İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Muhammet ALTIN23.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Öncelikle hayalimizdeki eve Kale Yapı ile kavuştuğumuzdan dolayı çok çok memnun olduk. Bu süreçte emekleri olan başta Sinan Bey, Esra Hanım, Şube Müdürü Erhan Bey ve Betül Hanım'ın ilgi, alaka, yardımseverlik ve güler yüzlülüklerinden dolayı kendilerine şirketinizin nezdinde teşekkürlerimi bir borç bilirim. Ayrıca şirketinizde bu nezde personeller bulunduğu sürece biz müşteriler ve firmanız olarak gerek rektörünüzde gerek de diğer sivil toplum kuruluşlarından her daim farkınız çıkacağınızdan eminim. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar.

Emine ÖZGÜR23.10.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Göstermiş olduğunuz sabır ve detaylı çalışmanız için, çok teşekkür ederiz. Çevremde ev arayışında olan yakınlarıma mutlaka tavsiye edeceğim bir kurum. Bahtiyar Bey'e teşekkürler ve saygılarımla.

Turgut AYMERGEN22.10.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı çalışanları Esin Hanım ve Baran Bey ile tanıştım. Emlak olarak satılan evleri gezdik, içlerinden en uygun olanı seçerek fiyat hususunda anlaştık. Müdür olarak yanımıza gelerek bize çok yardımcı olan İsmail Bey'le gerekli evrakları tamamladık. yapılan satıştan her iki tarafında memnun olduğunu kanısındayım. Kendi adıma ev sahibi olmamı sağlayan, kale yapı çalışanlarına sonsuz teşekkür eder, iş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Furkan YILMAZER22.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Erkan Bey bizlere yoğun ilgi ile yerleri gösterdi ve doğru yeri bulmamızı sağladı. Çok memnun kalmakla birlikte Kale Yapı ailesine katılmış olduk. Diğer bir özellikle İsmail Bülbül Bey'in de katlarından İsmet Mirzeoğlu Bey'in de yaklaşımından dolayı hepsine çok teşekkür ederim. Daha iyi yerlere gelmelerini de temelli ederim. Teşekkürler Kale Yapı Ailesi

Münet AYDEMİR21.10.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Biz buraya daire bakmaya geldik. Ferdi Bey ve Şengül Hanım bizle ilgilenmeye geldiler, aradığımız evi bulduğumuzdan bize çok yardımcı oldular, bizi ev sahibi yaptılar.  Minnettarız emeklerine teşekkür ederiz.

Necati ERKOL21.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Hoşgörülü, çok cana yakın müşteri ile çok ilgilenen değerli bir arkadaş. Öncelikle şunu söylemek istiyorum ikna kabiliyeti çok iyi. Aklımda ev almak bile yokken, ikna kabiliyeti ev aldırabilir. İlgisinden çok memnun kaldık, bu yüzden size ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

Amine Nur ÇETİN20.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldik ve Serdinç ve Ala Bey ile tanıştık, gayet ilgili ve güzel karşıladılar. Bize 3 tane daire gösterdi Serdinç Bey. Birini beğendik çok güzeldi inşallah kredimiz çıkarsa hayırlısıysa alacağız. Teşekkür ederiz.

Aliye SOYDAR20.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Ev almak için telefonla kale yapıyı aradık. Bize metrobüse kadar almaya İbrahim Bey'i araçla gönderdiler. Biz eşim ve beni ev göstermeye araçlarıyla götürdüler. Alternatif daireleri gösterdiler. Gerekli anlaşmaları satıcı ile yaptılar. Bize olan davranışları gayet güzeldi memnun kaldık iş henüz sonuçlanmadı. Tapu işlemleri ve banka kredisi çıkınca ve evi kiraya verecekler. 

Muhammet ALTIN19.10.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Şirketinizde çalışan Sinan Bey ve Meva hanımın göstermiş olduğu ilgi, alaka ve sıcak kanlılıklarından dolayı, nezdinizde teşekkürü bir borç bilirim. Sinan Bey aklımızda yokken satış konusunda bizi daire sahibi yapmıştır. Bölgede yaklaşık 6 aydır daire bakıyorum, hatta farklı bir firmadan sözleşme yaptım. Sinan Bey'in göstermiş olduğu daire içimize inanılmaz güzel gelmiştir. Emeklerinizden dolayı başta Sinan Bey ve Meva hanım olmak üzere siz değerli şube müdürünüz Erhan Bey'e çok teşekkür ediyorum. Sevgililerle

Muhammet TEKİN19.10.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldim. Burada görevli Ferdi Bey ve Şengül Hanım beni karşıladı. Kendilerine istediğim daireyi anlattım. Tam da istediğim dairenin bulunduğunu söyledi. Ayrıca dairenin sahibiyle buluştular. Gerek daire sahibine gerek Ferdi Beye gerek Şengül Hanıma her türlü daireyle ilgili sorular sorduğumda hepsi de bana güvenilir bil şekilde istediğim cevapları verdiler. Kale yapı ailesine çok teşekkür ediyorum. Birebir tam güvenilir bir firma olduğunu iddia ediyor, ve tüm daire sahibi olmak isteyen herkese güvenilir bir şekilde tavsiye ediyorum. Saygılarımla

ADEM ÜLGEN16.10.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'ya geldiğimde aklıma gelen dairenin Selim Bey ile ve Kale Yapı ailesi ile tanışmış olduğumdan çok memnun kaldım. Doğu Bey ile birlikte beğendiğimiz daireyi bulduk. Gerekli zamanı bize ayırdıkları için teşekkür ederim. Sadece daire için değil böyle bir çalışan Kale Yapı çevremdeki insanlara anlatmaktan memnun kalacağım. İlginize ve saygılı görüşünüz için teşekkür ederim.

AYŞE KESKİN16.10.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'yı Kadir Bey sayesinde tanıdık. İlerleyen süreçte Doğu Bey ile birlikte ev arayışımızı devam ettirdik ve sonuç olarak ofis çalışanları olsun Kadir ve Doğu Bey olsun bizimle çok ilgilendi, gayret gösterdi ve hayalimizdeki eve kavuştuk inşallah. Kale Yapı ve çalışanlarından Allah razı olsun. Bizim içinde hayırlısı olsun. Her şey için onsuz teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun.

FATMA OKAY16.10.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Uğur Bey ve Can Bey bizimle çok güzel ilgilendiler, sağolsunlar. Doğru bir yolda ilerlememizi sağladılar ve doğru karar vermem de çok büyük katkıları oldu ve bu evi almamda büyük payları var. Allah razı olsun ben çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum Can Bey, Uğur Bey ile Kale Yapı'ya.

SENANUR ÇALIK15.10.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Kale Yapı'ya geldiğim için memnunum. Diğer yerlerden çok daha iyi. İlgileri, uzmanlıkları çok iyi. Önce Sinan Bey ile görüştük. Bizi Doğu Bey'e getirdi. İkisinden de çok memnun kaldım. İşlerinde çok iyiler. Çok memnun kaldım. Teşekkürler Kale Yapı.

ATİLLA ÇAKIER14.10.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapıya daha önce kuzenimin tavsiyesi üzerine geldik. 2.evimizi aldık. Nevzat Beyden çok memnun kaldık. Bize istediğimiz kriterleri daire seçeneklerini sunmuş. Nevzat Beye ve Zeynep Hanıma ilgi ve alakalarından dolayı Teşekkür Ederiz.

ŞAHİN KOÇAK 13.10.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı emlak şirketine geldiğimde Nadir Bey ve Hatice Hanım tarafından karşılandım. Kriterlerime uygun daireleri anlattım. ve bu kritere uygun dairelere bakıp bir daireye karar verdim. Onlarda daire konusunda yeterince yardımcı oldular.

Hepsine ilgi alaka için Teşekkürler.

ERCAN EKER 13.10.2020 - İSTANBUL / MİMARSİNAN


Ahmet Bey'le yapılan telefon görüşmesinden sonra son derece ilgili davranan Ahmed Bey Coşkun Bey ve Doğu Bey'e çok teşekkür ederiz. İlgili ve yapıcı tavırları sayesinde ev sahibi olduk.

Bu bölgede tekrar çalışmak gerekirse mutlaka Kale Yapıyı tercih edeceğiz.

FURKAN YILMAZER13.10.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Erkan bey bizlere yoğun ilgi ile yerleri gösterdi.ve en doğru yeri bulmamızı sağladı. çok memnun kalmakla birlikte kale yapı ailesine katılmış olduk. diğer bir şekilde İsmail Bülbül Beyin de katkılarından İsmet mirzaoğlu beyinde yaklaşımından dolayı hepsine çok teşekkür ederim. Daha iyi yerlere gelmelerini de temenni ederim.


Teşekkürler Kale Yapı Ailesi.

Arif Kaplan24.07.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


10 Haziran 2020'de ofisinize geldim. Beni güler yüzüyle karşılayan ve masaya oturmaya davet eden Taner Bey'den başlayarak daha sonra portföyünde bulunan daireleri göstermek için Gayrimenkul Danışmanı Nadir Çelik geldi. Biraz sohbet ettikten sonra daireleri göstermek için bir daireye gittik. Giderken ve gelirken tüm bilgileri benimle paylaştılar. Sonra ofise geldik ve tam istediğim daireler olmadığı için karar veremedim ve ofisten ayrıldım. Ertesi gün 11 Haziran 2020'de Ferdi Demir beni telefonla aradı ve beni olduğum yerden aldı. Üç tane daireye götürdü. Sonra karar vermek ve pazarlık yapmak için Mehmet Bey'le görüştük. Nasıl olduğunu anlamadan el sıkıştık. 

Şimdiden tüm çalışanlara özverili ve samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Öznur Pakar24.07.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Bir hafta süren emlak arayışımızda bize en çok yardımcı olan Kale Yapı'nın değerli çalışanları Gürkan ve Nadir Bey'e teşekkür ederiz.

Melek Kartel03.06.2020 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Ev almaya geldim, kendi evime gelmiş gibi karşılandım. Hepsine çok teşekkürlerimi sunuyorum, çok iyi ağırlandım. Çok teşekkür ediyorum hepsine.

Kasım Eminel03.06.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya internet ve bir referans sayesinde ulaştım. İstanbul'a geldiğimde Ferdi Demir Bey'i arayıp ön bilgiyi aldım. İkna kabiliyeti ve mütevazi oluşu ailemize güven verdi. Herkese tavsiye edeceğim.

Ayrıca sabırla yardımcı oldukları için Ferdi Demir ve Sinan Ergün Bey'e teşekkür ederim.

Seçgül Kesekler03.06.2020 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Bir işin başlangıç sürecinde güven duygusunu en derinden hissettiğim bir ortamdı. Öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Kale Yapı'nın insan ayrımı yapmadan, eşit özverilerle, sabırla ve istekle işlerine ve güvenip gelen müşterilerine sonsuz saygıları var bundan eminim. Uzun bir arayışın ardından ben mutlu ve içim rahat ev sürecimi noktalıyorum. Tüm çalışanların güler yüzlü ve yardımları için sonsuz teşekkürler.

Muzaffer Arabulan03.06.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı Gayrimenkul olarak gayet sıcak kanlılıkla ve hoş görüyle karşılandık. Gayet memnun kalmakla birlikte ileride yatırım olarak da düşünebileceğimiz tek adres oldu diyebilirim. Hem güvenilir hem samimiyetleriyle kalbimizde taht kurdular diyebilirim. 

Mehmet Emin Sönmez28.05.2020 - İSTANBUL / YAKUPLU


Doğu ve Nazif Bey'e benimle ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Her konuda şeffaf, dürüst ve hoşgörülü bir şekilde bana yardımcı oldular. Müşterinin nasıl bir ev istediğini çok iyi anlayıp, o doğrultuda en uygun evi önerdiler. Fiyat konusunda ise sanki evi kendileri için alıyormuş gibi benim yerime pazarlık yaptılar. Bunların doğrultusunda değerli kardeşlerime tekrar teşekkür ediyorum.

Yılmaz Akşam28.05.2020 - İSTANBUL / AVCILAR


Geldiğimiz ilk dakikadan sonuna kadar ilgi, alaka, kişilik, birikim, konuya hakimiyet, güleryüz, devamında da arkadaşlardan çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim.

Erhan Yıldız28.05.2020 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı bünyesindeki arkadaşlarım gerek güler yüzlü, gerekse yardımcı oldukları konular için teşekkürü borç bilirim. Yolunuz açık olsun.

DURAN TUZCU20.05.2020 - İSTANBUL /


Kale Yapı ailesine çok teşekkür ederim.Bütün süreçlerde çok yardımcı oldular bütün ekibe çok teşekkür ederim özellikle Can Doğan Bey ve Uğur Bey e ve muhasebeye ve Anıl Bey e ilgi ve alakarından dolayı çok teşekkür ederim çok başarılı ve güzel bir firma ok teşekkürler

Halit Can Bilon24.12.2019 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'dan memnun kaldık. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Ecem Uğurlu24.12.2019 - İSTANBUL / MERKEZ


Çok yardımcı oldular. Bizim taleplerimize uygun daireler göstermeye çalıştılar. Oğuzhan Bey bizimle çok ilgilendi. Çok yardımcı oldu bize. Doğu Bey de bizim yanımızdaydı hep. Onun da bize çok yardımı oldu.

Selçuk Alagöz24.12.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


Yetkililerin ilgisi çok güzeldi. Sunumları, alternatifleri memnun edici. Kısmet olur da başka bir ev alacak olursak ilk geleceğimiz adres Kale Yapı olacaktır. 

İlginiz için teşekkürler.

Zeki Dayam24.12.2019 - İSTANBUL / MERKEZ


Kale Yapı'ya geldim, Doğu Bey ve Ali Bey yardımcı oldu. İstediğim daireyi buldular, kendilerine çok teşekkür ederim.


İsmail Adıgüzel24.12.2019 - İSTANBUL / GÜZELYURT


Kale Yapı'ya geldim. Uğur Bey karşıladı. Çok ilgilendi ve güler yüzlü, çok teşekkür ederim.

Gürbüz Bey çok ilgilendi, çok çok teşekkür ederim.

Başarılarınızın devamını diliyorum.

Melisa Karakaş24.12.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


Çalışanlarınızın güler yüzü, samimiyeti ve gerçekten yardımcı olmaları bizi çok mutlu etti. İnsanlara bu kadar içten yaklaşan ve yardım eden kişilerin olması şirketinize olan güvenimizi arttırdı. Çok teşekkür ederiz.

Ayrıca çay ve kahve ikramlarız taze ve güzeldi. Özellikle Ramazan Bey ve Gülsüm Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Kadir YALÇIN01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı'ya geldiğimde güzel karşılamanın yanında kendimi evimde hissettim. Bütün çalışalara en içten teşekkürler. Özellikle Çağrı Bey' e sonsuz teşekkür. İnşallah mutlu sona ulaşacağız.

Esat YAKÇİN01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı firma çalışanı Recep Bey'in bizlere göstermiş olduğu üstün hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz. Daire sunumundan bizlere çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Kale Yapı firmasına ve çalışanlarına ve de Recep Beye göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Volkan KÜÇÜK01.07.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldim. Davut Bey ve Ramazan Bey ile tanıştım. Bana çok yardımcı olarak uygun ve güzel daireler gösterdiler. Yardımlarından dolayı teşekkürler.

Atilla KIVIRCIK01.07.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldim. Fatih Bey, Ramazan Bey Ve Erhan Bey'de güler yüz ve misafirperverliği ile karşılaştık. Çaylar, kahveler harika. Yakınlık ve güzel karşılanma gördük. Çaycı Hanımefendiye de ayrıca teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.

Teşekkür ederiz.

Tevfik TUNÇ01.07.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


Kale Yapı'ya geldim. Ramazan Bey ve  Kayahan Bey bana güzel daireler gösterdiler. Beni daire sahibi yaptıkları için önce Kale Yapı'ya sonra arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Hüsamettin YÜKSEL01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Uğur Bey Doğu Bey ile  aldığımız eve birlikte baktık. ellerinden gelen ilgi ve alakayı gösterdiler. teşekkür ederim. Ayrıca Gürbüz Bey' ede teşekkür ediyorum.

Ersin ERŞENEL01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Sabırla ve defalarca bize dairelerini gösterip her zaman güler yüzlü bir hizmet sağladılar. Başta Veysel Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Melahat TAŞCAR01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Öncelikle Büşra Hanım sonra diğer satışçı arkadaşlarınızın ilgisinden dolayı Kale Yapı'ya teşekkür ediyorum. Bol kazançlar diliyorum.

Mesut GÜNEN01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Gürbüz Bey ve Mustafa Bey gayet güler yüzlü, sevecen bir şekilde karşılamakla beraber bizle çok güzel ve yakından ilgilendi. Kendilerine çok Teşekkür ederiz. İnşallah evimizde olursa daha da onur duyarız. çok teşekkürler.

Necmi YAĞIZ01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Arkadaş Tavsiyesi ile geldim. Satış elemanının ilgisine teşekkür ederim. Daireyi almamda çok yardımcı oldular.Kale Yapı'ya çok teşekkürler. Ayrıca bu alanda bana çok yardımcı olan Veysel Beye minnettarım. Çok teşekkür ederim kendisine. Daireleri gezdirmekte olsun, pazarlıkta olsun, sağolsun... Aynı zamanda Doğu Bey'ede çok teşekkürler. Saygılarımı sunarım.

Behzat TEMUR01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Gökhan Bey ve Uğur Bey gerekli özveriyi kullanarak bizlere uygun isteğimiz doğrultusunda gezdirip bir talepte ekstra bir ücret almadılar. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. İyi bir ticaret oldu.

Cemil KAYA01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Firmanıza geldiğimiz andan itibaren çok iyi karşılandık. Sunumlar çok iyiydi. Sonuç olarak ev aldık,  memnun kaldık.Doğu Bey ve Uğur Bey çok ilgiliydi. Konu hakimiyetleri son derece iyiydi. Herkese çok teşekkürler.

Tuğçe MACİT01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı'ya geldim. Bütçemi alabileceğim ev fiyatını söyledim ve ona göre evler gösterdiler. Göstermiş oldukları evler hem güzel hem de uygundu. Erdi Bey çok ilgilendi bizimle. Beğendiğimiz evi alabilmemiz için elinden geleni yaptı. Kendisine ve Kale Yapı'ya çok teşekkür ediyorum.

Müjdat ALAT01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


İlgi alakalarından çok memnun kaldım.İşini çok iyi tabir ediyor. İşinde çok başarılı, bizi ikna etti. Bizi ev sahibi yaptı. Müşteri olarak çok memnun kaldık Yusuf Bey'den. Başarılarının devamını temenni ederim. İyi çalışmalar.

Güngör HANCI01.07.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı ile Doğu Bey vasıtasıyla tanıştım ve Kale Yapı'nın Beylikdüzü, Avcılar Esenyurt'ta şubelerinin olduğunu, kurumsal firma olduklarını belirtti. Yakuplu Şubeden Mehmet Bey Bana güzel bir daire gösterdiler, aldım. Herkese Kale Yapı'yı tavsiye edeceğim.

Cuma KESKİNER01.07.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Kale Yapı'ya ailece geldik. Güler yüzle karşılandık. Yakup Bey ve Dilek Hanım bize daireleri gezdirdiler.Biz dairede mutabık kaldık. Arkadaşlar sıcak kanlı. Hayırlısı olur İnşallah

Ayhan OKÇU01.07.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


İletişim konusunda gayet başarılı buldum. Eş Duyum(Empati) yapabilen çalışanlarınız bulunmaktadır. Güler yüzlü ve anlayışlılar. Yardımsever bakış anlayışı ve geniş perspektife sahipler.

İlyas YETER01.07.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Daire arayışı için Kale Yapı'ya gelerek Ferdi Bey ve Yakup Bey bize gereken alakayı gösterdi ve dairemizi aldık.Kale Yapı'ya ve kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Serkan YETİM01.07.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Gün boyunca yardımcı olup daire dolaştırmaya zaman ayırdıkları için Mehmet Bey ve Gürkan Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.

09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


شكرا على التعامل ، كانت فرصه جيدة

Turgay ZENGİN09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


اشكر جميع العاملين لهذه الشركة نيبابة عني وعن اصدقائي لقد كانت فرصه جيدة

Basel SUDANİ09.04.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


التعامل جيد والموطفين جيدة المعامله معهم 

شركةجيدة جدآ وصادقين با التعامل مع الزبون

Ömer ÇAĞLAR09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Bütün Kale Yapı personelini candan kutluyorum. İşini profesyonel yapıyorlar. Sanki kendi evimdeymişim gibi hissettirdiler. Orada bulunan arkadaşlar bizimle o kadar ilgilendiler ki İsmail Beyden tutun Erdi Bey ve Filiz Hanıma sizler adına canı gönülden teşekkür ediyorum. Aile bireyi gibi davrandılar. çok iyi ağırladılar. Tekrardan teşekkür ediyorum.

Saygılarımla...

Caner KILIÇ09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Bizimle ilgilenmelerinde herhangi bir sıkıntı olmadı. Güler yüzlü sempatik ve dürüst olmaları bizim için hem güven hemde alıcı açısından herhangi bir sıkıntı olmadı. Gözü kapalı güvenebilirsiniz. Özleri de bir sözleri de bir. Güvenilir bir firma tavsiye ederim.

Bekir DEMİREL09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı müşteri temsilcisi olan Nazif Bey ile internet üzerinden iletişim bilgilerini alarak tanıştık. Bize uygun daire bulmamızda çok yardımcı oldu. Güler yüzü ve samimiyeti ilgi alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Turgay ASLAN09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı çalışanları çok güler yüzlü ve çok yakın oldukları için çok teşekkür ediyorum. Fatih Bey kardeşimizin ilgisinden memnun kaldım. İlgili Kale Yapı ailesine çok teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Adem GÜN09.04.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Kale Yapıda daire aramak için geldim. Ali Bey ve Gürkan Bey aradığım daireyi bulmam için ellerinden geleni yaptılar. Bundan dolayı Kale Yapı ailesine çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Mahmut YILMAZ09.04.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Geldim gördüm sağ olsunlar ilgilendiler. Çok memnun kaldım. Dilek Hanım ve Uğur Bey bizimle çok ilgilendiler.Çok yardımcı oldular. Gezdik gördük daireleri. Beğendi. Dilek Hanım ve Uğur Beyin fikirleri her konuda beni memnun etti. Sağ olsunlar. Teşekkürler.

Sevgi ÇİFTÇİ09.04.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Sevgi Çiftçi- Cengiz Çiftçi 

Biz ailecek güvenerek ve çok memnun kalarak geldiğimiz Kale Yapı'dan çok memnun kalarak ayrılıyoruz. Gürkan ve Metin Beyin ilgi ve alakalarından çok memnun kaldık. Güler yüzlü güvenilir sağlam bir firma herkese tavsiye ederiz.

Seher KÜLÇE09.04.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


Aradığımız daireyi Kale Yapı sayesinde bulduk. Güler yüzlü ve samimi tavırları bizi çok mutlu etti.Herkese tavsiye ederim. Hamit Bey ve Mukaddes Hanıma başarılarının devamını diler tüm Kale Yapı ailesine teşekkür ederim.

Düzgün GENÇ09.04.2019 - İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ


Yaklaşık 3 aydır Beylikdüzü ve Esenyurt çevresinde daire aramakta idim. En son Kale Yapı Sn. İsmail BÜLBÜL Beyefendi ile tanıştım. Yardımları ve analiz kabiliyetinden dolayı ev sahibi olduk. Kendisine teşekkürlerimizi iletir Böyle bir kurumsal firmaya yakışır biri olmasından dolayı kendisine teşekkürlerimizi iletmeyi bir borç bilmekteyim

Kasım SEYMİY09.04.2019 - İSTANBUL / ESENYURT


İnsanın işini severek yapması ve isteyerek yapması en güzeli aslında. Yapının içine saygı duymak, insanlara en iyi nasıl yardımcı olabilirim düşüncesi...Bana ev almamda yardımları dokunan Fatih Bey ve Büşra Hanıma en içten duygularımla teşekkür ederim.

Hazal ACUNGÜÇ09.04.2019 - İSTANBUL / AVCILAR


İsteklerimize göre bize en uygun ve beklentilerimizi karşılayan daireleri gösterdiler. Fazlasıyla ilgili ve yardımseverlerdi. Kendimize uygun daireyi seçmemizde çok yardımcı oldular. Teşekkür ederiz.

TURGAY KAVUK27.05.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Geldiğimiz Kale Yapı çalışanları bizleri güzel bir şekilde karşıladılar. İhtiyacımız olan daireyi bize uygun olan tesbitle verdiler. Bu konudan dolayı teşekkür ediyorum.

FATMA ESİN DODO15.05.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Ben Esin Dodo ilk defa eşim ve ben cesaretimizi toplayıp bir bakalım diye girdiğimizde bize verdikleri güven ve cesaretle ev almak üzereyiz. Teşekkür ederiz Kale Yapı ve teşekkür ederiz Kale Yapı çalışanları. Bu yüzünüzün her zaman gülmesi dileği ile.

DİLARA KENÇTEMURMAYIS 2018 - Istanbul / GÜZELYURT


İlginiz ve alakanız için teşekkür ederiz. Aldığım daireden gayet memnun kaldım.

ARSLAN BAŞ12.05.2018 - Istanbul / FATİH


Ev sahibi olmak için attığımız ilk adımda Kale Yapı ile yollarımız kesişti. Çalışanlar sıcak kanlı ve samimi. Sohbet havasında kararımızı verdik.Sonuç olarak da hayatımızdaki eve kavuştuk.Kale Yapı çalışanlarına hizmetlerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

ABDULLAH POLATMAYIS 2018 - Istanbul / FATİH


Şirketin müşterilerle diyaloğu çok iyi. Müşteri memnuniyeti ve güvencini alabiliyor.

AYŞE SEVGİLİMAYIS 2018 - Istanbul / FATİH


Ben Ayşe Sevgili ilginize ve alakanıza çok teşekkür ederim.Sizden o kadar memnun kaldım ki hiç başka yerlere gitme gereği duymadım. Allah bol kazanç versin. İşlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

SAKİNE İNCİRMAYIS 2018 - Istanbul / FATİH


Arkadaşların davranış ve tavırları , l yaklaşımları güzel. ilgi ve alaka gösteren emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

MUSTAFA ÖZKANMAYIS 2018 - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı elemanlarının davranış ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. yaptıkları hizmetten memnun kaldığımızı beyan ederim.

FERHAT AKCABA24.05.2018 - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı firmasında daire alımında yapmış olduğum görüşmede personelin bilgisinden ve yakın ilgisinden son derece memnun oldum. Hepsine çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.

FATMA KAYA İLK17.05.2018 - Istanbul / ESENYURT


Görevli arkadaşlar her konuda doğru bir şekilde bilgilendiriyor ve ilgili davranıyorlar.Güler yüzlü ve anlayışlarına teşekkür ederiz.

KAAN KAKAN12.05.2018 - Istanbul / ESENYURT


Geldik, gördük memnun kaldık. Herkese öneririz.

RIDVAN GEÇİNİRMAYIS 2018 - Istanbul / ESENYURT


İlgi ve alaka çok iyi, nice uzun satımlara.

YONCA GENCEL ACIL13.05.2018 - Istanbul / AVCILAR


Müşteri memnuniyetine önem veren bu doğrultuda hareket eden bir firma. Tercihlerimizi göz önünde bulundurarak bize ev alma alternatifleri sunması ve gerçek konumlarla çalışması bizi memnun eden bir nokta.

ÜMİT ÇULLUNİSAN 2018 - Istanbul / YAKUPLU


Müşteriye davranış biçimi olarak çok iyi , güler yüzlü , ikna kabiliyeti yüksek ve müşteriyi memnun edecek düzeyde niteliklere sahip çalışanlar var. Teşekkür ederiz.

İFFET KARAGÖL03.04.2018 - Istanbul / AVCILAR


Güler yüzünüz ve samimi davranışınızdan ötürü çok teşekkür ederiz. Umarım başka tapu slayt görüntüsünün arasında bizimde fotoğrafımız olur.Tekrar tekrar teşekkürler.

GÜNGÖR OTURAN04.04.2018 - Istanbul / FATİH


Ofise geldik çay ve tatlı ikramımız yapıldı.Daireleri gezdik.Tüm personelden memnunuz. Saygılarımla,Teşekkür ederiz.Hayırlı günler,hayırlı işler.

EMRULLAH GÖKÇENİSAN 2018 - Istanbul / FATİH


Kale Yapı'ya öncelikle çok çok teşekkür ederim. Mükemmel bir Ailem oldu. Burada çok memnun oldum. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

LEMAN BOZKAYANİSAN 2018 - Istanbul / ESENYURT


Bizimle ilgilenen arkadaşlar gayet iyi davrandılar.İsteğimize göre hareket ettiler. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

ELİF AVCI22.04.2018 - Istanbul / ESENYURT


Çalışma arkadaşlarınız bizi güler yüzle karşıladı.Detaylı şekilde bizim isteklerimize göre detaylı bir biçimde teker teker anlattılar.Aklımızda soru işareti kalmaması için bizi aydınlattılar. Teşekkür ediyoruz.

HAMİ PATAN18.03.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Saygıdeğer Kale Yapı ; çalışanlarınızın bizlere göstermiş oldukları özverili yardımdan dolayı teşekkür ederim. Gerek yardım konusunda gerek yönlendirme konusunda her türlü yardımı sağladılar. Kendilerine en içten dileklerimle teşekkür ederim.

YAHYA YILMAZ29.03.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı olarak vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldım. Çalışan elemanlar müşteriyi çok güzel karşılayıp müşterinin istediği kriterlerde daireleri göstermiştir.

ALİ MURAT YEŞİLTEPE - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Personeliniz güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmaktadır. Gereken yardımı da yaparak ev sahibi olunması konusunda bize yardımcı oluyorlar. Teşekkürler.

HAKAN BAYDAŞ25.03.2018 - Istanbul / ESENYURT


İlgi ve alakadan dolayı çok memnun olduk. Güler yüzlü ve samimi insanlar ile çalıştığımız için teşekkür ederiz.

SUAT GİRGİN14.03.2018 - Istanbul / ESENYURT


Hoş geldiniz ile başlayan evin anahtarı alırken her şeyi ile ilgilenen seferber olan güler yüzlü hoşgörülü satış bölümü çalışanlarından fazlasıyla memnuniyet duyduk. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

DEMET DEMİR - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı'da ki çalışanlarının bizimle ilgilenmesinden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca ilgi ve alakalarından dolayı yine çok teşekkür ederim.

HASAN ÇULHAMART 2018 - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı ve çalışanlarından gördüğümüz memnuniyet ekseriyetinde bize gösterdikleri saygıdan dolayı teşekkür ederiz.Başarılarının devamını diliyoruz.

NESRİN SİNCARMART 2018 - Istanbul / AVCILAR


Çok teşekkür ederim çok memnun kaldım. Bizlere dürüst davranışlarından memnun kaldım.. Bu ülkede kardeşlik vazifesini yapan tek firmadır. Teşekkürler.

SALMAN YILMAZ08.03.2018 - Istanbul / AVCILAR


Ben hepinize çok teşekkür ediyorum.İlgili ve alakalı olmanız bizi onura etti. Ben Salman Yılmaz ve eşim Hamiyet Yılmaz çok teşekkür ediyoruz. Saygılarımla. Böyle devam edin.

GONCA ACAR28.02.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Güler yüzlü, içten, samimi, hoşgörülü bir karşılama yapıldı. Bu güzel samimiyetlerinden dolayı Kale Yapı ekibine teşekkür ederim.

ÇAĞLA ERGÜL - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


İlgilenen kişiler sıcak karşıladı ve tanıdık gibi davrandılar. Güven sağladılar. Ne istediğimizi anlayıp ellerinden geleni yaptılar. Memnunuz.

ERCAN SEVİ12.02.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Bize yardımcı olan arkadaşların güler yüzleri bir hedef doğrultusunda bize adım atmak için yardımcı olmaları bizi çok mutlu etti ve memnun bıraktı. Her şey için çok teşekkürler.

HÜMEYRA BİÇEK-TUNCAY ÖZMEN05.02.2018 - Istanbul / ESENYURT


Geniş, ferah, saygın bir ortamda kaliteli ve güzel bir şekilde karşılandık. Güzel ifadelerle iletişim kurduk. Her şey güzel gelişti. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

ADİL TATLI - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı'dan daire aldım. Kendilerine teşekkür ederim. Gayet memnun kaldım. Gezdirip gösterdiler.

EDNAN VOLKANER10.02.2018 - Istanbul / ESENYURT


Arama yaptıktan sonra ulaşım konusunda her türlü yardımcı olundu. Ofiste güler yüzlü ve hoş sohbet bir görüşme oldu. Evleri gezerken nazik davranıldı. Genel olarak çok memnunuz.

ALİ YILMAZ25.02.2018 - Istanbul / ESENYURT


İlgi alaka ve ikramlar çok güzeldi. Müşterinin ne istediğini biliyorlar. Her şey için teşekkürler.

GÖKÇE ÇİÇEK ÇETİN12.02.2018 - Istanbul / YAKUPLU


Gayet muntezan bir sözleşme oldu. Güzel ve hoş bir şekilde karşılandım. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

GÖKHAN DALI02.02.2018 - Istanbul / YAKUPLU


2017 yılı Kale Yapı tarafından Yakuplu kiralık dairede tarafınızdan memnun kaldım. Satın aldığım daire için sizden hizmetinizin devamını beklerim. Saygılarımla

KEZBAN YILDIRAN - Istanbul / YAKUPLU


Arkadaşlar açık net ve samimi olduklarını hissettirdiler. Ve insana güven veren yaklaşımlara sahipler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

MAZLUM DÜŞKÜN - 0 / AVCILAR


Kale ailesine teşekkür ederim. Bu yuvaya gelmekle çok şanslı olduğuma inanıyorum. Ev sahibi olmakla sizleri tanımakla gururluyum. Teşekkür ederim.

ŞENAY UYAN04.02.2018 - Istanbul / AVCILAR


Kale Yapı'ya internet sitesinden ulaştık. İlk karşılamadan ve çıkışımıza kadar çok güler yüzlü , aydınlatıcı ve hiçbir soru işareti olmadan ayrıldık.

ESRA KARABIYIK11.02.2018 - Istanbul / AVCILAR


Son dönem gezmiş olduğum firmalardan daha profesyonel bir ekiple gezmek bizim daha rahat ev şeçmemizi sağladı.Ekibinize teşekkür ederim. Bundan sonra ki süreçte de memnun ve profesyonel bir destek alabilirim. İlginizden dolayı personellerinize teşekkür ederim.

ŞERAFETTİN ÖZARSLAN03.02.2018 - Istanbul / AVCILAR


Müşteri Karşılama olarak güler yüzlü, saygılı ve düşünceli davrandılar. Benim ne istediğimi bütçem doğrultusunda ellerindeki seçenekleri göstererek güven ve iyi bir itibar bıraktınız. Ev satmak yerine müşterinin isteği doğrultusunda uygun ev sahibi yapmaya çalıştınız.

KENAN AKGÜN - 0 / FATİH


Kale Yapı ile internet aracılığıyla tanıştık.İlgileri için teşekkür ederiz. Çok ilgilendiler , kısmetse taşındığımızda tavsiye edeceğiz. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere. Güler yüzünüz için teşekkürler.

TARIK ÜNSAL24.01.2018 - Istanbul / FATİH


2018'in soğuk bir gününde çay eşliğinde davet edildik.Bu davet üzerine evleri gördük, gezdik karar verdik.İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

GÜLÜMSER ÖZKAN08.01.2018 - Istanbul / FATİH


Firmanız çalışanları içten , samimi , profesyonel arkadaşlar. Güven verdiler bize. İlginize çok teşekkür ediyoruz. Her şey Mükemmel. Teşekkürler.

TUNCER ORAK07.01.2018 - Istanbul / FATİH


Kale Yapı'dan memnun kaldım. Teşekkür ederim ilgi ve alakaları için. Saygılarımla.

CAHİT ÇELİKOCAK 2018 - Istanbul / FATİH


Allah razı olsun çok ilgilendiler. Çok memnun kaldım.

TUNCER URAL - Istanbul / FATİH


Sağ olsunlar hepside çok ilgilendi. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.

AHMET GÖL - Istanbul / FATİH


İnternette gezerken tesadüfen gördüm ve aradım. Ofise geldim. Çalışan arkadaşlar hoş ve mütevazi bir karşılama ile bana uygun daireleri gösterdiler değerlendirdim. Bana uygun şekilde tek tek gezdirdiler. Çok memnun oldum. Tüm çalışan arkadaşlara teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dilerim.

ÖZGÜL AYIRTÇI27.01.2018 - Istanbul / YAKUPLU


Biz çok memnun kaldık. Çok ilgilendiler. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler.

ÖZLEM KANDEMİR06.01.2018 - Istanbul / YAKUPLU


Ev almak için geldiğimizde güler yüzle karşılandık. Gerçekçi fiyat ve istediğimiz şartlarla ev almak için yönlendirildik. Gayet memnun kaldık. Bizimle iyi bir şekilde ilgilendiler. Şubedeki Arkadaşlar oldukça sıcak kanlıydı. Memnun kaldık.

AYŞE BATUR - Istanbul / AVCILAR


İlginiz için teşekkürler. Firmanızdan gerçekten çok memnun kaldım. Çok ilgili çalışanlarınız var .Çok yardımcı oldular. Sağolsunlar.

LEYLA KARARMIŞ18.01.2018 - Istanbul / AVCILAR


Arkadaşlardan, Hizmetten, Güleryüz ve ikramlardan, Kale Yapı'dan memnun kaldık. Teşekkürler.

YILMAZ GÜNAY27.01.2018 - Istanbul / AVCILAR


İyi ki Kale Yapı'ya geldim. Ev sahibi oldum. Gerçekten de memnun kalarak ayrıldım. Sağlık ve mutluluk dilerim. Bizleri mutlu ettiğiniz için teşekkür ederim.

HÜSEYİN ÖZCAN21.01.2018 - Istanbul / AVCILAR


İnternette bulum, araştırdım. İyi firma olduğunu anladım ve geldim şubenize.Yüz yüze konuşup daireleri gezdik , gördük, beğendik. Karşılama çok iyi herkese tavsiye ediyorum.

CELİL YAMAN07.01.2018 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Gösterilmiş olan ilgiden baştan sona memnun kaldık. Kale Yapı Ailesine teşekkür ederiz.

SEVİM GÜNDÜZ - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı'dan ve çalışanların ilgi, alaka ve güler yüz göstermelerinden çok memnun kaldım. Herşey için teşekkür ederim.

HATİCE CİDAN29.01.2018 - Istanbul / ESENYURT


Kale Yapı'nın ve bütün personellerin bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

FATMA kOÇ26.01.2018 - Istanbul / ESENYURT


Bizlere yer gösterme konusunda, karşılamada arkadaşlar gayet iyiydiler. Kale Yapı elemanlarından musmutluluk duyduk. Sizlere ve çalışanlarınıza başarılar dilerim.

ZELİHA KOLUKISAOĞLU02.07.2017 - Istanbul / AVCILAR


Bizim iş yerinize ikinci gelişimiz. Çok memnun olduğumuz için , çok iyi karşılandığımız için sayenizde daire sahibi olacağız.Çok teşekkür ederiz.

SİNAN ŞAHİN03.06.2017 - Istanbul / AVCILAR


Kale Yapı çalışanlarına teşekkür ederim. Çok yardımcı oldular. Kale Yapı'ya hayırlı işler dilerim.

NAİL ÇAYRIKÇI04.06.2017 - Istanbul / AVCILAR


Yardımcı olan personel arkadaşlarımın verdiği hizmetler olumlu yönde olup genel olarak memnun olduk. Teşekkürler.

GÜLSÜM SARIKAYA - Istanbul / GÜZELYURT


Genel anlamda güleryüz ,hizmet ,sunumluluk , verilen sözler ,yardım ve destek Personel A dan Z ye son derece mükemmel...

AHMET YILMAZ11.06.2017 - Istanbul / GÜZELYURT


Aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık.Başarılarınızın devamını dilerim.

MUSA ERTÜRK01.06.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Arkadaşların ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Ofisinize ilk adım attığımız andan itibaren ilgi ve alaka süperdi. Teşekkürler.

SUNA DEVELİOĞLU11.06.2017 - Istanbul / GÜZELYURT


İlgi ve alakalarından çok memnun kaldık. Pazarlık konusunda ellerinden geleni yaptılar. Satın aldığımız evin konumu kullanacağımız araçları her şeyi bize tanıttılar.Biz her şeyden çok memnun kaldık. Kale YApı ekibine çok teşekküler.

SELBİNYAZ BABAYÜZ14.06.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Kale Yapı çalışanlarından çok memnunuz. Bütün aile mutlu ve memnunuz.

İLHAN ARAÇ20.08.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Çalışan arkadaşların ilgileri gayet iyi. Ayrıca sadece ev satmak için değil bizim ihtiyaçlarımıza göre ev önerdiler Hayırlısıyla bir ev aldık. Her şey için teşekkür ederiz.

İLHAN ŞENGEL16.06.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Kale Yapı çalışanlarımızdan çok memnunuz. İçten insanlar, işini yüksek sebeplerle bilen , bizi çok mutlu ettiler.Çok teşekkür ederiz. Bütün aile mutlu ve memnun kaldı.

ZATU OĞRAŞ13.06.2017 - Istanbul / YAKUPLU


İlgi ve alakanız ,müşteri memnuniyetiniz, bilgilendirmeniz gayet samimi geldi.

GÖKHAN KARABIYIK18.07.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Arkadaşlar çok güler yüzlü, çok anlayışlı yardımcı oldular. İnşallah Allah utandırmaz. Memnun oldum. Müşterilerle ilişkileri çok güzel. Allah kolaylık versin.

HÜSEYİN GÖZEN10.08.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Arkadaşlarımız daire gösteriminde ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

FİKRET OSMANOĞLU12.11.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Telefon görüşmesi sonucunda sizlerle tanıştık. Çok iyi Karşılandık ve memnun olduk. çalışanlarınızla evleri gezdik ve birinde karar kıldık. Alım sonucunda çalışanlarınızın yardımıyla mutabık kaldık. Bu konuda sizlere ev sahibi yaptığınız için çok teşekkürler. Saygılarımla

- Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Firmanız ile telefonda görüşme vasıtası ile gelip tanıştım. Hizmetinizden memnun kaldık. Gayet güzel ağırlandık. Evleri dolaştık. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

- Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Hizmetinizden, hoşgörünüzden, güler yüzlü karşılamanızdan dolayı teşekkür ederiz.

FATİH KARAÇAM - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Yapılan görüşmeler gayet güzel geçti. Firma yardımcı oluyor her konuda...

HAYDAR YILMAZ - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Çalışanlar gayet ilgili ve güler yüzlü. Bizim ev sahibi olmamızı onlar daha çok istediler. Ve bize çok yardımcı oldular. Hepsine çok teşekkür ederiz. Bizde ev yolunda yardım ettik.

NADİR ALATÜRK - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapı'ya geldik. Bizleri çok iyi karşıladılar. Bizlere yardımcı oldular ve bizleri çok memnun ettiler. İnşallah tapumuzu alacağız. İşlerinizde başarılar dileriz.

HALİME AKDOĞAN07.07.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Güzel , temiz ve iyi insanlar. Güler yüzlü ve insana güven sağlıyorlar..

SERDAL ALKAN18.07.2017 - Istanbul / AVCILAR


İlgili , güler yüzlü ve yardımsever bir ortamla karşılaştım. Memnuniyetimi belirtiyorum. İnşallah işlerimizi daha da iyi halledeceğimiz zaman daha da iyi olacak. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

SADİ DUTAL - Istanbul / AVCILAR


Harkulade çalışanlar ve çok iyi,çok huzurlu çalışanlar. Hepsi çok efendi ve sakin insanlar olduğundan ben çok memnun oldum. Teşekkürler.

MURAT SAKALLI - Istanbul / AVCILAR


Çok memnunuz.

HÜLYA KAYA23.07.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Sıcak kanlı ve güler yüzlü yaklaşımıyla bizi kırmayan, özel isteklerimize saygı gösteren ve yardımcı olan ekibimize teşekkürü bir borç bilirim. İnşallah pişman olmadan evimizde mutluluğumuzda iyi bir şekilde onarız. Vesile olup evimizi bulduğumuz için.

RESUL TALAS22.07.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Yakuplu Şubesinde bulunduğum süre boyunca konuk severlik bakımından gayet iyiler.

SÜMEYYE ALCI - Istanbul / YAKUPLU


Bizi karşılamaları dürüst olmaları ilgilenmeleri, durumumuza göre ilgilenmeleri, ödemelerde yardımcı oldukları için teşekkürler.

OSMAN AKGÖL - Istanbul / YAKUPLU


Ev sahibi olmak için Kale yapı inş firmasına geldim iyi karşılandım çalışan personellerin güler yüzü ve ikramları bni çok memnun etti. Allahtan dileğim, böyle olmaları saygılarımla

ORHAN AKTAŞ - Istanbul / GÜZELYURT


Çok nazik ve yardım sever işçiler.işimiz görüldü. tekrar çalışmak dileğiyle.

08.07.2017 - Istanbul / MERKEZ


Arkadaşların ilgi ve alakalarından gayet memnun kaldık gelip işimizi halledip gidiyoruz ,TEŞEKKÜRLER çalışmalarınızda başarılar dilerim.

FATİH KORKMAZ15.07.2017 - Istanbul / MERKEZ


CANAN KAPLAN - Istanbul / MERKEZ


Aldıgımız daireden memnun kaldım Kale yapı'ya teşekkür eder sürekli başarılarını dilerim.

- Istanbul / MERKEZ


Kale yapı'ya geldigimizde hiç umutlu degildik , ama aradıgımız evi sonunda bulduk, teşekkürler Kale Yapı çalışanları.

GÜLŞEN TOPAL31.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Kale Gayrimenkul'e geldigim için çok memnunum , çalışanlarınızdan dolayı memnun kaldıgımı söyleyebilirim , başarılarınızın devamını diliyorum . GÜLŞEN TOPAL

NAZİK ÖZTÜRK - 0 / BEYLİKDÜZÜ


Sevgili Kale Yapı ve Ailesi üç sene önce geldigim sizlerle tanıştım bir arkadaş iyi bir dost kazandım, çok güvenilir Aile ortamı gibi sıcak ve güvenilir ortam iyiki tanımışım sizleri, iyi bir dost kazandım şimdi tekrar sizlerle beraber inşaallh iy bir ev sahibi olmak istiyorum, iyiki varsınız , nice bereketli iyi senelere .

KADİR KOÇAK01.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Göstermiş oldugunuz öz veriden dolayı teşekkür ederim inşallh dairemizin tapusunu'da görürüz.

ZELİHA FERİK13.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Çok kısa sürede tanımış oldugum Kale Yapı inş. Ldt şirketi personelin müşteriye karşı ilgi ve alakası olarak çok mennun oldum,herşey için kendilerine çok teşekkür ederim , inşallh almış oldugumuz dairede oturmayı nasip olur , kendilerine dua ederiz. Başarılarının devamını dilerim , Bol satışlar olur İnşallhh

FATİH YILDIZ20.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Sahibinde.com dan gördügüm Kale Yapı 'dan servis saglaması güler yüzlülük ve iyi hizmet anlayışından memnun kaldım.

EYÜP YÜKSEL21.05.2017 - Istanbul / AVCILAR


Kale yapı ile başka bir emlak firması sayesinde tanıştık , burada çalışan arkadaşların hepsi çok yardımsever ve işlerini layıgı ile yapıyorlar , sayelerinde yeni bir yuvaya kavuştuk. Herkese çok teşekkür ederim,emlak alırken kesinlikle çalışmanız gereken bir firma .

CEREN ALPER14.05.2017 - Istanbul / AVCILAR


FARUK AKSOY - Istanbul / AVCILAR


Kale Yapı'nın konutlarına internetten bakıp telefonla irtibata geçtim ,personellerin tamamı gereken ilgi ve alakayı gösterdiler , bir tane ev begendim, onu alamazsam bile arkadaşların yogun ilgisinden dolayı ev alma tercihim Kale Yapı'dan olacaktır. Teşekkürler

NURGÜL KURTOGLU - Istanbul / GÜZELYURT


MUSTAFA AŞK27.05.2017 - Istanbul / YAKUPLU


Merhabalar , internet üzerinden buldugum Kale yapı şirketine ilk ziyaretimizde bizleri tanımamalarına ragmen 40 yıllık bir dost gibi arkadaş gibi aileden bir gibi bizleri karşılayacak güler yüzlü ve sıcak davranışlarıyla bizlerin gönlümüzü fethettiler desem yeridir . Hiç sıkılmadan bizlerle tam 4 saat ilgilendiler . Toplam 6 daire gezdik sagolsunlar her dakika güler yüzleri hiç solmadı . Kendilerine çok çok teşekkür ederim.

SONGÜL ÇİMENTEPE - Istanbul / YAKUPLU


Dogru düzgün davranış güzel karşılama ilgili alakalı bir yapı . Güler yüzlü karşılama insanları sıcak .

SONGÜL ÇİMENTEPE - Istanbul / YAKUPLU


Dogre düzgün davranış güzel karşılama ilgili alakalı bir yapı . Güler yüzlü karşılama insanları sıcak

ÖZLEM SÜTLÜ13.05.2017 - Istanbul / MERKEZ


Güleryüzlü ve davranışlarıyla ve bizlerle yürekten ilgilenmelerinden gerçekten çok memnun olduk bize içtenlikle ve gerçeklikle güzel kolaylıklar sagladılar hepinize çok teşekkür ediyorum herşey gönlünüzce olsun . saygılar

FATİH YILDIZ20.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Sahibinden.com da gördüğüm Kale Yapıdan servis sağlaması güler yüzlülük ve iyi hizmet anlayışından dolayı memnun kaldım.

ZELİHA FERİK13.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Çok kısa sürede tanışmış olduğum kale yapı ile personelinin müşteriye karşı ilgi alakası olarak çok memnun oldum. Her şey için kendilerine çok teşekkür ederim. İnşallah almış olduğumuz dairede oturmak nasip olur. Kendilerine de dua ederiz. Başarılarının devamıni dilerim. Bol satışlar olur inşallah.

KADİR KOÇAK01.05.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Göstermiş olduğunuz öz veriden dolayı teşekkür ederim. İnşallah dairemizin tapusunuda görürüz.

CEYHUN DEMİRCİİSTANBUL - Istanbul / MERKEZ


Kale yapının bize vermiş olduğu hizmetten son derece memnun kaldık fakat metin dik göstermiş olduğu ilgi ve alakaya özel olarak teşekkür ediyorum ve çevreme tavsiye edeceğim her şey için teşekkürler

ÖZLEM SÜTLÜ13.05.2017 - Istanbul / MERKEZ


Güler yüzlü ve davranışlarıyla ve bizlerle yürekten ilgilenmelerinden gerçekten çok memnun olduk bize içtenlikle ve gerçeklikle güzel kolaylıklar sağladılar hepinize çok teşekkür ediyorum her şey gönlünüzce olsun. Saygılar

SONGÜL ÇİMENTEPEİSTANBUL - Istanbul / YAKUPLU


Doğru düzgün davranış güzel karşılama ilgi alakalı bir yapı. Güler yüzlü karşılama insanları sıcak.

FARUK AKSOY31.05.2017 - Istanbul / AVCILAR


Kale yapının konutlarına internetten bakıp telefonla irtibata geçtim. Personellerin tamamı gereken ilgi ve alakayı gösterdiler. Bir tane ev beğendim,onu alamasam bile arkadaşların yoğun ilgisinden dolayı ev alma tercihim kale yapı olacaktır. Teşekkürler

EYÜP YÜKSEL21.05.2017 - Istanbul / AVCILAR


Kale Yapı ile başka bir emlak firması sayesinde tanıştım. Burada çalışan arkadaşların hepsi çok yardımsever ve işlerini layığı ile yapıyorlar. Sayelerinde yeni bir yuvaya kavuştuk. Herkese çok teşekkür ederim. Emlak alırken kesinlikle çalışmanız gereken bir firma.

GÜLCAN OLCAYTURBERDİİSTANBUL - Istanbul / GÜZELYURT


Evlerin yapı bakımından müşterilerle ilgi bakımından çok memnun kaldık. Aldığımız evide beğendik. Müşterilerle iletişiminizi çok beğendik. Hayırlısı olsun

İDRİS UZUNİSTANBUL - Istanbul / YAKUPLU


Göstermiş olduğumuz ilgi ve güleryüz için teşekkür ederim. İdris Uzun

İSMAİL BEKTAŞ30.04.2017 - Istanbul / AVCILAR


Müşteri olarak gördüğümüz ilgi ve alakadan vede sıcak yaklaşımlarından dolayı Kale yapının çalışmalarından son derece memnuniyetimizi arz ederiz. Saygılar. İsmail BEKTAŞ

BERAT YÜCE27.04.2017 - Istanbul / AVCILAR


Avcılar şubenizden almış olduğum konut ile alakalı şubeniz çalışanları son derece titiz dikkatli ve net duruşlarından dolayı başta şube müdürü ve tüm çalışanlarınızı işlerine verdikleri önem ilgi ve alakalarından dolayı memnuniyetimi bildiririm.

DİDEM ŞAHİN16.04.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Ev sahibi hayaliyle çıkmış olduğumuz bu yolda Kale Yapı ile karşılaşmış olmamız çok büyük şans. Ekibinizin güler yüzlü olması ve ilgilenmeniz bizim güvenilirliğimizin belirtisini göstermiş olduğunuz ilgiden çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz. Kale yapı ile ev sahibi olmak ayrıcalıktır. Didem Şahin

SEMRA YİĞİTİSTANBUL - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


İlk geldiğimde bukadar sıcak karşılanacağımı ummamıştım. Ama çalışanlar sıcak kanlı işlerinin ustası ve en önemlisi dürüst olduklarını gördüm. Öncelikle benim ne istediğimi anladılar sonra bütceme de uygun daireleri gösterdiler ben çok memnun kaldım. Hatta sadece ziyaret için de gelebileceğim bir yerdir. SEMRA YİĞİT

ALİ ÖZTÜRKİSTANBUL - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerim başladı. Umarım bu hızla işlemler neticelenir. Güler yüzlü ve samimi müşteri temsilcilerine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

ÜMİT BAŞARİSTANBUL - Istanbul / AVCILAR


Selamunaleyküm Daire almak için değil bilgi almak için geldim fakat arkadaşaların ilği ve alakaları beni ev alamaya ikna etti. İlker beyden Allah razı olsun bizi nasıp olursa ev sahibi yapacak hayırlısıyla olsun diyoruz yetkililere şimdiden teşekkürlerimizi bir borç biliriz bizde inşallah vesile oluruz yeni müşterilerinize. Saygılarımla. Ümit Başar

CANAN VURALİSTANBUL - Istanbul / AVCILAR


Kale yapı ile ilk evimi olmaktan memnun kaldım çalışanlarına ve Kale Yapıya teşekkür ederim. Canan Vural

YASEMİN MERTİstanbul - Istanbul / YAKUPLU


Kale Yapı çalışanları müşterilerine karşı ilgili ve güler yüzlü ilgilendigi için çok teşekkür ederiz. Kale Yapının ilgisine teşekkür ederiz. Yasemin Mert

YILMAZ AŞAN29.03.2017 - Istanbul / MERKEZ ŞUBE


Ev almak için yılmaz cebi arkadaşın ilgisiyle üç dört sefer aramasıyla havalimanından işimden çıkış yaptım. Görüşmeye gelelim. Çay ikramından bulunduktan sonra yoğun ilgi alakasıyla esenyurttan ev gösterdi ve bir ev almama vesile oldu. Yardım için çok teşekkür ederim. Yılmaz Aşan

HASAN ERİSTANBUL - Istanbul / MERKEZ ŞUBE


Kale Yapı Merkez Ofis Müşteriye vermiş olduğunuz hizmet güzel ve güvenilir çok beğendim. Arkadaşlar güler yüzle karşılayıp işlerinin en iyisini yaptıklarına inanıyorum. HASAN ER

HALİL KEMAL ÖNÜR26.02.2017 - Istanbul / BEYLİKDÜZÜ


Kale Yapıdan ev satın almak için 26.02.2017 tarihinde aradım. Açıkcası pek önemsemeden ya da yeterli ilği göremeyeceğimi düşündüm. Evi gezdim ve arkadaşların ,lgisine şaşırdım. Çünkü bukadar çok ilgi beklemiyodum. Bakalım evin tapu işlemlerinden sonrada dostluğumuzun devam etmesi dileğiyle. HALİL KEMAL ÖNÜR

Mehmet AKTAŞ26.02.2017 - Istanbul / Yakuplu


Kale Yapı Firmasının göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sı-unarız.. Mehmet AKTAŞ

Vedat Deniz ÖZDEMİRCİ29.10.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


Sayın Kale Yapı Personeline... Firmanızla temasa geçtiğimizden itibaren gereken ilgi,alaka,samimiyeti bizden esirgemiyen her an yardımcı olmaya itina eden tüm personelinize içten teşekkürlerimizi borç biliriz,saygılarımızla... Vedat Deniz ÖZDEMİRCİ

Celal ABACI&Salim BİLAL11.12.2016 - Istanbul / Avcılar


İlgili Makama; Kale Yapı Gayrimenkul tamamen sağlam ve güvenilir bir firmadır.Çalışanları güler yüzlü aynı zamanda samimi kişilerdir.Sizi tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum ve sizinle daha mutlu ve daha iyi günler dileğiyle teşekkür ederim... Celal ABACI&Salim BİLAL

Ahmet HAYDUT13.12.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


01.12.2016 Tarihinde Kale Yapı'dan ev bakmaya gittim oradaki çalışan arkadaşlar sayesinde ev sahibi oldum.Diğer firmalar gibi hiçbir sahtekarlıkları yok güevenilir sağlam bir firma ev almamda emeği geçen çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Ahmet HAYDUT

Ufuk AKBULUT12.12.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


Firmanız nezdinde çalışan kişilerin yaklaşımları çok sıcak kanlı olup bana ve aileme gösterilen sıcak kanlılıktan dolayı firma prensiplerinin çok iyi olduğunu tespit ettim. Bundan sonra ki bu kurumsal çalışmalarınızın devamlılığının daim olması temennesiyle Ufuk AKBULUT

Murat ÇAMLIBEL18.12.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


Kale Yapı'nın Tüm Personellerinin ilgi ve alakalarından memnun kaldık. Herşey İçin Teşekkür ederiz. Murat ÇAMLIBEL

Tuğba EKER - Istanbul / Güzelyurt


Kale Yapı Çalışanlarının özel ilgisi kesinlikle kurum ile aramda güzel bir bağ oluşturdu. İlgili ve güler yüzlü hizmet ve her anlamda yardım etmeye çalışmaları buradan mutlu ayrılmama sebeptir,alakanıza ayrıca teşekkür ederim. Tuğba EKER

Hüdai-Berna Karakuş07.12.2016 - Istanbul / Avcılar


Bu sayfayı bana ayıran Kale Yapı Ailesi'ne çok teşekkür ediyorum.Biz alıp almamak da kararlı değildik ama gösterdikleri çaba ve güler yüzlü davranışları bizim bir Ev sahibi almamıza neden oldu.KALE YAPI AİLESİ'NE ÇOK TEŞEKKÜRLER ve Saygılar... Berna -Hüdai KARAKUŞ

Bülent Turhan02.11.2016 - Istanbul /


Değerli Kale Yapı Ben bugün itibariyle bir ev sahibi olma şansını sizin ile yakalamış oldum gerçekten mükemmel personeliniz ile deneyimli başarılı ve tecrübeli kişiler bu yapıya daha bir çok şeyler katacaktır Simdiden hepinize tsk ederim

09.09.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


KALE YAPI  Sayenizde Ev Sahibi Olduk Koşturduk Yürüdük Sizlerle El Sıkıştığımızda Saat 11’di Allah Razı Olsun Kimse Gıkını Çıkarmadı Zor Bir Müşteriyim Ve Bunu Kabul Ediyorum Artık Evimiz Var. 30 Ekim Düğün Herkesi Beklerim Tüm Çalışanlarınızın Yüzü Gülüyor Allah Hepinizden Razı Olsun

MEHMET KAAN KUMCU07.10.2016 - Istanbul / Avcılar


İşi Konusunda Ve Tecrübe Konusunda Şanslı Bir Personelle Çalıştığınız Kanaatindeyim, Ev Almadan Son İşlemlere Kadar Her Konuda Yardımcı Olmuş Olup ;Kendisine Müteşekkirim. Not: Kiraya Vereceğine Minim Evimi .!

NİDA ARDA01.10.2016 - Istanbul / Avcılar


Arda ve Özcan ailesi olarak bizim için gösterdiğiniz ilgi, alaka, samimiyet için çok teşekkür ederim başarılarımızın devamını dileriz… Nida ARDA

NİLÜFER&FERHAT DOĞAN11.10.2016 - Istanbul / Yakuplu


Kale Yapı’ya Düşünmeden Taşınmadan Geldik. İyi İnsanlarla Karşılaştık. Karşılıklı Diyaloglarımız Çok İyi Geçti. Eşime Dostuma Tavsiye Edebileceğim Güvenilir İşinin Ehli Çalışkan Ve De Tabi Ki Çok Hızlı Olmaları. Kendim Tek Başıma Bu Kadar Bu Kadar Kısa Sürede Halle demezdim. İlginize Sabrınıza Emeğinize Yüreğinize Sağlık Her Şey İçin Teşekkür Ederiz.

ADİL TİLKİ10.08.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


Ben Adil Tilki, Kale Yapı'dan 2014 tarihinde bir daire aldım, gerek Kale Yapı, gerek Kale Yapıda çalışan elemanlar hepsi canla başla çalışıyorlar, çok ilgilenip en kolay yolla kredi almanızı da sağlıyorlar. Herkesin hiç tereddütü olmadan herkes ev sahibi olabilir.

HASAN YALÇIN06.08.2016 - Istanbul / Beylikdüzü


Aile olarak ev almaya karar verdik 100 firma içerisinden 40 firma ile görüştük, KALE YAPI hiç bir sorumuzu cevapsız bırakılmadı. Doğru yönlendirmeleri sayesinde ev sahibi olmaya karar verdik. Tek kötü yönleri fazla cana yakın olmaları . Tüm ev sahibi olmak isteyenlere tavisiye ederiz.

FERHAT DOĞAN29.09.2016 - Istanbul /


Kale Yapı Çalışanlarına sonsuz teşekkür ve takdirlerimizi iletiyoruz.İşinizde çok iyisiniz ve de çok hızlısınız.Emeğinize,yüreğinize,sabrınıza sağlık.Hakkınızı helal edin.Herşey gönlünüzce olsun.

Nida arda26.08.2016 - Istanbul /


Gösterdiğiniz ilgi alakala iş disiplini için yardımlarıniz için bütün kale yapı ailesine teşekkür ederim..

Haci ismail anadol15.05.2016 - Istanbul /


Esenyurt subesi cok iyi sagolsunlar herseyde yardimci oldular elinden gelenin en iyisini yapiyorlar ALLAH razi olsun yakup yilmaz'dan

Hakan Toraman15.03.2016 - Istanbul /


Merhaba kale yapı ailesine ve mehmet İtik beye teşekkürlerimi sunmayı borç bildim.hayal ettiğim evi yıllar sonra sizin yardimlarinizla aldım.her şey için teşekkürler ALLAH razı olsun iyi calismalar

ALPER KURUN12.06.2014 - Istanbul /


kale yapı sayesinde evimi yaklaşık bir ay önce teslim aldım çok memnunum tapu işlemlerini de hemen hallettiler, her türlü kolaylık sağlıyorlar gerçekten güvenilir bir gayrimenkul firması.evimi teslim aldıktan sonrada ilgilendiler, oradaki tüm personellere ilgileri için çok teşekkür ederim.. kale yapının başarıların devamını dilerim..

Betül ÇAKMAK15.5.2014 - Istanbul /


kale yapı gayrimenkule ve çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum yıllar sonra beni ev sahibi yaptılar düzenli çalışma ve müşteri memnuniyeti diye ben buna derim teşekkürler kale yapı

Emre KOL19.03.2014 - Istanbul /


Gece gündüz demeden müşteri odaklı çalışmak diye ben buna derim. Ev aldık. İnşa aşamasındaki evin içindeki eksiklerden artılara kadar hiçbir şekilde ev sahibi ile muhatap olmadık. Kale çalışanları bütün isteklerimizi en şeffaf şekilde hallettiler. Teşekkürler Kale :)

AHMET ÇAKIR15.02.2014 - Istanbul /


14.02.14 DE OFİSİNİZE GELDİM VE ÇOK MEMNUN KALDIM. GELİRKEN AKLIMDA SORU İŞARETLERİ VARDI HEPSİNİ CEVAPLANDIRDINIZ KALE YAPIYA TEŞEKKÜRLER

Eser Yıldız13.02.2014 - Istanbul /


Kaliteli hizmet anlayışınızdan dolayı memnunum.

Ahmet Cansoy10.02.2014 - Istanbul /


Emlak Sektörü ile ilgili aklımdaki herşeyi değiştirdiler.Oradaki tüm arkadaşlara ilgileri için teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

Yorum Gönder

Kabul Edilen Uzantılar: PNG, JPG, JPEG, GIF

Aradığınız Ev İçin Sizi Arayalım

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir