İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Beylikdüzü Nerede? İstanbul Beylikdüzü’ne Nasıl Gidilir?


Beylikdüzü Nerede? Türkiye’nin kuzeybatısında bulunan Marmara Bölgesinde yer alan İstanbul kentinin bir ilçesidir. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bu ilçenin nüfusu yaklaşık olarak 262.000’dir. Beylikdüzü’ne ilçesinin sınır komşu ilçeleri; doğuda Avcılar, kuzeyde Esenyurt ve kuzeybatısında Büyükçekmece ilçeleridir. Beylikdüzü’ne ilçesinin İstanbul kent merkezi ile arasındaki uzaklık yaklaşık olarak 28 km’dir. İlçenin yüzölçümü yaklaşık olarak 39 km2’dir ve Türkiye’nin 944. en büyük ilçesidir. Beylikdüzü’ne ilçesi harita konumu olarak 40° 59′ 27.7404” Kuzey ve 28° 38′ 59.3340” Doğu koordinatları arasında yer almaktadır. İlçenin ortalama deniz seviyesine göre yükseltisi 109 metredir. İlçede toplamda 12 mahalle bulunmaktadır.

 

Beylikdüzü Nerede? Beylikdüzü Haritası

Beylikdüzü’ne Nasıl Gidilir?

Beylikdüzü’ne ilçesine ulaşım en kullanışlı ve rahat olarak tercih edilebilecek toplu taşıma alternatifinde otobüs yer almaktadır. Beylikdüzü’ne kentin pek çok farklı bölgesinden farklı ulaşım alternatifleri ile erişim sağlanabilmektedir. Beylikdüzü’ne ilçesine ayrıca, Marmaray ve vapur hatları kullanarak da ulaşım sağlanabilmektedir. Pek çok farklı noktada minibüs hatları da kullanılabilmektedir.

Beylikdüzü Nerede, Beylikdüzü Yol Tarifi, Beylikdüzü’ne rota oluşturmak için tıklayınız…

Beylikdüzü Nerede? Karayolu ile Beylikdüzü’ne Ulaşım

Karayolu ile Kadıköy’den İstanbul Çevre Yolu üzerinden yaklaşık 1 saat 30 dakikada  Beylikdüzü ilçesine ulaşılabilmektedir. Farklı olarak Avrupa Otoyolu üzerinden yaklaşık 1 saat 33 dakikada Beylikdüzü’ne ulaşabilirsiniz. Üsküdar’dan ise O-3 otoyolunu kullanarak yaklaşık 1 saat 24 dakikada ulaşım sağlanmaktadır. Farklı alternatif olarak E80 üzerinden de yaklaşık 1 saat 17 dakikada Beylikdüzü’ne ulaşım sağlanmaktadır. Aynı şekilde Ataşehir ilçesinden İstanbul Çevre Yolu ve O-2 otoyolunu kullanarak yaklaşık 1 saat 21 dakikada Beylikdüzü’ne ulaşım sağlanmaktadır.

İstanbul ili Beylikdüzü’ne ilçesi ulaşım bağlantılarını İETT Nasıl giderim sisteminden ulaşmak için tıklayınız.

Denizyolu ile Beylikdüzü’ne Ulaşım

Beylikdüzü Nerede? Denizyolu ile ulaşım alternatifinde, öncelikle vapur yolculuğu için İstanbul Şehir Hatlarını kullanarak Beşiktaş’tan Eminönü’ne ulaşım sağlayabilirsiniz. Beşiktaş’tan Eminönü’ne gün içinde farklı zamanlarda birden çok vapur seferleri düzenlenmektedir. Ardından Eminönü’nden farklı otobüs ve metrobüs hatlarını kullanarak Beylikdüzü ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kadıköy tarafından önce Üsküdar’a ulaşarak ardından İstanbul Şehir Hatlarını kullanarak Eminönü’ne ulaşabilir ve oradan farklı otobüs ve minibüs aktarmaları ile Beylikdüzü’ne ilçesine ulaşabilirsiniz.

Farklı bir alternatif olarak Üsküdar iskelesinden İstanbul Şehir Hatlarını kullanarak Eminönü’ne ulaşabilir, otobüs aktarmaları ile Beylikdüzü’ne ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma ile Beylikdüzü’ne Ulaşım

Beylikdüzü'ne Nasıl Gidilir

Avrupa Yakasında bulunan ilçelerden otobüs hatlarını kullanarak Beylikdüzü’ne ilçesine rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Beşiktaş’tan farklı otobüs ve metrobüs aktarmaları ile Beylikdüzü’ne ulaşmak mümkündür.

Esenyurt’tan farklı otobüs hatları doğrudan ve rahatlıkla Beylikdüzü’ne ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı alternatif olarak birkaç farklı otobüs aktarmalarıyla Beylikdüzü’ne ulaşmanız mümkündür. Ayrıca farklı alternatif olarak minibüste tercih edilebilir.

Fatih ilçesinden ise farklı otobüs aktarmalarını kullanarak Beylikdüzü’ne ulaşım sağlayabilirsiniz. Fatih güzergâhında ayrıca farklı otobüs ve metrobüs hatlarını kullanarak Beylikdüzü’ne ulaşılabilmektedir.

Anadolu yakası tarafından Beylikdüzü’ne Marmaray ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kadıköy’den Marmaray kullanarak farklı aktarma noktalarında inip otobüs hatlarını veya minibüs hattını kullanarak Beylikdüzü’ne ulaşabilirsiniz. Farklı bir alternatif olarak Üsküdar taraflarında Marmaray kullanarak Avrupa Yakası’na geçebilir ardından otobüs ve metrobüs aktarmaları ile Beylikdüzü’ne gidebilirsiniz.

Beylikdüzü İlçesinden İstanbul Havalimanı’na Ulaşım

Aracınız ile O-7 otoyolu üzerinden yaklaşık olarak 59 dakikada İstanbul Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer toplu taşıma kullanacaksanız otobüs ve metrobüs hatlarını kullanarak Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü İlçesinde Satılık Daire

Beylikdüzü ilçesinde satılık daire arıyorsanız ve kavaklı, Yakuplu gibi deniz manzarasını gören mahallerden daire sahibi olmak istiyorsanız ilanlarımıza buradan bakabilir ve web sitemiz üzerinden ya da whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş:

Aradığınız Ev İçin Sizi Arayalım

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir