkürler

EYÜP YÜKSEL21.05.2017 - Istanbul / AVCILAR


Kale Yapı ile başka bir emlak firması sayesinde tanıştım. Burada çalışan arkadaşların hepsi çok yardımsever ve işlerini layığı ile yapıyorlar. Sayelerinde yeni bir yuvaya kavuştuk. Herkese çok teşekkür ederim. Emlak alırken kesinlikle çalışmanız gereken bir firma.

GÜLCAN OLCAYTURBERDİİSTANBUL - Istanbul / GÜZELYURT


Evlerin yapı bakımından müşterilerle ilgi bakımından çok memnun kaldık. Aldığımız evide beğendik. Müşterilerle iletişiminizi çok beğendik. Hayırlısı olsun

İDRİS UZUNİSTANBUL - Istanbul / YAKUPLU


Göstermiş olduğumuz ilgi ve güleryüz için teşekkür ederim. İdris Uzun

İSMAİL BEKTAŞ30.04.2017 - Istanbul / AVCILAR


Müşteri olarak gördüğümüz ilgi ve alakadan vede sıcak yaklaşımlarından dolayı Kale yapının çalışmalarından son derece memnuniyetimizi arz ederiz. Saygılar. İsmail BEKTAŞ

BERAT YÜCE27.04.2017 - Istanbul / AVCILAR


Avcılar şubenizden almış olduğum konut ile alakalı şubeniz çalışanları son derece titiz dikkatli ve net duruşlarından dolayı başta şube müdürü ve tüm çalışanlarınızı işlerine verdikleri önem ilgi ve alakalarından dolayı memnuniyetimi bildiririm.

DİDEM ŞAHİN16.04.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Ev sahibi hayaliyle çıkmış olduğumuz bu yolda Kale Yapı ile karşılaşmış olmamız çok büyük şans. Ekibinizin güler yüzlü olması ve ilgilenmeniz bizim güvenilirliğimizin belirtisini göstermiş olduğunuz ilgiden çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz. Kale yapı ile ev sahibi olmak ayrıcalıktır. Didem Şahin

SEMRA YİĞİTİSTANBUL - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


İlk geldiğimde bukadar sıcak karşılanacağımı ummamıştım. Ama çalışanlar sıcak kanlı işlerinin ustası ve en önemlisi dürüst olduklarını gördüm. Öncelikle benim ne istediğimi anladılar sonra bütceme de uygun daireleri gösterdiler ben çok memnun kaldım. Hatta sadece ziyaret için de gelebileceğim bir yerdir. SEMRA YİĞİT

ALİ ÖZTÜRKİSTANBUL - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerim başladı. Umarım bu hızla işlemler neticelenir. Güler yüzlü ve samimi müşteri temsilcilerine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

ÜMİT BAŞARİSTANBUL - Istanbul / AVCILAR


Selamunaleyküm Daire almak için değil bilgi almak için geldim fakat arkadaşaların ilği ve alakaları beni ev alamaya ikna etti. İlker beyden Allah razı olsun bizi nasıp olursa ev sahibi yapacak hayırlısıyla olsun diyoruz yetkililere şimdiden teşekkürlerimizi bir borç biliriz bizde inşallah vesile oluruz yeni müşterilerinize. Saygılarımla. Ümit Başar

CANAN VURALİSTANBUL - Istanbul / AVCILAR


Kale yapı ile ilk evimi olmaktan memnun kaldım çalışanlarına ve Kale Yapıya teşekkür ederim. Canan Vural

YASEMİN MERTİstanbul - Istanbul / YAKUPLU


Kale Yapı çalışanları müşterilerine karşı ilgili ve güler yüzlü ilgilendigi için çok teşekkür ederiz. Kale Yapının ilgisine teşekkür ederiz. Yasemin Mert

YILMAZ AŞAN29.03.2017 - Istanbul / MERKEZ ŞUBE


Ev almak için yılmaz cebi arkadaşın ilgisiyle üç dört sefer aramasıyla havalimanından işimden çıkış yaptım. Görüşmeye gelelim. Çay ikramından bulunduktan sonra yoğun ilgi alakasıyla esenyurttan ev gösterdi ve bir ev almama vesile oldu. Yardım için çok teşekkür ederim. Yılmaz Aşan

HASAN ERİSTANBUL - Istanbul / MERKEZ ŞUBE


Kale Yapı Merkez Ofis Müşteriye vermiş olduğunuz hizmet güzel ve güvenilir çok beğendim. Arkadaşlar güler yüzle karşılayıp işlerinin en iyisini yaptıklarına inanıyorum. HASAN ER

HALİL KEMAL ÖNÜR26.02.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapıdan ev satın almak için 26.02.2017 tarihinde aradım. Açıkcası pek önemsemeden ya da yeterli ilği göremeyeceğimi düşündüm. Evi gezdim ve arkadaşların ,lgisine şaşırdım. Çünkü bukadar çok ilgi beklemiyodum. Bakalım evin tapu işlemlerinden sonrada dostluğumuzun devam etmesi dileğiyle. HALİL KEMAL ÖNÜR

Mehmet AKTAŞ26.02.2017 - Istanbul / Yakuplu


Kale Yapı Firmasının göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sı-unarız.. Mehmet AKTAŞ

Vedat Deniz ÖZDEMİRCİ29.10.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


Sayın Kale Yapı Personeline... Firmanızla temasa geçtiğimizden itibaren gereken ilgi,alaka,samimiyeti bizden esirgemiyen her an yardımcı olmaya itina eden tüm personelinize içten teşekkürlerimizi borç biliriz,saygılarımızla... Vedat Deniz ÖZDEMİRCİ

Celal ABACI&Salim BİLAL11.12.2016 - Istanbul / Avcılar


İlgili Makama; Kale Yapı Gayrimenkul tamamen sağlam ve güvenilir bir firmadır.Çalışanları güler yüzlü aynı zamanda samimi kişilerdir.Sizi tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum ve sizinle daha mutlu ve daha iyi günler dileğiyle teşekkür ederim... Celal ABACI&Salim BİLAL

Ahmet HAYDUT13.12.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


01.12.2016 Tarihinde Kale Yapı'dan ev bakmaya gittim oradaki çalışan arkadaşlar sayesinde ev sahibi oldum.Diğer firmalar gibi hiçbir sahtekarlıkları yok güevenilir sağlam bir firma ev almamda emeği geçen çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Ahmet HAYDUT

Ufuk AKBULUT12.12.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


Firmanız nezdinde çalışan kişilerin yaklaşımları çok sıcak kanlı olup bana ve aileme gösterilen sıcak kanlılıktan dolayı firma prensiplerinin çok iyi olduğunu tespit ettim. Bundan sonra ki bu kurumsal çalışmalarınızın devamlılığının daim olması temennesiyle Ufuk AKBULUT

Murat ÇAMLIBEL18.12.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


Kale Yapı'nın Tüm Personellerinin ilgi ve alakalarından memnun kaldık. Herşey İçin Teşekkür ederiz. Murat ÇAMLIBEL

Tuğba EKER - Istanbul / Güzelyurt


Kale Yapı Çalışanlarının özel ilgisi kesinlikle kurum ile aramda güzel bir bağ oluşturdu. İlgili ve güler yüzlü hizmet ve her anlamda yardım etmeye çalışmaları buradan mutlu ayrılmama sebeptir,alakanıza ayrıca teşekkür ederim. Tuğba EKER

Hüdai-Berna Karakuş07.12.2016 - Istanbul / Avcılar


Bu sayfayı bana ayıran Kale Yapı Ailesi'ne çok teşekkür ediyorum.Biz alıp almamak da kararlı değildik ama gösterdikleri çaba ve güler yüzlü davranışları bizim bir Ev sahibi almamıza neden oldu.KALE YAPI AİLESİ'NE ÇOK TEŞEKKÜRLER ve Saygılar... Berna -Hüdai KARAKUŞ

Bülent Turhan02.11.2016 - Istanbul /


Değerli Kale Yapı Ben bugün itibariyle bir ev sahibi olma şansını sizin ile yakalamış oldum gerçekten mükemmel personeliniz ile deneyimli başarılı ve tecrübeli kişiler bu yapıya daha bir çok şeyler katacaktır Simdiden hepinize tsk ederim

09.09.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


KALE YAPI  Sayenizde Ev Sahibi Olduk Koşturduk Yürüdük Sizlerle El Sıkıştığımızda Saat 11’di Allah Razı Olsun Kimse Gıkını Çıkarmadı Zor Bir Müşteriyim Ve Bunu Kabul Ediyorum Artık Evimiz Var. 30 Ekim Düğün Herkesi Beklerim Tüm Çalışanlarınızın Yüzü Gülüyor Allah Hepinizden Razı Olsun

MEHMET KAAN KUMCU07.10.2016 - Istanbul / Avcılar


İşi Konusunda Ve Tecrübe Konusunda Şanslı Bir Personelle Çalıştığınız Kanaatindeyim, Ev Almadan Son İşlemlere Kadar Her Konuda Yardımcı Olmuş Olup ;Kendisine Müteşekkirim. Not: Kiraya Vereceğine Minim Evimi .!

NİDA ARDA01.10.2016 - Istanbul / Avcılar


Arda ve Özcan ailesi olarak bizim için gösterdiğiniz ilgi, alaka, samimiyet için çok teşekkür ederim başarılarımızın devamını dileriz… Nida ARDA

NİLÜFER&FERHAT DOĞAN11.10.2016 - Istanbul / Yakuplu


Kale Yapı’ya Düşünmeden Taşınmadan Geldik. İyi İnsanlarla Karşılaştık. Karşılıklı Diyaloglarımız Çok İyi Geçti. Eşime Dostuma Tavsiye Edebileceğim Güvenilir İşinin Ehli Çalışkan Ve De Tabi Ki Çok Hızlı Olmaları. Kendim Tek Başıma Bu Kadar Bu Kadar Kısa Sürede Halle demezdim. İlginize Sabrınıza Emeğinize Yüreğinize Sağlık Her Şey İçin Teşekkür Ederiz.

ADİL TİLKİ10.08.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


Ben Adil Tilki, Kale Yapı'dan 2014 tarihinde bir daire aldım, gerek Kale Yapı, gerek Kale Yapıda çalışan elemanlar hepsi canla başla çalışıyorlar, çok ilgilenip en kolay yolla kredi almanızı da sağlıyorlar. Herkesin hiç tereddütü olmadan herkes ev sahibi olabilir.

HASAN YALÇIN06.08.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


Aile olarak ev almaya karar verdik 100 firma içerisinden 40 firma ile görüştük, KALE YAPI hiç bir sorumuzu cevapsız bırakılmadı. Doğru yönlendirmeleri sayesinde ev sahibi olmaya karar verdik. Tek kötü yönleri fazla cana yakın olmaları . Tüm ev sahibi olmak isteyenlere tavisiye ederiz.

FERHAT DOĞAN29.09.2016 - Istanbul /


Kale Yapı Çalışanlarına sonsuz teşekkür ve takdirlerimizi iletiyoruz.İşinizde çok iyisiniz ve de çok hızlısınız.Emeğinize,yüreğinize,sabrınıza sağlık.Hakkınızı helal edin.Herşey gönlünüzce olsun.

Nida arda26.08.2016 - Istanbul /


Gösterdiğiniz ilgi alakala iş disiplini için yardımlarıniz için bütün kale yapı ailesine teşekkür ederim..

Haci ismail anadol15.05.2016 - Istanbul /


Esenyurt subesi cok iyi sagolsunlar herseyde yardimci oldular elinden gelenin en iyisini yapiyorlar ALLAH razi olsun yakup yilmaz'dan

Hakan Toraman15.03.2016 - Istanbul /


Merhaba kale yapı ailesine ve mehmet İtik beye teşekkürlerimi sunmayı borç bildim.hayal ettiğim evi yıllar sonra sizin yardimlarinizla aldım.her şey için teşekkürler ALLAH razı olsun iyi calismalar

ALPER KURUN12.06.2014 - Istanbul /


kale yapı sayesinde evimi yaklaşık bir ay önce teslim aldım çok memnunum tapu işlemlerini de hemen hallettiler, her türlü kolaylık sağlıyorlar gerçekten güvenilir bir gayrimenkul firması.evimi teslim aldıktan sonrada ilgilendiler, oradaki tüm personellere ilgileri için çok teşekkür ederim.. kale yapının başarıların devamını dilerim..

Betül ÇAKMAK15.5.2014 - Istanbul /


kale yapı gayrimenkule ve çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum yıllar sonra beni ev sahibi yaptılar düzenli çalışma ve müşteri memnuniyeti diye ben buna derim teşekkürler kale yapı

Emre KOL19.03.2014 - Istanbul /


Gece gündüz demeden müşteri odaklı çalışmak diye ben buna derim. Ev aldık. İnşa aşamasındaki evin içindeki eksiklerden artılara kadar hiçbir şekilde ev sahibi ile muhatap olmadık. Kale çalışanları bütün isteklerimizi en şeffaf şekilde hallettiler. Teşekkürler Kale :)

AHMET ÇAKIR15.02.2014 - Istanbul /


14.02.14 DE OFİSİNİZE GELDİM VE ÇOK MEMNUN KALDIM. GELİRKEN AKLIMDA SORU İŞARETLERİ VARDI HEPSİNİ CEVAPLANDIRDINIZ KALE YAPIYA TEŞEKKÜRLER

Eser Yıldız13.02.2014 - Istanbul /


Kaliteli hizmet anlayışınızdan dolayı memnunum.

Ahmet Cansoy10.02.2014 - Istanbul /


Emlak Sektörü ile ilgili aklımdaki herşeyi değiştirdiler.Oradaki tüm arkadaşlara ilgileri için teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

Yorum Gönder

Kabul Edilen Uzantılar: PNG, JPG, JPEG, GIF

Aradığınız Ev İçin Sizi Arayalım

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir